Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Silesia Motor Bike Expo 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Uszkodzic tapicerke np. na siedzeniu ? Tak samo jak i siadajac na moto. Widzisz, mimo wszystkojednak wole pojechac te 600km do Berlina mimo ze drozej itd. ale tam mam wybor. I mimo ze jestem przybyszem z ost europa, nikt cie nie traktuje z gory jak wandala ktory tylko czatuje zeby urwac kawalek naklejki czy zrobic dziure w siedzeniu. Ot i cala roznica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może powinno się tłumaczyć na ten temat na angielski albo niemiecki i wrzucać na zachodnie fora. Zachód miałby z nas ubaw. Polacy organizują targi motocyklowe (prawie) bez motocykli i akcesoriów do nich. A na motocykle które już są to strach patrzeć bo to moze zabronione, a o wsiadaniu na nie nie wspominając. Paranoja totalna.I znów winni klienci (potencjalni). Nie dość ze pozwoli im sie za bilet zapłacić i za płatny (a jak!) parking, to jeszcze chcą coś oglądać, dotykać, a nie daj boże siadać na motocykle. To by dopiero było jak by sie komuś motor spodobał po przymierzeniu do niego. Przyjechałby potem do salonu głowę zawracać, że chce jazde próbną. Pytania będzie zadawał, wybrzydzał będzie. W końcu i tak trzeba go będzie pogonić bo na pewno nic nie kupi, przynajmniej nie wygląda na takiego, ...najwyżej na małpę skaczącą po NK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rok temu było bardziej obficie, byłem drugiego dnia i jakoś tak pustawo ludzi od groma też nie było,tor samochodzików na sterowanie na takiej imprezie mnie trochę zniesmaczył bo niby fajne ale dla mnie to zapychanie powierzchni na chama żeby nie było widać tak bardzo pustki poza tym bądźmy poważni coś takiego na takiej imprezie według mnie nie przystoi,chwilę postałem na pokazie quadów po jakości nagrania stwierdziłem że muszę zakupić lepszy aparat , o aukcjach nie wspomnę bo aukcja jak aukcja szkoda że kasy nie miałem,w porównaniu z poprzednim rokiem gdzie było stoisko obok stoiska,przejść było trudno bo pełno ludzi to ta wystawa wypadła według mnie słabo ilość pojazdów z poprzednim rokiem też nie zadowala,na koniec zostawiłem kobiety chodzące po całej sali i rozdające ulotki, czułem się jak idąc przez miasto i tak je chyba wszyscy omijali bo jak wziąłem od jednej ulotkę to mi podziękowała ,rok temu rozdawali przynajmniej ciekawe rzeczy wróciłem z kalendarzami od hondy i plakatami a w tym roku ulotki z tata motors i gazety giełdy samochodowej.Mam nadzieję że za rok nie połączą znów dwóch imprez i będzie jak w 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.