Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZŁodziej !


lamuerte

Rekomendowane odpowiedzi

ps. nie rozumiem jak kogoś może być stać na drogi sportowy motocykl, ubranie za grubą kasę, a paliwo kradnie
To jest taki sam tok myslenia jak kupienie porshe za ciezka kase i montowanie w nim instalacji gazowej zeby bylo taniej... Zlodziej pozostanie zlodziejem, widocznie stac go na super sprzet tylko i wylacznie dlatego, bo kradnie przy kazdej mozliwej okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pracuje na prywatnej stacji i za każdą kradzież płace. Dzisiaj jakiś k....taz na honda ale jaka to nie jestem pewien niebiesko czerwona , kombinezon głównie czerwony z białymi elementami ,po prostu bezczelnie patrząc mi w twarz odjechał nie płacąc za paliwo. Co tatuś kupił maszyne i kombinezon a na paliwko już nie dał? Jeżeli ten gn..j czyta to to prosze pojaw sie u mnie jeszcze raz to po wizycie nawet na rower nie bedziesz w stanie wsiąść.
O tym za co odpowiadasz juz napisano. O ile rozumiem chec utrzymania pracy to porozmawiaj z szefem i powiedz co i jak, zobaczysz, jek zareaguje.
Zmień robotę bo cie szef w dupala rucha !
Giemul, troche za ostro pojechales, sam wiesz, ze w dzisiejszych czasach robota n ie lezy na ulicy i trzeba soe dobrze nakombinowac i naplaszczyc aby ja znalesc. Ja tam chlopaka rozumiem, rzucic robote potrafi kazdy, znalesc pozniej ciezko.Co do stacji benzynowych, o ile jestem w helmie Schuberth'a to nie mam problemu podniesc szczeke do gory, helmu jednak nigdy nie sciagam, co najwyzej jedna rekawiczke. Nigdy nie spotkalem sie z takowym traktowaniem ani w PL ani gdzie indziej, no moze poza USA - bo tam standardem jest najpierw zaplacanie ( gotowka ) lub wczesniejsze oddanie karty kredytowej.Mialem jednak przypadek w sklepie motocyklowym POLO. Baba ( znajac moje ciuchy ) zje**la mnie, ze powinienem miec na tyle kultury aby sciagnac helm. Wyszedlem wiec ze sklepu. na drogi dzien pojechalem z kursantem i powiedzialem jej grzecznie ale dobitnie co sadze o niej samej, o jej fachowosci, ( jezeli widzi, ze mam na sobie helm z zapieciem DD.Podsumowalem, ze przez najblizsze 18 lat na kazdym wykladzie teoretycznym bede robil jej negatywna reklame w srodowisku zarowno kursantow jak i motocyklistow i ze moja noga u niej w sklepie wiecej nie postanie, w hamburgu jest jeszcze drogi sklep POLO w ktorym pracuja normalni ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie monitoring na stacji? wiem ze nie wolno tego kolesia pokazac jako zlodzieja ale pokaz nam np film jak motocyklista tankuje a potem zapomina zaplacic.Zobaczymy o kim rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje koleś ze stacji i mowi ze nie wolno tankować siedząc i żebym zszedł.. no to wkurzony zszedłem z motocykla, i tankuje,tankuje.. nalałem do pełna i patrze na dystrybutor a tam dalej 13zł licznika nie włączyli a bak miałem prawie pusty,i tak zatankowałem za 13 zl do pełna Ide do kasy i się pytam dlaczego nie moge siedzieć na motocyklu i tankować? przecież znają mnie i mój motocykl bo nie tankuje u nich pierwszy raz.. to kasjerka mówi że kierownik kazał wyłączyć.. to jej grzecznie powiedzialem niech przekaże kierownikowi że już stracili klienta,i to nie jednego bo opowiem o tym fakcie moim znajomym,no i poszedłem heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz wjechałem na shella w Gliwicach to Pani wyłączyła dystrybutor i kazała z góry płacić. A z góry to jej podziękowałem i pojechałem na Bliską
Z reguły nawet nie ściągam kasku, tylko rękawiczkę żeby zatankować. Jedynie jak blokują dystrybutor, to ściągnę i nie widzę w tym problemu. Ale jakby kazali mi płacić z góry, to rezygnuję z tankowania na takiej stacji. A są takie, że tego wymagają pomimo ściągnięcia kasku, kominiary, rękawiczek, tylko z racji bycia na moto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za OT ale jak ja zatiankuje pod korek to na postoju mi kapie paliwo.
Jest to zupelnie naturalne zjawisko i wynika z konstrukcji baku i rozszerzalnosci cieplnej paliwa. Posluze sie tu rysunkiem pogladowym ;)http://i678.photobucket.com/albums/vv142/Mu-H/bak.jpgNie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest znacznik taki jak widac na obrazu, ktory pokazuje ile mozna max zatankowac, jesli jest wiecej to wycieka wlasnie wezykem, ktory podejrzewam ze pelni tez role odpowietrznika. Ma to zapobiegac miedzy innymi sytuacji, w ktorej zatankujesz do pelna, postawisz moto na sloncu, a paliwo w baku zacznie zwiekszac swoja objetosc.Koniec OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos kradzieży. Ostatnio tankowaliśmy na bodajże LOTOSIE w Będzinie. I normalnie podjechaliśmy, tankujemy, a tu idzie sprzedawczyni i mówi ze należy zatrzymać się tak aby była widoczna tablica rejestracyjna w kamerze (i pokazuje rękoma kaj one są) oraz ściągnąć kask i pokazać twarz również do owej kamery.
To było rozporządzenie jej szefa, rozmawiałam z nią potem. Powodem takiego rozporządzenia były nagminne kradzieże paliwa ze stacji przez motocyklistów ;/ Nie mniej jednak, poczułam się jak złodziej, gdy wyleciała i stanowczym tonem wydała instrukcje.. Można to zrozumieć, ona wykonywała tylko polecenia szefa, po za tym jak widać takie sytuacje się zdarzają i to chyba coraz częściej... No ale niesmak pozostaje, jedno jest pewne więcej mnie tam nie zobaczą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas nie lubi kiedy mu sie rozkazuje, a juz na pewno kiedy robi to sprzedawca ze stacji benzynowej. Czasy kiedy pani z miesnego miala wladze rowna samemu chyba Bogu mamy juz na szczescie za soba, wiec i stosunek do klienta powinien sie zmienic. Odmiennie sytuacja wyglada kiedy jestem z gory zaklasyfikowany jako zlodziej i wydaje sie mi polecenia co moge a czego nie moge robic, a co innego kiedy wytlumaczy sie problem w sposob kulturalny, z szacunkiem do klienta. Nie mialbym nic przeciwko jesli wyszedlby pracownik i powiedzial "Czy moge poprosic o zdjecie kasku przed tankowaniem, poniewaz mielismy ostatnio wiele kradziezy paliwa przez nieuczciwych motocyklistow i takie mamy zalecenia od kierownika stacji. dziekuje" I nie ma sie tu co oburzac narzekaniem na obsluge. Koles byl zlodziejem, a nie motocyklista i zasluguje na kare, ale ja zlodziejem nie jestem i nie zycze sobie zeby mnie tak traktowano tylko dlatego ze mam pod dupskiem dwa kolka zamiast czterech.Temat byl juz kiedys poruszany zreszta, nawet jesli sie nie myle forumowa kolezanka wystapila w reportazu -> linkCytat:Alfred Kubczak, rzecznik Shell Polska, który sam jest motocyklistą, mówi: - Motocykliści to także nasi klienci i w żaden sposób nie mogą być szykanowani. Zapowiada, że będzie interweniował, by już nie blokowano dystrybutorów. - Stacja ma prawo do stosowania środków bezpieczeństwa, ale nie może to być rutyną. Czym innym jest sprzedaż paliwa nad ranem czy w środku nocy, a czym innym w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zupelnie naturalne zjawisko i wynika z konstrukcji baku i rozszerzalnosci cieplnej paliwa. Posluze sie tu rysunkiem pogladowym ;)Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest znacznik taki jak widac na obrazu, ktory pokazuje ile mozna max zatankowac, jesli jest wiecej to wycieka wlasnie wezykem, ktory podejrzewam ze pelni tez role odpowietrznika. Ma to zapobiegac miedzy innymi sytuacji, w ktorej zatankujesz do pelna, postawisz moto na sloncu, a paliwo w baku zacznie zwiekszac swoja objetosc.Koniec OT
Z ta rozszerzalnoscia paliwa to poszedles po bandzie ;) Przy tej pojemnosci baku jest to niezauwazalne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na szczęscie takich szopek sie nie odprawia.Może dlatego,że jeszcze nigdy motocykliści nas nie "zawiedli"Nie ma żadnego blokowania dystrybutorów,czy tez nakazu ściągania kasku i zejscia z moto.Przyjeżdżasz--> tankujesz --> płacisz i jest git.Ogólnie stacja przyjazna motocyklistom bo i oni na niej pracują Zawsze można liczyc na pomoc załogi jak i moją kiedy jestem w pracy.Stacja prywatna,w pracy czujesz sie jak w domu,w miare fajnie płacą.Więc drogi Danvieldku nie uogólniaj,jeżeli nie masz rozeznania.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na szczęscie takich szopek sie nie odprawia.Może dlatego,że jeszcze nigdy motocykliści nas nie "zawiedli"Nie ma żadnego blokowania dystrybutorów,czy tez nakazu ściągania kasku i zejscia z moto.Przyjeżdżasz--> tankujesz --> płacisz i jest git.Ogólnie stacja przyjazna motocyklistom bo i oni na niej pracują Zawsze można liczyc na pomoc załogi jak i moją kiedy jestem w pracy.Stacja prywatna,w pracy czujesz sie jak w domu,w miare fajnie płacą.Więc drogi Danvieldku nie uogólniaj,jeżeli nie masz rozeznania.Pozdrawiam
właśnie podpowiedziałeś gdzie "niemotocyklista" może wpaść z wizytą.pozateym ktoś wyżej pisze że nieładnie jest rozmawiać w kasku ze sprzedacą na stacji Neste, ale wydaje mi się że to bezobsługowa stacja, czy mi się wydaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na neste kasku nie siciagam ale jak tankuje na stacji to jakos mi glupio w kasku ze sprzedawca gadac.
pozateym ktoś wyżej pisze że nieładnie jest rozmawiać w kasku ze sprzedacą na stacji Neste, ale wydaje mi się że to bezobsługowa stacja, czy mi się wydaje?
Czytaj ze zrozumieniem. Napisal, ze na Neste kasku nie sciaga, a na stacji (innej, z obsluga) sciaga, bo mu glupio ze sprzedawca gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Więc drogi Danvieldku nie uogólniaj,jeżeli nie masz rozeznania.Pozdrawiam
Słuchaj "Davidku" gnojkiem ani Twoim kolega nie jestem więc uzywaj poprawnego nicka a nie zdrabniaj.druga sprawa to nie odniosłem sie do wszystkich stacji tylko do sytuacji opisanej w temacie Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to wróc do szkoły.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.