Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie skusiłem. Chłodno, mokro i ogólnie nie tak jak być powinno. Przecierpie jeszcze ten tydzień i moze w nastepny weekend sie uda, ale nosi już cżłowieka coraz bardziej. Nałogowo ogladam filmiki Lokisa i przegladam mapy.
w ramach przegladania map Marcin_XBR rzucil pomyslem, zeby udac sie w przedluzony weekend majowy do budapestu. zarzuce skonkretyzowana propozycja wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po zimie.Omijałem fora motocyklowe żeby sobie smaku nie robić na niemożliwe. W tym tygodniu pierwsze jazdy po remoncie. Cieszę się że "A" nie upadła, chociaż też nie w smak mi obecna cena euro... Ale dam radę jak nie będzie niespodzianek w pracy. Piszę się również na Kamieniec Podolski, jeżeli będzie jakaś kalkulacja kosztów... Do zobaczenia, mam nadzieję niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach przegladania map Marcin_XBR rzucil pomyslem, zeby udac sie w przedluzony weekend majowy do budapestu. zarzuce skonkretyzowana propozycja wieczorem.
wracajac do ojczyzny panonii..start rano (30.04) : katowice- miszkolc - 380km - wieczorem topienie tylkow w termalnych wodach zalegajacych jaskinie ...next day : miskolc - budapest po drodze eger, sirok,tar,godollo - 100km wieczorem budapest.next day (02.05): lazenie od rana po budapescie, popoludniu wyjazd w kierunku visegrad,esztergom - 100km ...next day (03.05): powrot do pl przez ziline (sk) ,skalite, zwardon ,zywiec - 370km.. .calosc w poblizu 1000km.. moze byc problem z rezerwacja noclegow chyba ze dwa noclegi poza budapestem spedzimy pod golym niebem badz w namiocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacunkowe koszty:paliwo:1200 km - spalanie 5litr/100km - cena bezn. pl/sk/hun w podobnych cenach aktualnie 3,85 : 250HUF za litr (100HUF-1,54PLN) => 12*5*3,85=~230PLNnocleg:w tym terminie pokoj wieloosobowy 10E i wyzej, zalozmy 15Ex3noce =~215PLNjak dla mnie lepsza opcja namiotowa 'w krzakach' poza jedna noca w budapescie. koszt winiety na slowacje / bulgarie - tygodniowa: ~5E x2trza doliczyc ew. jedzenie i atrakcje: przykladowo 1500HUF za obiad,cena kapieliska w grotach 2000HUF za 4godz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że całkowity koszt z noclegami w pokojach wynosi 510 zł (do przyjęcia)Plus 50% na inne atrakcje, lub nieprzewidziane przypadki, to razem daje: 800 złProszę wpisać mnie na listę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.