Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Lokis

Recommended Posts

Broth --> no toś ładnie nawywijał. Mam nadzieje że stłuczenia nie bedą sie długo dawać we znaki. Powolo szykuj maszyne na sezon a przygode weź sobie do serca i pamietaj co zrobiłes nie tak.Borsuk --> całkiem konkretne te bunkry. Koniecznie musimy w sezonie polatac po tych obiektach. VIT66 --> ale na zakrętach to skręcamy dobra ;)Zdjęcia do wglądu z ostatniej niedzieli dla zainteresowanych:http://picasaweb.google.com/elemeledudek66...feat=directlinkW przyszła niedzielę Mikołajkujemy wspólnie? Start spod Tesco z tego co wyczytałem o 10:30. Może by sie tak na BP umówić i ruszyc razem o 9:50?? Oczywiście w strojach. Co wy na to?

Borsuk --> całkiem konkretne te bunkry. Koniecznie musimy w sezonie polatac po tych obiektach. Jestem jak najbardziej za a nawet przeciw W przyszła niedzielę Mikołajkujemy wspólnie? Start spod Tesco z tego co wyczytałem o 10:30. Może by sie tak na BP umówić i ruszyc razem o 9:50?? Oczywiście w strojach. Co wy na to?

VIT66 --> ale na zakrętach to skręcamy dobra ;)
Jak najbardziej Coś mi tylne koło wpadło w poślizg przy przyhamowaniu,zdarza się choć nie powinno Dobrze że ruch był mały. A swoją drogą cały czas się zastanawiam czemu tak się stało, tam tak ślisko było a może jednak zbyt gwałtownie użyłem tylnego hamulca. Człowiek cały czas się uczy

Jeśli ktoś byłby chętny to potrzebuję kilku w Mikołajkowych kubraczkach ( na moto oczywiście) w Sobotę o godz 14.00- 14.30Odwiedzimy 4 dzieciaków (2 niepełnosprawnych) w jednej rodzinie w Dąbrówce MałejPaczki mam, ale jak ktoś chciałby coś dołożyć to jak najbardziej, Potrzeby tej rodziny są wieksze niż Mont Ewerest
Serdeczne dzięki za liczny odzew TOMEK - ADAM dziękuję Wam od siebie i matki tych dzieciaków ucałujcie też wasze Dziewczyny w podzięce Melek - jutro wszystko aktualne? Spotykamy się na BP?

• 2 weeks later...

To co koledzy, może by tak w niedzielę przewietrzyć nieco gnaty A serio: skoro sezon się zakończył, to proponuję: - obkupić się w mapy i przewodniki (moje priorytety na 2010: 1. Rumunia, 2. Sycylia )- w sobote 16 stycznia o 18.00 spotkać się w City Rock przy grzanym piwku i pogadać