Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

oldnita

Użytkownicy
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About oldnita

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 12/22/1964
 1. oldnita

  DL650

  Będzie Pan zadowolony Dl to super osiołki nie do zarżnięcia .
 2. Ja kupiłem u tego sprzedawcy http://allegro.pl/show_user.php?uid=341807teraz ma jakieś inne dałem około 350 za 2 szt . Z interkomami innych firm nie próbowałem , ale z nawigacją i telefonem oraz z takim samym paruje się bez problemu .
 3. To potwierdzam mój mam od 2010 i nadal użytkuję w Nolanach. Ale w nowym naprawdę widocznie poprawiono mikrofon i głośniki , a cena taka sama.
 4. To stary model . Mam taki już parę lat , a do nowych kasków kupiłem po modernizacji http://allegro.pl/interkom-intercom-motocyklowy-na-bluetooth-500m-i4776278194.htmltaki jak z aukcji . Poprawiono słuchawki i mikrofon oraz coś w sofcie , bo z larkiem 35at działa co w poprzednim sprawialo kłopoty .
 5. Jak jeździsz na na wyprawy poza unię to PZU . Dają "zieloną kartę " gratis , gdzie np. Warta każe sobie słono płacić .
 6. Mario zależy do czego ma Ci służyć motocykl i jaki styl jazdy preferujesz. Ja mojego DS650 ciągle mam , ale służy mi do przejażdżek po okolicy ( nie znaczy , że nie da rady w długich trasach ; ja zrobiłem nim m.in. Albanię. Do dalszych wojaży kupiłem DL . Co do 1100 to będzie nawet bezpieczniejszy - 1- 2 tarcze - lepsze hamulce 2- niżej położony środek ciężkości -łatwiejsze prowadzenie mimo większej wagi 3- większa moc -łatwiej wyprzedzić.
 7. DS 650 , a nawet 1100 ogarniesz bez problemu - bardzo łatwe w prowadzeniu . Przy 650 po sezonie będzie Ci brakowało mocy
 8. Mogę polecić użytkuję poprzedni model od 2009 , a ten kupiłem w tym roku do nowych kasków. Poprawiona jakość dźwięku i chyba coś w sofcie , bo łączy się nawet z larkiem 35at , który jest bardzo oporny .Aku wytrzymuje cały dzięń .
 9. Stajnia Yamahy Mnóstwo opcji od Draga 1100 przez Royal i Road Stary .
 10. A ja powiem , że jest czyściej niż u nas , a kosze w miasteczkach co 30m nawet peta nie znajdziesz ( wróciłem 22,06 ) . Nad morzem nie byłem , ale reszta super .
 11. Będziesz zadowolony Ja swoim właśnie wróciłem z Rumunii .Wygodny , ekonomiczny ( średnie z Rumuni 4,5 ) , a i na szuterki można zjechać .
 12. Musiałeś źle przykleić np. na lekko zatłuszczone , lub prosty na owal . Mam co prawda drifta , ale taśme 3M dobrze przyklejoną trudno urwać . Sam mimo wszystko dla spokoju duszy stosuję dodatkowe zabezpieczenie .
 13. W imieniu Andżeliki dziękuję wszystkim , którzy wrzucili datki do puszek . To tą dziewczynkę wspomogliście http://www.tvs.pl/49258,andzelika_z_rudy_slaskiej_czeka_na_pomoc_4latka_walczy_o_uratowanie_nogi_pomoc_moze_kazdy.html
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.