Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

To jak Panowie (i Panie) lecimy obadać co sie będzie działo? Alternatywnie proponuje wypad za Racibórz w okolice miejscowości Kietrz. Według mojego atlasu są tam jakieś ruiny.
Wybieram alternatywy, nie koniecznie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Szanownego Koleżeństwa, z przykrością zawiadamiam, że z powodów pracowniczo-zawodowych ni chuja nie mogę jechać do Budapesztu. Zajęty czwartek 30.04 powoduje, że musiałbym jednego dnia dogonić Was po drodze i zaraz potem wracać....Wypijcie za mnie tokaju, na przyszłość postaram się poprawić, aby żadna dziwna praca nie przeszkadzała mi w ważnych spotkaniach z porządną ekipą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnich kilometrach dostałem troszkę wiatru w plecy i jednak mnie poniosło
No i dlaczego ja sie nie dziwię?Cyber , zdjęcia plisssssralf, podaj mi nazwę tego środka co to go używasz. Z góry serdecznie dziękuję. Następnym razem plastikowi koledzy będa se musieli przeciwłoneczne brele zakladać, tak bedziemy świecić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejbyłby ktoś zainteresowany trasą:Opole, Nysa, Kłodzko, Nowa Ruda, Głuszyca, Kamienna Góra, Bolków? ponieważ trasa jest bardzo obfitująca w zakręty sugerowałbym powrót autostradą choć jeżeli będą chętni to jest alternatywa równie ciekawego powrotu.Do zobaczenia jest przede wszystkim podziemny kompleks pohitlerowski w Głuszycy, zwiedzanie 1 godzina o każdej pełnej godzinie, na miejscu bar.Sam Bolków to dobrze zachowane ruiny zamku, przed wszystkim wieża, jakieś 15m, gdzie można wejść i pooglądać okolicę z góry, knajpka, muzeum, pamiątki, sympatyczne miejsce.Całkowita długość w zależności od trasy powrotnej to max 400 km z Opola.Drogi niezłe, w miejscowościach dziurawe, poza tym gładko, wycieczka na cały dzionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.