Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Borsuk, czy ciebie pokręciło??!! To są trasy na ładną sezonową pogodę a nie na posezonowe łapanie jako takiej pogody. W każdym razie jak pojedziecie to mam nadzieje, że na Kurozweki bo tam byłem, a bunkier który baaardzo chciałbym zobaczyc zostawmy na przyszły rok.
No dobra w tą niedzielę - spacer Startujemy o 10-ej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, bo choć już mniej więce wiec gdzie to, to jednak nie wiedziałbym gdzie dokładnie skręcić. Start 10:00, potwierdzam akces.glaca!!!!! Dowej w koncu te zdjęcia podciepie pieroński!!!!
k***a nie robcie wiochy popieram BORSUKA to bedzie ostatni weekend w tym sezonie zrobmy cos konkretnego ruszcie dupska o9.00 i bedzie git !!!!!!! bunkry sa fajowe MELUŚ zdjecia sa ale moje zdolnosci poslugiwania sie koputerem sa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie spinajcie sie tak. NIech każdy śmiga gdzie i jak ma ochote. Ja sobie robię krótsze śmiganie bo mi jednak na zdrowiu zależy a na L4 pozwolić sobie nie moge. Robię trase o jakiej wspomniałem a jak mi będzie zimno to nawet ją skruce. Stratuje o 10:00. Jeśli macie ochote na cos innego to przeciez ja niczego nie narzucam. Dajcie ino zdjęcia potem pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie spinajcie sie tak. NIech każdy śmiga gdzie i jak ma ochote. Ja sobie robię krótsze śmiganie bo mi jednak na zdrowiu zależy a na L4 pozwolić sobie nie moge. Robię trase o jakiej wspomniałem a jak mi będzie zimno to nawet ją skruce. Stratuje o 10:00. Jeśli macie ochote na cos innego to przeciez ja niczego nie narzucam. Dajcie ino zdjęcia potem pooglądać.
MELEK nie strzelaj focha jedziemy z Toba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - moi drodzy Przyjaciele Jako, że to ostatnia możliwość takiej rajzy w tym roku, to ja startuję o 9.00Kierunek - bunkier KonewkaNa chętnych czekam do 9.05 tam gdzie zawsze
Pomimo że jak dla mnie to zapier***cie za szybko to na te bunkry napaliłem się najbardziej... Ale 9:00 odpada na 100%...Nie wytrzeźwieję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,,cudownie''... Bardzoś se poobijał? Sprzęta się poskłada, za tydzień motobajzel to i taile będą.
Na szczęście ubranie spełniło swoje zadanie, spodnie do wyrzucenia , kurtka lekko obdarta. U mnie trochę siniaków i stłuczeń ale ogólnie ok.Dobrze,że już koniec sezonu, przynajmniej będę miał czas aby doprowadzić Xj-tkę do porządku.Pozdrawiam i uważajcie na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.