Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motorbikeexpo Chorzów/katowice 28.03 - 29.03. 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie była zła ta wystawa, mimo że było mało motocykli to opłacało się jechać. Szkoda że nie było Suzuki i Ducati chociaż gdzie oni by się wtedy rozstawili ? ;) W skali do 10 oceniam na 6+ ;)aaaaa i wielki plus dla Motogenu za tą fajną panią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ... Najmarniejsze targi na jakich byłem. Mało wystawców, mało moto. Jakbym nie wygrał wejściówek to bym żałował kasy. Nie wiem jak Wy, ale ja jadę na wystawę, żeby się dosiąść do moto, zobaczyć co i jak, po dotykać, porobić sobie fotki. Niestety, nie można było siadać prawie, że na wszystkich moto.No i hostess też nie za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z Motogenu była miodzio - smycz dostałem, a od takiej to i smyczą dostać pewnie fajnie A, jeszcze załapałem się na pokaz strojów kąpielowych. 4 panie fajne, chociaż jedna lekko przychudzona. Co do motocykli to imreza dobra jakby padał deszcz - 8 zł nie majątek, ale dzisiaj to lepiej posmigać było, co też później uczyniłem ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieeeniizzznaaaaa! Nuda i padaka. Nawet hostess nie było. Jakieś 2 czy 3 Honda - gdzie blady? gdzie RR? Yamaha - GDZIE XJ NOWE !!! Chciałem zobaczyć strasznie. GDZIE R1 ?!?Suzuki - to w ogóle położyło laskę Kawasaki - oni mieli największego boxa nie mając nic do pokazania. Zresztą nic nie pokazali:/HD - gdzie V Rod muscle? Szkoda gadać. Wkurzony jestem lekko. No ale co zrobić. "Kryzys" no nie?Zgram foty to wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa i wielki plus dla Motogenu za tą fajną panią
http://img23.imageshack.us/img23/9696/dsc0056copy2.jpgAnita Jutro też będzie
Pani z Motogenu była miodzio - smycz dostałem, a od takiej to i smyczą dostać pewnie fajnie
PS od Anity:Jak jutro przyjdziesz to Cię wychlastam.To poważnie jej słowa, przegląda z nami temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.