Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Silesia Motor Bike Expo 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako ze wiele osob zastanawia sie, czy sie wybrac na ta impreze, postanowilem wrzucic zdjecia z dzisiaj na neta, zeby kazdy sobie sam ocenil czy warto czy nie...SILESIA AUTO MOTO SHOW 2009Ta morda w zielonym, ktora sie tam przewija na zdjeciach to ja, wiec prosze sie nie nabijac :D Zdjecia nie byly robione z mysla o udostepnianiu szerokiemu gronu odbiorcow, poza tym robil je moj kumpel, ktory fotografem nie jest... Ogolnie na imprezie zobaczyli byscie dokladnie to co widac na fotkach, do samochodow by Was nie wpuscili, na moto nie pozwolili usiasc, nawet sie opierac nie bylo wolno... Tak wiec zalatwilem Wam wejscie na impreze z tym, ze nie musicie sie ruszac sprzed kompa, wiec teraz prosze kazdy kto ogladal zdjecia o przelanie na moje konto 15zl, parking Wam juz podaruje PS: Jak zobaczycie na zdjeciach, niektore auta (m.in. lambo i porshe) odgrodzone byly dodatkowo barierka, zeby przypadkiem komus nie przyszlo do glowy zblizyc sie na wiecej niz 5 metrow bo jeszcze by swoim plebejskim oddechem zaparowal szybe, czy zostawil odcisk swojego chlopskiego palca na przenajswietszym lakierze....PS2: Dziewczyna przy Mazda 3 miala tak sexowny tatuaz na plecach ze do teraz mam niekontrolowany slinotok PS3: Bilety obowiazuja tylko na jeden dzien, gdyby ktos tak jak ja spodziewal sie, ze jak wywali 25zl to przynajmniej bedzie sie mogl pokazac tez jutro czy pojutrze
Dziekuje koledze za fotorelacje teraz wiem że tam się nie pojawię szkoda kasy chyba pod Auchanem znajdę więcej nowych aut niż tam (no może oprócz DB i lambo)szkoda bo jak pamiętam impreza miała być przełożona z powodu tego żeby wyło wiecej do oglądania ale nawet teraz nie ma co oglądać buuuuuuuuuuuuuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze wiele osob zastanawia sie, czy sie wybrac na ta impreze, postanowilem wrzucic zdjecia z dzisiaj na neta, zeby kazdy sobie sam ocenil czy warto czy nie...SILESIA AUTO MOTO SHOW 2009PS2: Dziewczyna przy Mazda 3 miala tak sexowny tatuaz na plecach ze do teraz mam niekontrolowany slinotok
Dupy, dupy, dupy... i nic więcej szkoda czasu - wolę pośmigać gdzieś na sprzęcie pomimo nierozpieszczającej pogody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach ogólnie pusto i bardzo słabo ale ta czarnulka w skórze na HD
Wlasnie bardzo mnie to ciekawi dlaczego laska w jakis cekinach i sprzaczkach na dupsku mogla siedziec na tym road kingu, a ja w zwyklych sztruksach nie moglem. Myslalem ze o to miedzy innymi chodzi zeby sie reklamowac - ludzie by sobie siedli, porobili zdjecia, porozsylali po znajomych, wrzucili na naszeklasy i inne fotki i firma by miala bardzo tania, a jednoczesnie skuteczna reklame... No ale to juz nie moje sprawa, ja jestem w kazdym razie rozczarowany bo jesli sie bali, ze ktos cos zepsuje, to wystarczylo przy kazdym sprzecie postawic chlopa z obslugi, ktory by pilnowal co by sie jakies chuchro nie obaliłio na nim, sprzetow byly chyba cztery czy pięć więc nie widze wiekszego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzis nic nie motocykli kilka sztuk wejscie drogie 15 zł a w srodku niewiele jest do ogladania .całosc mozna obejsc w 20 minut. parking i dojazd to jakas pomuyłka ogóllnie wielka hała .nie wiem tylko kto ta kase bierze bo za wejscie na taki szjs nawet 5 zeta było by duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa straszna wieje pustkami aut mało motocykli jeszcze mniej, tyle że hostes sie pare ładnych kręciło nawet mi sie cyka zdjęc nie chciało ale pare zrobiłem skoro zabrałem już aparat http://images39.fotosik.pl/144/5b2ae35d5745a9ecm.jpghttp://images38.fotosik.pl/143/110712de14c846d8m.jpghttp://images47.fotosik.pl/148/85d758875d36d198m.jpghttp://images44.fotosik.pl/148/d98565ab7336e9e9m.jpghttp://images47.fotosik.pl/148/66ef4d92b852c567m.jpga tu mała przymiarka na tym sprzecie można było siedziec do oporu hehehttp://images49.fotosik.pl/147/df37283460ba4ee4m.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie tylko mnie wpadl w oko ten tatuaz No chyba ze to jakas Twoja kolezanka...? Ale myslalem, ze to jakis bardziej wyszukany tekst, a tu takie trywialne haslo zwariowanych trzynastek...
Opcja druga, ale to nie tekst trzynastek tylko cytat F. Nietzschego.
Na fotkach ogólnie pusto i bardzo słabo ale ta czarnulka w skórze na HD
Anita Chromy, była z motogenem w Chorzowie (smycze rozdawała i wyginała się na Triumphie). Rok temu też była na expo :-). M. in. takie foto jej strzeliłem:http://digart.img.digart.pl/data/img/vol1/43/42/miniaturki400/3890781.jpgDzisiaj już o wiele więcej się działo i ludzi też zacznie więcej. Mimo to jeśli ktoś szuka motocykli to tam ich raczej nie znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja druga, ale to nie tekst trzynastek tylko cytat F. Nietzschego.Anita Chromyhttp://digart.img.digart.pl/data/img/vol1/43/42/miniaturki400/3890781.jpg
Anita i Chromy bardzo do siebie pasują . Dzięki Panowie za relacje i za zaoszczędzenie moich 15 zł na wstęp. Utwierdziłem sie w tym, że nie było warto jechać i nie mam czego żałować. HD i ekipa jak zawsze stanęła na wysokości zadania i pojawiła się jako jedna z nielicznych. Dziwi mnie tylko fakt że tak szeroko reklamowana impreza okazała się totalną motocyklową klapą. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bardzo mnie to ciekawi dlaczego laska w jakis cekinach i sprzaczkach na dupsku mogla siedziec na tym road kingu, a ja w zwyklych sztruksach nie moglem. Myslalem ze o to miedzy innymi chodzi zeby sie reklamowac - ludzie by sobie siedli, porobili zdjecia, porozsylali po znajomych, wrzucili na naszeklasy i inne fotki i firma by miala bardzo tania, a jednoczesnie skuteczna reklame... No ale to juz nie moje sprawa, ja jestem w kazdym razie rozczarowany bo jesli sie bali, ze ktos cos zepsuje, to wystarczylo przy kazdym sprzecie postawic chlopa z obslugi, ktory by pilnowal co by sie jakies chuchro nie obaliłio na nim, sprzetow byly chyba cztery czy pięć więc nie widze wiekszego problemu
jeśli myslisz że H-D potrzebuje darmowej reklamy na naszej klasie, to jesteś w wielkim błędzie. Nikt nie chce ponosić strat w formie podrapanych kufrów i chromów na motocyklach w przedziale cenowym 90-130 tyś. po to abyś ze swoimi znajomymi z NK mógł porobić sobie foty.A Anita na dupsku miała jedwabne spodenki, a nie sprzączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem no i musze przyznać że poza nową jeszcze niedostępną ibizą w wersji Cupra 180PS astonem martinem DB9, Renaultem Clio nowym, Seatem Exeo no i hosstesami nie było na czym oka zawieśić wiec jeśli ktoś uważa że jest to warte 15 zł niech idzie ogólnie bez szału aha no jeszcze były bezsensu alkogoogle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli myslisz że H-D potrzebuje darmowej reklamy na naszej klasie, to jesteś w wielkim błędzie. Nikt nie chce ponosić strat w formie podrapanych kufrów i chromów na motocyklach w przedziale cenowym 90-130 tyś. po to abyś ze swoimi znajomymi z NK mógł porobić sobie foty.A Anita na dupsku miała jedwabne spodenki, a nie sprzączki.
Proponuje przykryc nastepnym razem sprzety kocami - nie zakurza sie przynajmniej, a przeciez HD i tak nie potrzebuje reklamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli myslisz że H-D potrzebuje darmowej reklamy na naszej klasie, to jesteś w wielkim błędzie. Nikt nie chce ponosić strat w formie podrapanych kufrów i chromów na motocyklach w przedziale cenowym 90-130 tyś. po to abyś ze swoimi znajomymi z NK mógł porobić sobie foty.A Anita na dupsku miała jedwabne spodenki, a nie sprzączki.
No to najlepiej sie nie wystawiac, ewentualnie kazdy sprzet przykryc szklanym kloszem Dziwne ze na targach np. w Mediolanie czy Berlinie taki cos sie nie zdaza. Placac za bilet mozesz wejsc na targi i pomacac sprzety. Albo co gorsze, posadzic wlasne d... na wystawianym sprzecie. Kolejna dziedzina w ktorej jestesmy 100 lat za Gabonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej apacze,po pierwsze, jak ktos podszedl i sie zapytal czy moze usiasc, zykle to robil i ma wiele zdjec na NK.po drugie, myślicie ze jak w zeszłym roku wszystkim pozwalalismy siadac na moto, a na tych zrobili nam dwie wgniotki na baniaku i jedną glebe to ktos ta kase zwrócił ?chcesz usiasc jeden z drugim, pojezdzic za frajer, potestowac, fotki porobic ? rusz tylek do salonu, a bedziesz obsłuzony jak król. a na targach przy kilkuset ludziach na godzine musi to wygladac inaczej.tak apropo1, ciekaw jestem jak wy reagowali byscie, prowadzac salon HD, a kazdy by skakal wam po motcyklu podjarany jak malpatak apropo2, wiecie ze baniak oryginalny HD z malowaniem to wydatek okolo 4000 zł?i jeszcze edit do dogberta: a nie sadzisz ze ludzie w mediolanie czy berlinie sa o te sto lat do przodu nie tylko z wystawianiem sie, ale rowniez z poszanowaniem czyjejs wlasnosci ?każdy kij ma dwa końce.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.