Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Silesia Motor Bike Expo 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marek, to możemy się razem ustawić i spotkać, bo ja dopiero w niedzielę jadę. We dwójkę zawsze lepiej. A później możemy skoczyć na jakieś małe latanko
Cześć VidaL jak coś to możemy się spotkać np.pod Mc Donalds w Sosnowcu to pojedziemy grupką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w Sosnowcu pod Mc. Tyle, że mi pasuje tylko i wyłącznie niedziela i super byłoby jakby nawet mała grupka się zebrała, bo znając życie i poprzenie lata większość odwiedzających wybierze się w sobotę.
VidaL my chyba też w niedziele będziemy jechać To wiesz, trzeba się będzie konkretnie umówić kilka dni przed i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle to ja wiem. Ale rozumiem że ta to jest kontynuacja tego co było rok temu w ExpoSilesia a tamta w Kapeluszu to coś nowego tak? :> sorry za zamieszanie
No to nie wiem jak Ci odpowiedzieć. Skoro nawet expo w Silesii nie ma tego organizatora, który robił wszystkie poprzednie imprezy (jedynie budynek jest ten sam, a to nie ma nic do rzeczy) to obie imprezy to 'coś nowego'.Tak czy inaczej to porażka. Expo w Silesii jest znane z nieuczciwej konkurencji (robią imprezy które odbywają się w niemal tym samym czasie w innym miejscu), ale jak już się za to wzięli to powinni to zrobić do końca, a nie wycofać się 3 tygodnie przed targami. Expo w Chorzowie zapowiada się kiepsko, teraz się okazuje, że to w Silesii może być jeszcze większą lipą (połączenie z targami samochodowymi? WTF?). Równie dobrze mogli to połączyć z targami budowlanymi. Tak samo mnie interesują betoniarki, jak nowy model fiata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.