Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Silesia Motor Bike Expo 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pajac jesteś i prowokator ze śpikiem w nosie. Nie prowokuje tylko prawde gadam , Nigdy niedodawalem sobie lat i sie ciesze ze swojego mlodego wieku, a notabene w tych kamizelkach wygladacie jak ministranci a nie motocyklisci , kiedys przy piwku sobie pogadamy, pozdro
Pierwszy post zaczyna się od działu przywitalnia, a nie od razu z grubej rury wyjeżdżasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ludzi bardzo mało, sporo miejsca na hali, a wystawców niezbyt wielu. Za to hostessy są . Motocyklowych klimatów nawet sporo, ale nie zobaczycie tutaj japońskiej czwórki. Jest coś z H-D i kilka sztuk motocykli innych firm. Fajnie zrobili jedno stoisko crossowe, a poza tym to głównie quady itp no i samochody. Jak kogoś w ogóle nie interesują samochody to po 5 minutach będzie miał raczej dość. Jutro powinno się dziać znacznie więcej, bo dzisiaj jest dzień poświęcony ekologii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem i raczej odradzam... jakies nieporozumienie totalne. O motocyklach sie nie wypowiadam bo ich tam po prostu nie bylo, wiec nie wiem po co w nazwie imprezy w ogole to "moto". Jak kolega wyzej wspomnial - jedno stoisko z HD (jesli sie nie myle 4 czy 5 maszyn), jedno stoisko offroadowe, na ktorym wiecej quadow niz moto. Naturalnie niczego nie wolno dotykac, a juz bron boze siadac. BMW wystawilo jeszcze jakies swoje sprzety ale latal dookola jakis przydupas co przeganial jak sie ktos opieral nawet. Mozna wsiadac do samochodow tylko na stoisku Mazdy i Skody wiec pytam sie - po cholore w ogole taka wystawa? Z zewnatrz to sobie moge zobaczyc na parkingu pod marketem za free, albo za zachodnia granice wyskoczyc, tam bez problemu mozna na drodze spotkac te wystawowe modele. Wjazd 15zl od osoby + 10zl za parking. Hala niewielka, nie umywa sie nawet do imprez w spodku czy na bytkowie. Godzina w srodku, przy obejrzeniu wszytskich stoisk i pogapieniu sie na hostessy to az nadto. Najlepsze laski sa przy hummerach na srodku, obok autobusu, ale jesli bym chcial sie pogapic na tyłki to bym na impreze za te 25zł poszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałam się w niedziele, ale po owych relacjach chęci mi odeszły. Szkoda kasy i czasu
Ja na takie imprezy jezdze zeby sobie hostessy poogladac i robic im zdjecia No ale chyba nie dam rady sie wybrac.Auta mozna sobie obejrzec w salonie, mozna nawet wsiasc do srodka, a czasem wyrwac jakies na jazde testowa, tak samo z motocyklami.Tak wiec coz to za targi jak sie nawet przymierzyc nie mozna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stracone na naprawianiu Twoich ciągle psujących się motocykli
Osobiscie inaczej bym to ujął - jaki mechanik, takie naprawy. Może najwyższy czas powiedzieć dość naprawianiu motocykli a zajać sie czymś innym ? Polecam wydłubywać resztki chinśkich zupek z brody.ps. tylko bez inwektyw proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak już admin napisal nie trzymacie się w ogóle tematu. Proszę takie treści przesyłać sobie na PW. Inaczej będą usuwane.Co do samych targów, hmmm, delikatnie mówiąc TOTALNA PADAKA.O motocyklach ni widu ni słychu. Wręcz śladowe ilości.Jak ktoś lubi popatrzeć na nowe skody lub peugeoty to można iść. Ach zapomniałbym, było kilka rodzynków takich jak DB9 czy Lambo x 2, a to srebrne było nawet nie umyte i miało paskudnie brudne felgi No i hit sezonu: można obejrzeć samochody marki TATA Podsumowując, jak dla mnie zbyt drogi wjazd, wzamian nic ciekawego w środku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze wiele osob zastanawia sie, czy sie wybrac na ta impreze, postanowilem wrzucic zdjecia z dzisiaj na neta, zeby kazdy sobie sam ocenil czy warto czy nie...SILESIA AUTO MOTO SHOW 2009Ta morda w zielonym, ktora sie tam przewija na zdjeciach to ja, wiec prosze sie nie nabijac :D Zdjecia nie byly robione z mysla o udostepnianiu szerokiemu gronu odbiorcow, poza tym robil je moj kumpel, ktory fotografem nie jest... Ogolnie na imprezie zobaczyli byscie dokladnie to co widac na fotkach, do samochodow by Was nie wpuscili, na moto nie pozwolili usiasc, nawet sie opierac nie bylo wolno... Tak wiec zalatwilem Wam wejscie na impreze z tym, ze nie musicie sie ruszac sprzed kompa, wiec teraz prosze kazdy kto ogladal zdjecia o przelanie na moje konto 15zl, parking Wam juz podaruje PS: Jak zobaczycie na zdjeciach, niektore auta (m.in. lambo i porshe) odgrodzone byly dodatkowo barierka, zeby przypadkiem komus nie przyszlo do glowy zblizyc sie na wiecej niz 5 metrow bo jeszcze by swoim plebejskim oddechem zaparowal szybe, czy zostawil odcisk swojego chlopskiego palca na przenajswietszym lakierze....PS2: Dziewczyna przy Mazda 3 miala tak sexowny tatuaz na plecach ze do teraz mam niekontrolowany slinotok PS3: Bilety obowiazuja tylko na jeden dzien, gdyby ktos tak jak ja spodziewal sie, ze jak wywali 25zl to przynajmniej bedzie sie mogl pokazac tez jutro czy pojutrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A targi słabsze niż te w kapeluszu, chociaż wydawało się to niemożliwe
Od razu mi sie przypomnialo jak ktos tutaj krytykowal wystawe w kapeluszu, zachwalajac jednoczesnie Silesia Motor Bike Expo.A z tego co na zdjeciach widac to ani motocykli ani fajnych hostes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.