Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Totally Unfriendly


Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam podnośników motocyklowych od użytkownika Motogarage_2008 z allegro.pl.http://www.youtube.com/watch?v=TuVDjCScmI0 na wideo uwieczniłem kunszt tego arcydzieła.Sprzęt w kwocie 85PLN aukcje pod tytułem: Podnośnik- Stojak Motocyklowy-PRZÓD/TYŁStojak zrobiony z kwadratowego profilu (góra 20mm w przekroju), ocynkowany, bardzo niestabilny pod 200kg motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony cudów nie oczekuj za takie pieniądze
niby też racja, ale w tytule aukcji jest napisane stojak motocyklowy.Tzn. że pomimo ceny powinien spełniać swoją role. Jeśli nie spełnia sprzedający nie dotrzymuje umowy kupna-sprzedaży co jest podstawą do zwrotu towaru na podstawie rękojmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu się potwierdza że "tanie mięso psy jedzą".Weź sobie teraz pomierz ten stojak każdy profil z osobna.Jedź do jakiegoś centrostalu czy coś pokupuj grubszych profili z zapasem i zawieź jedno i drugie do byle jakiego spawacza/blacharza samochodowego każdy ci to zrobi profi moze nie będzie piękne ale będzie w stanie utrzymać mastodonta.Kółka i haczyki poprzekładasz a sam stelaż tylko uspawać z grubszego materiału który nie będzie kosztował nawet 30zł a za spawanie dasz nie więcej.Później oszlifować,malnąć czarnym matem żeby nie rdzewiało i już wystarczy odrobina wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co forumawy koles wciskający podobne ciu....wo na Chudowie brałem od niego tylko że pod crossa i tylko do tego sie nadaje bo jak fefere stawiam to az strach!!Jak kupić to pożądne,a jak zrobic to albo samemu albo zaufanemu Kaziowi z dziupli obok co jak robi to mu pokazujesz gdzie ma jeszcze posmarkać dębową elektrodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ponad dwie stówy trzeba dać i jeszcze wiedzieć jaki szukać.Niestety też taki mam jak w temacie i jest do dupy,mało stabilny.Moto maks 200 kg wiecej bym nie ryzykował.Jednak ma małą zaletę że ma dosyć dużą regulacje szerokości.Do sporadycznego zastosowania obleci ale te końcówki też ma do bani.Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby między tymi kółkami była ośka cała konstukcja była by stabilna .A sam wymiar profilu jest dobrze dobrany w sumie ten podnośnik tylko podosi tył a nie cały motocykl.Może spróbuj go przerobić tak jak mówie wzmocnić i poprawić tą wadliwą konstrukcje
to dlaczego drozszy ale sprawdzony w boju i wyscigach stojak formy bike-it tak to chyba było nie ma ośki ani nic co łączy dwie strony i jest stabilny i pewny ? zle dobrane materiały  i ich ilość kijowa jakość wykonania to wszystko sie nakłada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również posiadam takie podnośniki na przód i tył.Trzymają już drugi sezon, nie ma z nimi żadnych problemów, a kawe utrzymują bez problemu.To, że komuś z nich spadło moto to raczej wina ułomności postawienia go na nich. Dziwni jesteście, że za taką cenę ( jest to chyba najtańszy stojak) oczekujecie cudu, zwłaszcza założyciel tematu, który na pewno wiedział co kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item839256929_podno...i_kawasaki.htmlPolecam Polecam i jeszcze raz polecam !!! Dokładacie do tego interesu 30 zł a stojak wyglada jak sie nalezy (jest czerwony - a to podobno najszybszy kolor a w dodatku nie jest gietki mozna postawic spokojnie na nim fajera i w dodatku siasc w dwie osoby i wypic browarka - ja nie potrzebuje wiecej zalet zeby sie na niego zdecydowac - MAM i jestem mega zadowolony , a nie jeden Leszek zostal na nim wypity w te chłodne dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego drozszy ale sprawdzony w boju i wyscigach stojak formy bike-it tak to chyba było nie ma ośki ani nic co łączy dwie strony i jest stabilny i pewny ? zle dobrane materiały  i ich ilość kijowa jakość wykonania to wszystko sie nakłada
Po pierwsze pisałem o porawieniu tego stojaka ...Po drugie piszesz zły materiał a z czego to ma być zrobione z tytanu ?, „Ilość kijowa ?”sorry nie rozumiem.A co do tego że droższe to lepsze to sorry ale co tu ma być drogiego ?Płaskowniki i profile i trochę czasu by sobie to pospawać w garażu przy browarku ?I po trzecie po takiej delikatnej konstrukcji nie można za wiele oczekiwać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wszystko co sie robi samemu jest tańsze w sumie można by za te 80zł sobie siąść nad kartką papieru (bądź corelem) i rozrysować co i jak i gdzie chewt. Ptem dać zarobić lokalnemu artyście z dziedziny metaloplastyki. materiał kosztuje grosze.fakt wiotka ta konstrukcja strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu wywalił kasę /ja z resztą tez / zrobił i wstawił filmik,aby pokazać innym czego nie warto kupować, a tu zaraz wejdzie że jakiś ułomny jest .Stojak jest właśnie taki , jak postawisz ...moto z niego nie spadnie, ale jak sam zdejmujesz to się trzeba dobrze sprężyć, bo gleba pewna. Jak jeszcze możesz to oddaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.