Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Lokis

Recommended Posts

składam wszystkim kolegą wszystkiego dobrego, kupę zdrowia, wyśmienitych rajz i dużo, dużo zdrowia z okazji Świąt oczywiście
Gdzieżeś bywał, jak Cię nie było? Życzenia odwzajemniamy, a parę postów wcześniej masz info o spotkaniu w City Rock 16-go stycznia. Przybywajcie z Diaboliczną

Życzenia odwzajemniamy, a parę postów wcześniej masz info o spotkaniu w City Rock 16-go stycznia. Przybywajcie z Diaboliczną
I laptopem z filmikami co by się nam przy piwku nie nudziło za bardzo Temperaturka OK Jak tylko troszkę asfalt przeschnie to może pożegnamy ten Stary Rok na MOTO?Są chętni?

Temperaturka OK Jak tylko troszkę asfalt przeschnie to może pożegnamy ten Stary Rok na MOTO?Są chętni?
Wkręcam lusterka i jestem gotowy ;) Tylko ta sól mnie troche martwi a i golny syf nie zachęca.Mysle, że można by sie fajne wyżyć na tych gokartach. Jakby tak w conajmniej pięciu wynająć na godzinke to po 25 zeta wychodzi. Mogłaby być niezła zabawa.

Wpadajcie rEkiny, z tym że na 18.00 (6 p.m.). Wasze doświadczenie w podróżach po dzikich krajach bardzo się nam przyda
Adaś - to tylko Rumunia - dzikie kraje wciąż przed nami

sowizdrzal, będziesz miał tego laptoka? Poprosimy glace coby aparata przytaszczył i sie w końcu do zdjęć z Mikołajek dobierzemy, bo inaczej sie raczej nie doczekamy.
OK, wezmę, z tym że u mnie Linux i nie wszystkie sprzęty czy formaty dobrze się odczytują... ...jakby ktoś miał coś w zapasie...