Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

łatki dzisiaj były ubrane wyjątkowo, następnym razem to je spalę, bo ich nie cierpię, nawet dziury na dupie nie polepszają w nich wentylacji !! z racji zniszczonej gumy obawiałem się o moje kolanka, zazwyaczaj jeżdzę w KRÓTKICH SPODENKACH !! :P heh ;)i znowu nawiązując: w Chudowie o tym porozmawiamy Adam36 - szybkę i kominiarkę na ryju - zawsze tak mam, nawet jeśli w krótkich spodenkach
No ja jeszcze stopery w uszach .A nikt jeszcze o nich nie wspomniał czyżby nie nalezały do wyposażenia prawdziwego motocyklisty???? . A fakt ich nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes przejrzec wszystkich uzytkownikow i znalezc po fotografii :P
łeee, kiepska fota, wcale niepodobna, włosy nie te i mina jakaś taka krzywa, musisz sobie nową jakąś wrzucić
to forum ostatnio drastycznie zaniżyło poziom. mam nadzieje ze to sinusoida i bedzie lepiej. chociaz jak pomysle o nadchodzacej zimie to az strach sie bac ;)
nawiązując do tematu: porozmawiamy o tym w czwartek w Chudowie ;)zima nie zima na moim moto lacia ni ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee co tu sie dzieje? Panie i Panowie... ogarnijcie sie prosze. Zrobiliscie z tematu niezly syf. Gdzie sa moderatorzy? moze ktos zrobi porzadek? Zeby nie bylo off topu. Mam nadzieje ze po nastepnym czwartku ten temat nie zasmieci sie, a wszyscy spotkaja sie jak zawsze pod zamkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie .. i zacisnelam piąstki :P
boję się ! ;) ale masz rękawiczki ochronne ? ja za każdym razem nawiązuje do tematu głównego: o tych offtopicach też na chudowie porozmawiać trzeba !! widzieliście zamek, jak ładnie prezentował się w czwartkowym słońcu? o czym wogóle pisać w tym temacie, przecież to jest śmietnik z założenia,Chudów był, jest, będzie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.