Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zaproponować wycieczkę na łyk end w sierpniu, dokładnie 1 i 2 sierpnia http://www.zamek-gniew.pl/index.php?mod=more&idsel=89Jest to międzynarodowy turniej rycerski w fajnym i nieźle odbudowanym zamku pokrzyżackim. Walki konne na kopie i maczugi, coś czego nie widuje się na co dzień. Trasa na jakieś 500km w jedną stronę, do obgadania, ale wolałbym omijać łódź i jechać z lewej, to jeszcze sprawa przyszłości.Koszt: jeden nocleg plus paliwo, pod zamkiem płatny, strzeżony parking 5pln samochód/ dzień (nie wiem jak w czasie imprezy, ale jeszcze tam będę, mogę dopytać) Spanie w jakimś agroturystyku który trzeba będzie zarezerwować wcześniej z zaliczką,bądź opcja namiot (ale wolałbym jednak nie, ponieważ go nie posiadam...) Zapewne jakiś wjazd na zwiedzanie zamku i wyżywienie.Byłem tam na delegacji, mam parę zdjęć z zewnątrz, dla zainteresowanych. Jeżeli będą chętni to zajmę się zaklepaniem noclegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge pozyczyc swojego , dotychczas uzywanego namiotu - wieksza dwojka - nawet jeszcze zbytnio nie przecieka nawet w duzych opadach , ktorych nikt oczywiscie sie nie spodziewa. Moze klub 'wiedzm' z mmg zapedzimy do przepedzenia chmur na wypad na wegry? i oczywiscie wszystkie wczesniejsze weekendy no ostatecznie niedziele? ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa przejscia granicznego słowacja/węgry? Trza mieć paszport (bo ni mam), czy wystarczy dowód osobisty? Niby w Schengen sie wszystkie państwa znajdują ale różnie to jeszcze bywa.Co do namiotów - można na allegro dostać iglo 2 osobowe poniżej 50zł - więc nie narzekać, tylko na zakupy Toż to jeden bak paliwa nawet nie jest - a teraz skoro zima nie chce popuścić to da się przeżyć taki wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa przejscia granicznego słowacja/węgry? Trza mieć paszport (bo ni mam), czy wystarczy dowód osobisty? Niby w Schengen sie wszystkie państwa znajdują ale różnie to jeszcze bywa.Paszportu nie musisz mieć,wystarczy prawko i dowód osobisty.Pamiętaj o wykupieniu winiety,są to małe pieniądze,ale w razie braku winiety duża kara.A jeżdzą po autostradach kontrole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.