Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Maku Motocykle Unfriendly


kawasaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak macie się tu tylko logować po to żeby obrażać innych użytkowników to proszę, darujcie sobie! Czekamy na reakcję Maka, może jakiś znajomy go powiadomi o tym temacie a do tego czasu każdy post nie na temat owej sytuacji usunę./ Jak napisałam to tak zrobię, albo na temat albo wcale i żadne groźby i obrażanie mnie nie zmienią sytuacji /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teksty moderatorow tez mnie wkur******Jak slyszalem tekst naszego wielkiego moda/modki i nie chodzi tutaj o anushke, cytuje:"a ten koles w krotkich spodenkach to na lans wyjechal - zaraz sobie krzywde zrobi".Ja pierdo**** koles wyjechal na swoim sc33 nad zalew polezec na reczniku i w czym problem ???. Przy 30 stopniowym upale jadac nad zalew tez nie ubieram kombika bo troche trudno jest sie opalac i skoczyc do wody, a jesli ty lubisz napierd** wszedzie w kombiku to twoj problem. Wypadki wypadkami ale nie jestes pierwszym i ostatnim uzytkownikiem tego forum ktory mial wieksze lub mniejsze gleby.Pozdro na dordze i oby nigdy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu forumowicze doczekali się najważniejszego postu w tym temacie czyli od tego szczeniaka oszusta którym niby jestem ja...Osobiście jeżeli jesteście ciekawi to nie biorę tych wszystkich obelg do siebie. Po prostu mam jedno wielkie wytłumaczenie, wiele osób jest zazdrosnych o to ze młody zasraniec prowadzi dobrze prosperujący salon ( i pewnie dorobił się tego na złodziejstwie i wałkach - hehehe) i ich za przeproszeniem (*uj strzela).Przepraszam, ze to pisze ale jest mi przykro bo kiedyś to forum było moja rodzina - ta integracja, imprezy, zloty, zabawa. A teraz... jest to jeden wielki plac zabaw i od dawien dawna się tu nie loguje bo nie mam na to czasu. Nie chce mi się czytać jakiś oczernień, tematów gdzie co 2-3 posty się ktoś kłócić itd.Sprawa klienta (dziecko kwiatów) bo taką dostał u nas ksywę, który nabył motocykl od mojego znajomego... Nie skomentuje... Parodia, nie chce poruszać tu nie których tematów bo nie warto.Ktoś w tym temacie napisał ze ściga mnie windykacja, owszem ściga wiszę im 160 mld złotych które zapewne wyłudziłem na takich jak klient od 636. (bądźmy poważni).A jeżeli ktoś ma zastrzeżenia do mojej firmy MAKU-MOTOCYKLE to serdecznie zapraszam możne ktoś da mi jakiś rad , porad itp. Zawsze można się poprawić.Nikogo nigdy nie zmuszam do zakupu jakiegoś pojazdu, nie wciskam dziadostwa. W Polsce mamy demokrację jesteśmy krajem cywilizowanym i myślę, że każdy ma prawo wyboru. Klient sam wybiera sobie serwis salon itp.W każdym bądź razie jeżeli chodzi o moją działalność na rynku motocyklowym to uważam ze mam wyrobiona renomę i kto przyjeżdżał, przyjeżdża to będzie przyjeżdżać na serwis, na salon oraz na imprezy które organizujemy jako firma dla znajomych.Z pozdrowieniamiDawid "Maku" Makuła P.S. Serdecznie zapraszam na: www.maku-motocykle.pl możecie zobaczyć jak wygląda ten mój zafajdany salon w którym stoi sam syf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mosz , wszystko jasne - salon zajebiscie dziala , klientow w brud - a ludzie kupujacy motocykle za 19 tys to dzieci kwiaty , tak trzymac !!!! Na poziomie pana dudka , cytuje: "z pedalami z SP (stunt poland) nie gadam ". KUR*** na jakie ja forum trafilem , tragediaaaaaaaaaaaaA sprobuj zapytac o jakies sprawy techniczne to wszyscy odpowiedza ci ze kolor nie ten , a naklejki dwa razy klejone - ja pier*** dole !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mosz , wszystko jasne - salon zajebiscie dziala , klientow w brud - a ludzie kupujacy motocykle za 19 tys to dzieci kwiaty , tak trzymac !!!! Na poziomie pana dudka , cytuje: "z pedalami z SP (stunt poland) nie gadam ". KUR*** na jakie ja forum trafilem , tragediaaaaaaaaaaaa
A dokładnie, mam wrażenie że dziwnym trafem p. Dudek ma cały czas chrnioną tylną część ciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc z boku, czytając autora i "oskarżonego" to waść Maku sie słabiutko obronił, żadnych konkretów, dowodów. Sprostowania co do sytuacji opisanej przez autora. Ja bym sie wówczas bronił rękami i nogami czy tam palcami przez forum gdybym czuł sie bez najmniejszej winki. Resztę kwestii dobrego zachowania się (mam na myśli wypowiedź pana Dudka) nie komentuje gdyż nie jestem kompetentny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście post skierowany do Piotrka Dudka? Pytam, bo zdziwiła mnie liczba mnoga, ale chyba po prostu była użyta z rozpędu.
Nie do dup... przepraszam Dudka. Do mnie. Ja dostałem ostrzeżenie a P.Diddy nie Mam nadzieję, że to w trosce o jego serce.Co do Maka - z jego owijania w bawełnę wynika tylko jedno. Ma to opanowane. Bez komentarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Maka - z jego owijania w bawełnę wynika tylko jedno. Ma to opanowane. Bez komentarza.
Pierdole***, na PW wysyla wiadomosci. Jaki kur** jestem dwulicowy, jesli ktos zasluguje na zjebe to go to nie ominie. A co do dawania ostrzezen to kwestia wyglada nastepujaco - jesli moderator cie zna to nie dostaniesz bana a jesli masz moda w dupie to jestes skasowany - Uuuuuuuuu to sie chyba narazilem i jak ja bez forum wytrzymam ;]Ale sie nakrecilem, jak wstane to cza isc polatac bo pismiennictwo mi nie sluzy ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kochany maku, z tej strony Twoje dzieko kwiatów kupujace motor za DOKŁADNIE 16 900 zl.No jakoś w ogole nie odniosłeś się do tematu, anwet jednym słowem. Czli mam rozumieć, że to w pełni akceptujesz??A twoje tłumaczenie, ze gnojek sie dorobil to juz slysze od bez mala 2 lat.Fajny jestes ;)A co do P Diddiego - zero komentarza ?chyba się wypisze z jego fun clubu na nk pozdrawiam - Adrian z Stuntpoland edit: Piotr gs500 - Ty piszesz u nas?wrzuc dobre foty do powitalni i zapraszamhy - bo mysle, ze nadalbys sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni wszyscy jesteście, tak Piotr Dudek jest moim "najlepszym przyjacielem" dlatego mu dałam ostrzeżenie! Ale zaraz, przecież Wy wielcy telepaci o tym wiecie, więc o co chodzi? Tak Wy wszyscy najlepiej wiedzący co moderatorzy robią i komu dają ostrzeżenia, sami telepaci tu są! Rzucacie się dosłownie o wszystko a jad aż z Was cieknie bokami! Darujcie sobie te głupawe teksty na poziomie obrażonych gimnazjalistów jak zielonego pojęcia nie macie co ROBIĘ! Temat został wyczyszczony bo zrobił się burdel a główny wątek tematu zatracił się w plugastwach jakie na siebie piszecie! Jak z dziećmi, wszystko trzeba tłumaczyć od A do Z! I każdego trzeba za przeproszeniem zjeb** szczególnie moderatora. Tak bo ja mam układy kolesiowskie z ludźmi i nie daje im ostrzeżeń. Mało co mnie irytuje tak bardzo jak te Wasze bezsensowne oskarżenia! Najlepiej zostawić burdel a potem będziecie rzucać mięsem bo moderator nic nie robi. Zastanówcie się lepiej ludzie jakie brednie wygadujecie! I dwa albo i trzy razy zanim napiszecie kolejną "mądrą" rzecz oskarżając kogoś o coś.Znowu zamiast prowadzić merytoryczną dyskusję wylewacie swoje frustracje na forum, robiąc kolejne zamieszanie!!!Pozdrawiam serdecznie wszystkich ociekających jadem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po prostu Moderator będzie informował, dlaczego usunął/zmienił posta? Chętnie bym się dowiedział dlaczego mój post został usunięty. Zastanów się czy nie irytowało by Cię gdyby ktoś kasował twoje posty, a Ty nie dostałabyś o tym żadnej informacji? Zawsze można edytować posta, wykasować zawartość i wpisać tam dlaczego treść została zmieniona. Osoba taka będzie "publicznie" ukarana. A forumowicze będą widzieć, kto i jak często pisze bzdety. Wtedy też będzie widać Waszą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.