Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motorbikeexpo Chorzów/katowice 28.03 - 29.03. 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Organizator: MOTOR BIKE EXPO wraz z Iron Elephants MCMiejsce: HALA WYSTAW28-29.03.2009 MotorBikeExpo - TARGI MOTOCYKLOWEHALA WYSTAW "KAPELUSZ", WPKiW w CHORZOWIE Ambulans do oddawania krwi zostanie podstawiony 28marca(sobota) w godzinach od 12.00-16.00 Godziny otwarcia:sobota - niedziela - 10.00-18.00Wstęp: 8zł, osoby poniżej 16 roku życia wstęp bezpłatnyKAŻDY KTO ODDA KREW WSTĘP WOLNY!!!Atrakcje targów:- Dla najmłodszych fanów motoryzacji firma KINGWAY MOTOR POLAND (www.kingwayteam.pl) przygotowała tor przeszkód dla quadów.- Dla trochę starszych pokazy mistrzów OFF-ROAD zorganizowane przez POLAND TROPHY (www.polandtrophy.pl).- Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.- Pokazy mody- Występy kapel rockowych- Gość specjalny: najszybszy Polak na motorze Arek "Szajba" PawlukowiczPatronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w/g pewnych informacji impreza w kapeluszu bedzie połączona w MOTOSERCEM także wszyscy chętni do oddania juchy zapraszam i dziekuje
Taka jest oficjalna iformacja:Każdy kto wesprze akcję MOTO SERCE oddając krew w dniu 28.03.09r.(sobota) w godzinach od 12.00-16.00 otrzyma bezpłatną wejściówkę na Targi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka. Ja się wybieram w niedzielę (bo aż ciekaw jestem, co ten kapelusz ma do zaoferowania). Jako, że pogoda ma być zacna, to pojadę na moto. Jak ktoś reflektuje, to możemy się spotkać pod Mc Donald's w Sosnowcu o 11:00.
mozemy sie skumać powiedzmy pod carefourem na parkingu koło parku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wybieram się do "Kapelusza" w niedziele tylko uswiadomiłem sobie że nie mam pojęcia jaki tam jest adres, (nigdy tam nie byłem), w necie jakoś nie zauważyłem adresu.Jeśli ktoś wie dokładnie to byłbym wdzięczny za informacje.chyba znalazłem:ChorzówAleja Różana 2 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.