Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

no i mnie szef ucieszył w czwartek pracuje do 17 więc nici z planu mojego. po robocie podjade na miejsce zobaczyc jak to wygląda mieszkam blisko a w toszku niebyłem jeszcze wstyd normalnie :D

mi sie w glowie miesza w chudowie nie toszku...

Chudów chudów nie toszek hehe:D:D

Ale jak pogoda dopisze to znow za dwa tygodnie smigac bede bo w przyszlym tygodniu do 18 pracuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje. spotkanie jest koło zamku tak?

To nie jest spotkanie o jakim być może myślisz. Tak jak napisał Unfamiliar, ludzie przybywają o różnych porach i w swoich grupach.

Może być tak że przyjedziesz sam, zastasz 300 osób, a i tak z nikim nie pogadasz bo nikogo nie znasz.

Dlatego ludzie dogadują się i lecą do Chudowa razem bo to jest jakaś szansa na poznanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi fotkami jakoś.....jestem co tydzień w Chudowie a jakoś nie załapałam się jeszcze na ani jedną :) a śledzę je systematycznie

Do następnego czwartku Dragonita ;)

Jak Ci zależy na fotkach wpadnij w piątek pod M1 w Czeladzi o 18. Co tydzień się spotykamy potem mała traska. Foty zawsze są ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi fotkami jakoś.....jestem co tydzień w Chudowie a jakoś nie załapałam się jeszcze na ani jedną :) a śledzę je systematycznie

Sorry, ale wytłumaczcie mnie jak dziecku, bo to już któryś raz z rzędu taka sama wypowiedź różnych osób : co jest takiego magicznego w tych fotkach, że tak je przeszukujecie, a niektórzy słyszałem od znajomego, że po 4-5 razy "przyjeżdżają" , żeby tylko sie na zdjęcie załapać. Jeździcie tam po to, żeby się z ludźmi spotkać czy żeby ktoś widział potem, że byliście?

Jakiś fetysz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale wytłumaczcie mnie jak dziecku, bo to już któryś raz z rzędu taka sama wypowiedź różnych osób : co jest takiego magicznego w tych fotkach, że tak je przeszukujecie, a niektórzy słyszałem od znajomego, że po 4-5 razy "przyjeżdżają" , żeby tylko sie na zdjęcie załapać. Jeździcie tam po to, żeby się z ludźmi spotkać czy żeby ktoś widział potem, że byliście?

Jakiś fetysz??

bo tam jezdza tylko "prawdziwi" motocykliści. trzeba miec dowód że się bylo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tam jezdza tylko "prawdziwi" motocykliści. trzeba miec dowód że się bylo :lol:

10/10. Kto był na moto w Chudowie ten jest motocyklistą. Kto był i dodatkowo ma fotkę ten jest prawdziwym motocyklistą. Kto jeździ tam co tydzień i przynajmniej raz załapał się na fotkę ten jest prawdziwym i doświadczonym motocyklistą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.