Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymiękać mi tu. Jak bedzie pogoda to przeca emeryty w puszkach nie moga nam popsuc jedynej sensownej mozliwości śmigania. Wezmne kij do bilarda i trocha łańcucha i będziemy nawracać drogowe pierdoły.NIe wiem czy ktokolwiek ma ochote, ale jak bedzie z pogodą jako tako to o 11.00 startuje se polatać. Jakby co czekam na Pętli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dałem plamy, ale przy tylu stopniach nie myślałem że ktokolwiek sie zdecyduje. Moze i dobrze, bo chyba tylu kilometrów bez uszczerbku na palcach rąk bym nie przejechał. Masz telefon jednak tchnął we mnie życie i tez sie wytoczyłem. Machnąłem ponad 50 kilometrów i zadowolony z przejażdżki wróciłem do domu. Jedyny minus, że was nie widziałem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim ;]Z racji tego, że jestem nowy i nie bardzo obeznany tutaj z wami i waszymi zwyczajami chciałbym się zapytać czy będziecie śmigać jeszcze i czy znajdzie się jedno miejsce więcej jakoś tak smętno samemu się jeździ, mam motocykl od niedawna ale jeżdżę ile się da pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim ;]Z racji tego, że jestem nowy i nie bardzo obeznany tutaj z wami i waszymi zwyczajami chciałbym się zapytać czy będziecie śmigać jeszcze i czy znajdzie się jedno miejsce więcej jakoś tak smętno samemu się jeździ, mam motocykl od niedawna ale jeżdżę ile się da pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda moze i dopisze, ale co z temperaturą? Panowie, ja z wami dokądkolwiek, ale jazda przy około zero jakos nie szczególnie mi pasuje. Szkoda kości. W kazdym razie jakby co, to do parku Chorzowskiego na ciepłą kawe z wami wyskocze chętnie. Po drodze zrobimy 5 kółek na rondzie i kilka na rondkach na tauzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi taka rzecz: nigdy z wami nie jezdzilem wiec srednio sie orientuje jak takie trasy wygladaja i wasze wypady przystanki ile czasu to trwa itpjakos sie pozbieram plecak mam pojemny ale powiedzcie mi bo patzrac na wasze maszyny zastanawiam sie czy majac taka yamahe 125 dam z wami rade ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.