Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

No to wstępnie chętni to Tweety, Daro, sowizdrzal, Borsuk z placaczkiem, KMI i jo. na taką ilość osób koszt się znacznie zminimalizują. Czyli jeszcze czekamy do jutra i w czwartek rezerwuje.Lokis, ty sie chłopie starej!!Drodzy państwo, moze byśmy na weekend 30-31 maj zarezerwowali czas na ten zlocik?? :http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=28762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elemeledudek - a twister na Twoim podworku :? - 40zl godzina tam chca za tą rozrywke. btw nie sadzilem ze taki lekliwy. wciskasz sie w kazdy wiekszy otwor w ziemi a tutaj takie lęki .... ...btw:z katowic do lwowa jakies 400km , spanie namierzone, lwow - kamieniec podolski -> 320km - kolejny nocleg, powrot do lwowa- znowu spanie badz prosto do katowic - 720km. raczej analizuje wariant z 3 noclegami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twister faktycznie blisko mnie, ale wolałem uniknąc posądzeń, ze wybieram lokale coby w kapciach z domu spacerkiem sie przejść ;)Dobrze wiec, jutro dzwonie i rezerwuje. Dam znać na którą będzie rezerwacja.Co do moich leków, to dziury w ziemi mi nie straszne, to raczej ludzi sie boje i tego co im do głowy przychodzi a tam podobno różni ludzie rózne pomysły miewają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie rekin pisał, że w długi majowy weekend by jechał.
Kurna ja juz nie czytaty i niepisaty jestem. Akurat mam wolne od uczelni. Jak nadgonie z pracą dypomową to ja się pisze. Opcja z 3 noclegami - może zwiedzanie Lwowa zaliczyć?Panowie czy patrząc na kurs waluty trasa alpejska jest dalej w waszym zainteresowaniu?Jako że w niedziele się zjawie to obgadamy temat.(w końcu muszę diaboliczna pilnować co by wam obciachu nie narobiła )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyber, na ten Potworny zlot jechałbyś pod namiot czy raczej planujesz pensjonacik? Co do niedzieli. Rezerwację mamy w Renomie na godz. 17.00 UPRASZA SIE WSZYSTKICH O PUNKTUALNE STAWIENIE SIĘ!!!!
Na Potworny jeszcze nie doszliśmy do porozumienia. Ja bym wolał pod namiot, a kobitka do pokoju Ale to jeszcze czas jest - sie pomyśli.W niedziele postaramy sie zjawić na godzinkę, pogadać o trasach na nowy sezon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne kulanie kulek ?Co do kosztów związanych z państewm na A to kalkulacja wyglądatak2600 km czyli 13 tankowań ok 130 litrów. jedno tankowanie w kraju. Pozostaje 12 za granicamikoszt litra benzyny ok 1,30 eurusów. Daje tojakieś 160 euro na paliwo. Przyjmując kurs 4,5 daje to 720 zł. Nocleg 21 euro za dzień. Minimum dwa dni 42 euro x 4,5 zaokrąglając 190 zł. Na stronie pisze ze w cenie jest suchy prowiant na drogę. Do tego koszt wyżywienia. Ile nie wiem. Czyli paliwo i noclegi przy kurcie 4,5 to 910 zł. Wydaje mi się że na żarcie i pamiątki trza mieć min. 100 euro. Postaram się wywiedzieć ile może średnio obiad w knajpie kosztować. To na razie tyle - do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne kulanie kulek ?Czyli paliwo i noclegi przy kurcie 4,5 to 910 zł. Wydaje mi się że na żarcie i pamiątki trza mieć min. 100 euro.
Ja tez dziekuje wszystkim za spotkanie - podnioslo mnie na duchu, a i Mlode ma sie juz lepiej Koszty Austrii troche wzrosly, ale jak to dobrze zaplanujemy, to ja sie nadal pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.