Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Booster


MISIEK CBR

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule BOOSTER Bardzo Friendly.Jeden telefon konkretna data i godz.Wymieniłem tam dziś oponki cena 40zł od koła czas 40minTo juz kolejny raz gdy odwiedzam ten servis i wyjeżdzam zadowolony.Profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo.W skali od 1 do 6 daję 5,5punktu.0,5punkta zabieram za brak automatu z colom lub kawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także tam serwisuje i także friendly. Szczególnie ten mechanik krótko ścięty w okularach (nie pamietam imienia) zna się na rzeczy. Po rozebraniu moto i przeglądzie dzwonią jak się ma sytuacja i OBIEKTYWNIE mówią co potrzeba już zrobić a co ewentualnie (ze względu na to że nie miałem wtedy dużo kasy) można odłożyć do następnego serwisu. Ponadto spasowali mi lepiej owiewki (w f3 dupa po latach się odczepia), dobili powietrza i ogólnie parę drobiazgów gratis także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także tam serwisuje i także friendly. Szczególnie ten mechanik krótko ścięty w okularach (nie pamietam imienia) zna się na rzeczy. Po rozebraniu moto i przeglądzie dzwonią jak się ma sytuacja i OBIEKTYWNIE mówią co potrzeba już zrobić a co ewentualnie (ze względu na to że nie miałem wtedy dużo kasy) można odłożyć do następnego serwisu. Ponadto spasowali mi lepiej owiewki (w f3 dupa po latach się odczepia), dobili powietrza i ogólnie parę drobiazgów gratis także polecam.
Ten mechanik o którym piszesz to Marcin i jest najlepszym specem jakiego znam. Serwisuje mi motocykle od 9 lat. Interesuja mnie dalekie trasy na motocyklu i serwis TYLKO u niego. Wczesniej razem z Damianem mieli Dyno-Tech. Były mechanik z Hondy w Katowicach gdy miesciła sie jeszcze na ulicy Moniuszki ale to było dawno temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mechanik o którym piszesz to Marcin i jest najlepszym specem jakiego znam. Serwisuje mi motocykle od 9 lat. Interesuja mnie dalekie trasy na motocyklu i serwis TYLKO u niego. Wczesniej razem z Damianem mieli Dyno-Tech. Były mechanik z Hondy w Katowicach gdy miesciła sie jeszcze na ulicy Moniuszki ale to było dawno temu.
Potwierdzam Marcin naprawdę zna się na rzeczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również oceniam ich na 5,5 w skali od 1 do 6. Podoba mi się to że oddaję stare części, powiedzą co i jak ze sprzętem, spokojnie można dzwonić do nich w trakcie roboty i pytać się co i jak. Trzy razy mój GS był u nich i na czwarty serwis w połowie sezonu również do nich się wybieram. Jak to się mówi...zwycięskiej drużyny się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

terminy z kosmosu, amatorzy pracujący w serwisie, którzy swoją nieudolność tłumaczą kiepską jakością części zamiennych ( tych ponoć oryginalnych ) chyba chłopcy mają już za dużo w d.... lub na głowie, a spróbuj coś załatwić jak zareklamujesz naprawę serwisową, delikatnie wyślą cie na drzewo. Zaznaczam, że są to moje spostrzeżenia po kilku wizytach o w/w Panów. Być może inni mieli więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj coś załatwić jak zareklamujesz naprawę serwisową, delikatnie wyślą cie na drzewo.
Nie potrzeba mieć tam szczęścia bo panowie obsługujący są zawsze mili i nigdy przynajmniej nas nie wysłali na drzewo pomimo składanej reklamacji... Może to też zależy od kultury klienta? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terminy z kosmosu, amatorzy pracujący w serwisie, którzy swoją nieudolność tłumaczą kiepską jakością części zamiennych ( tych ponoć oryginalnych ) chyba chłopcy mają już za dużo w d.... lub na głowie, a spróbuj coś załatwić jak zareklamujesz naprawę serwisową, delikatnie wyślą cie na drzewo. Zaznaczam, że są to moje spostrzeżenia po kilku wizytach o w/w Panów. Być może inni mieli więcej szczęścia.
Heh środek sezonu a ty myślisz że przyjedziesz i wszyscy rzuca wszystko aby zajac sie twoim motocyklem? Niestety w dobrym serwisie sie umawia na wizyte. A ty byłbys zadowolony gdyby ktos zostawił twoj motocykl podczas naprawy lub serwisu i zajał sie innym? Ja pierdziele ksiaze sie znalazł.Zostawić wszystko, poodmawiac motocykle umówione na serwis na następne dni i zając sie jego sprzetem...Jakos znam chłopaków od 10 lat i nigdy nie mam problemu umówic sie na serwis. Zadzwoniłem dwa tygodnie temu do Zajaca i w najblizszą srode bede tam siedział od rana. I w czym problem? Licha zajmuje sie motocyklami od kilunastu lat i ma renome. Hm tak to jest kiedy ktos nagle kupi sobie padline i mysli że swiat do niego nalezy a jak on przyjezdza to wszyscy inni sa niewazni tylko on i jego moto. Heh widac ja i znajomi mamy szczęście od kilkunastu lat... a może po prostu zalezy to tak jak ktos juz napisał od kultury klienta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.