Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3986


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

wpadÂłam na kolejny pomysÂł:)pytanie czy fajny niech kazdy kto chce napisze cus o kim,chciaÂłby napisac, bo jest fajny albo fee...kolejnosc pryzpadkowa:Gixer pisze duzo i na temat, zna sie na rzeczy,pomaga i doradza,sympatyczny i konkretny,fajnie sie z nim bawi na zlotach i szybko robi interesyKuki najlepszy mechanik pod sÂłoncem bez narzedzi,ten to w przyrodzie nie zginie,zawsze usmiechniety,kolorowe zloty z nimGadged najlepszy kumpel pod sÂłoncem,zj** jakich maÂło,wszystkie imprezy z nim to jedne wielkie show,chetny do pomocy,zawsze mozna na niego liczyc(super zakupy sie z nim robi),po prostu DO PIEKÂŁA!!Arczi kolejna ofiara losu,dobry worek treningowu i ten jego zabĂłjczy glupkowaty smiech,rĂłzniez warto znac by dobrze siĂŞ bawiĂŚMadzia Kawabusa to jest klijentka idealnie na imprezy:) i ten jej powalajÂący Âśmiech tolerancyjna gdy my sÂłuchamy szarpidrutĂłw a ona woli umcy umcy,super kumpela,peÂłna zycia szkoda tylko ze taka nie ufna(wiesz o co chodiz madziu:))CzarnamaÂło znam,ale parĂłwki sojowe zapamietma do koĂąca Âżycia fee.. no bardzo rozrywkowa dziewczyna, ta to zyje...Timac nie mam z nim za dobrego kontaktu,bo czuje sie w jego towarzystwie obco ,chyba mnie nie lubi,tak poza tym to sympatyczny jest trzeba go chyba zaakceptowac takim jaki jest,wesoÂły chÂłopak,choc jego odzywki to istne dogryzanieSaint poznaÂłam go z ridersĂłw na zlocie w jego mieÂście i po dzien dzisiejszy sie upiera,ze nie umielismy go ze spunem dogonic na suzie a ja widziaÂłam jak on machaÂł biaÂłymi majtkami,dobry kumpel,zawsz eobiektywnyZawiercie w caÂłosci fajne chÂłopaki,jak pic to z nimi sÂławna Finlandie:) PozdroLeobardzo sympatycnzy chlopak,kompan do rozmĂłw na gg,pierwszy na liscie do pocieszycieli,zawsze podniesie na duchu,jego poglÂądy i wiernosc swej ukochanej w wsposob w jaki sie o niej wypowiada Ahh.. nie jeden powinien isc do niego na lekcje,wesoÂły i rozrywkowy,istny szaleniec:)Jaca,Anushka,Zimer,BahamSZACUN!!! i kazdy z nich wie o co chodzi,super ludziki,dobre wspolne imprezy Skalar to jest forumowy tygrysek,bryka tu i tam,wesoÂła istotka,kochajaca swoja Hondzie ponad wszystkotyle na poczatek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mr.dipi symapatyczny,i zawsze bardzo rzyczliwi,maÂło znam ale luie,zawsze mnie szantazuje moimi fotkami z imprez,sami zreszta widzicie,a wyniki jakie robi same za siebie mowia ze pracus:) Pozdro szantazysto:)fajnazawsze zachwyca sie moimi wÂłosami,bardzo usmiechnieta,i wesoÂła istotka,bardzo sliczniutka i milutka,ta to mnie zawsze wysciska na powitanieMendel pierwszy do rozmĂłw na temat judo,ten to lubie opowiadac:) przyjacielski czÂłowieczek,smutneog ot ja go nie widziaÂłam jeszcze:P i dobrzeBorysnadworny kucharz,takie kurkai jak on przyzÂądza to nikt i zawsze sie zastanawia ja cie juz gdzies widziaÂłam hmm... hihisuziÂłoooo.... ta to daje czadu na parepatĂłwie lodÂłowka peÂłna **** masakra,i te winska i imprezy z nia pozdroDavkaÂłooo jezyk angielski??.. eee lepiej pogadajmy o maszynach,dobry chÂłopak i jak fjanie startuje na swiatÂłach hehe...Bronxtobie to wszystko powiemy w sierpniu,super koles,super smiech,wariat a jaki imprezowy chÂłopak hehe...mrĂłfkaahh..miÂła ale zrazila mnie kiedys kilkoma swoimi ostrymi textamimariankahoho... to jestt tatus,nit nie opowiada o studiowaniu jak on,zawsze uscisnie i wycaÂłuje,Pozdro bracie:)Acordtata,nakÂłania nas do picia brzoskwioniowego napoju,to jest dopiero agent hehe...Anielicawystarczy zajrzec do tematu:Piszcie pod wpÂływem upojenia alkoholowego hehe taa to ma spust dopiero,fajnie sie jej nicki myla:) heheBoaozesz w mordeee, tego to trzeba samemu poznac,to jest przekret,jak sie ich z gadgdedem wpusci do jednej izby abo na jedna scenaa to wtedy jest naprawde SHOW!!Psychole dosÂłownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te MANKA jakie winska jaka lodówka - ja o niczym nie wiem nio to mi siê temat spodoba³ to teraz ja pare s³ów o tych któych mia³am okazje poznaÌ:Manka... hehe z Tob¹ to mi se kojarz¹ czechy i nasz lot z dachu poza tym tak pozytywnie zakrêcona osob¹ ¿e nie da siê tego opisaÌ...Spun..chopie klucze na dzwonek!! hehe nie ma co jeszcze mi wisisz 250km/h naobiecywa³eœ i co i dupa aha sk³ada sie szybciej na zakrêtach niz kierowca:P nie mówi¹c ¿e widuje miêso¿erne króliki Sargon... piêkny TY mój - pocz¹tki z Tob¹ i Twoj¹ Suz¹ by³y the best a imprezy no có¿ kto by³ ten kojarzy jak bywa na ogniskach u Sargona albo w Ostrodze:P aa nio i pamiêtaj w nocy siê spi - absolutnie nie przyjezdza sie do kogoœ o pó³nocy i mówi ze ma 5 minut zeby sie ubrac i wyjsc bo bedziesz g³oœno:PArczi... hehe s³oneczko które zawsze potrafi podnieœÌ na duchu, cz³owiek któego siê ba³am a¿ do Ostrawy - mysla³am ¿e mnie nie lubisz:PBOA...u Ciebie to mam nadal d³ug za t¹ policje w Ostrawie... Te 3h na granicy i powrrót z przejœciem na czarno - jesteœ wielki!! a scena zawsze jest TwojaGadged...nawi¹zuj¹c do BOA - scena jest WASZA!! tak trzepniêtego cz³owieka to ja jeszcze nie spotka³amSkalar... tygrysku myhm... ale kominiarke to byœ móg³ zacz¹Ì œci¹gaÌ, ze Skalarkiem to adrealina roœnie gdy sie wraca z Ustronia Madzia Kawabusa... kobieta której nie da sie opisaÌ, wierny przyjaciel na któego mo¿na zawsze liczyÌ - Madzia dziêki Ty wiesz za co :*Fajna... hehe przekrêt doskona³y - jeszcze troche Jej do mnei brakuje ale juz nie wiele, kobieta od ptaszków, redsów, samiczek i w ogole - total odjazdJaca...hehe no có¿ przy mnie to Ci nawet hamulce wysiadaja w moto:P ale co z³ego to nie ja Anushka...maskotka nasza forumowa, genialna osóbka o wygl¹dzie anio³ka ale to tylko pozory Davka...hehe lodowisko!! to mi sie z Tob¹ kojarzy - jak Ty s³odko wygl¹da³eœ, niewinne stworzonko w odró¿nieniu do tego co wyrabiasz na moto:PBronxiu...nie mieliœmy za wiele okazji ze soba poœmigaÌ ale i tak pozytywnie Cie wspominam i ten Twój wjazd w zborze w akcji "poszukiwanie kluczy Spuna" Mrófka...Tychy+ wino = nie pytaÌ Timack...ehm czasami mam Cie ochote uderzyÌ ale to pewnie dlatego ze tak jak i Manka pisa³a wydaje mi siê równiez ¿e mnie nei lubisz ale poza tym sympatyczny z ciebie cz³owieczek£ysy...hehe fajne km z Tob¹ wspominam, ty³ek do dzisiaj boli na wspomnienie o nich - zwariowana osóbka Spider...taa przekrêt nieziemski z nim jad¹c w góry wyl¹dujecie nad morzem - odnosi siê to równie¿ do Gixera - oboje macie nieŸle pozjeŸdzane - ale w pozytywmnym znaczeniu..Yamaszka...cicha woda brzegi rwie... nie podawaÌ alkoholu bo pó¿niej mo¿na dostaÌ wpier** hehe nie no ¿artuje, Tychy by³y the bestHarcerz...o nie... czy Ty nie wie¿ do czego s³u¿a schody?? z balkonu sie nie schodzi po nim sie chodzi!! hehe nio cz³owiek demolka, dla niego nie ma nic niemo¿liwegoKuki...nocne zwiedzanie piwnic kamienicy no i strychów:) byle wiêcej takich niespodzianek jak "otwórz drzwi jestem w Raciborzu" ..ee jeszcze ktos?? jak zapomnialam o kims to wybaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spider...taa przekrĂŞt nieziemski z nim jadÂąc w gĂłry wylÂądujecie nad morzem - odnosi siĂŞ to rĂłwnieÂż do Gixera - oboje macie nieÂźle pozjeÂźdzane - ale w pozytywmnym znaczeniu..
dziĂŞkuje co do tego morza to odrobina spontanicznoÂści nikomu nie zaszkodzi a ja mam w mniejszym lub wiĂŞkszym stopniu bardzo pozytywne zdanie o wszystkich forumowiczach ktĂłrych osobiÂście poznaÂłemtyle odemnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar to jest forumowy tygrysek,bryka tu i tam,wesoÂła istotka,kochajaca swoja Hondzie ponad wszystko
oj Kiciu... wzruszylem sie.. pamietasz tego szampanika za 4,25 ze sklepu 'U woznicy'.. to byla noc Suzi.. wiecej takich niezapowiedzianych wypadow.. a ja wtedy chcialem tylko rundke do Rybnika sobie zrobic ps. Manka.. Ty tez masz fajne pomysly na tematy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrĂłfka...Tychy+ wino = nie pytaĂŚ
Napij sie raz cz³owieku wina i ci to ca³e ¿ycie beda wypominac A ja i tak Was Wszystkich kofam. jednych mniej, jednych bardziej ale i tak kofam A ja tam dziekujem Seanowi i Bogasowi za wspó³ne pisanie opowiadania..........
Harcerz...o nie... czy Ty nie wieÂż do czego sÂłuÂża schody?? z balkonu sie nie schodzi po nim sie chodzi!! hehe nio czÂłowiek demolka, dla niego nie ma nic niemoÂżliwego
Ponadto Harcerz to posiadacz najwiĂŞkszego namiotu na Paprocanach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nora no taka niestety brutalna prawda,ale jesli ja znas zz innej strony to chwa³a Ci za to i pochwal sie nawet. Ja nie dostrzeg³am:(Motobandit co prawda to prawda i tacy odwazni jestescie nastawi³es swa piers by ratowac niewiaste zupelnie ci obca,bOHATER!!sympatyczny bohater:) do tanca i do ró¿ancaaDICK bardzo spokojna istota,usmiecha sie ale tak niesmiale,pomys³owy i zaradny:)Kud³aty heee...tez tez przoduje w wyg³upach i na zdjeciahc sie z nim fjanie wychodzi,typowy mezczyzna patryz na pupcie i piersi oj kud³aty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nora no taka niestety brutalna prawda,ale jesli ja znas zz innej strony to chwa³a Ci za to i pochwal sie nawet. Ja nie dostrzeg³am:(Motobandit co prawda to prawda i tacy odwazni jestescie nastawi³es swa piers by ratowac niewiaste zupelnie ci obca,bOHATER!!sympatyczny bohater:) do tanca i do ró¿anca
Manka co ty z tym bohaterem ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAH MANKA DZIEKI MANKA-POKACHOMTAS....INDIANKA......KICIA DLA NIEKTĂRYCH NAWET ALBO KRĂLICZEK....SÂŁODZIUTKA MALA ISTOTTKA KTORA KAÂŻDEGO POTRAFI POWALIĂ NAÂŁOPATKI.... MISIO MANKI----NIE ZNAM CIE DOBRZE ALE NA TA CHWILE MILY I SYMPATYCZNY ...WESOÂŁY:)ARCZICZÂŁOWIEK DUSZA......EH CĂZ TU WIECEJ MOWIC TAKICH PRZYJACIĂÂŁ WARTO MIEC I SZANOWAC.......DOBRA PODPĂRKA POD NĂÂŻKI HHAHA JACA..BAHAM.... SZACUN JAK NIC...TO TEKST....ZBYTNIO ICH NIE ZNAMALE ZACZYNAM POZNAWAĂ ÂŚWIRY ZAKRECONE I TYLE....ZE WSZYSTKIEGO MAJÂĄ POLEW A CO NAJSMIESZNIEJSZE CIAGLE IM .......MIÂŁOÂŚCI W GÂŁOWIE <ZEBY SEX NIE PISAC> HAHAHZIPER---KOJAZY MI SIE TO Z ROZPORKIEM HAHA MILY I SYMPATYCZNY TYP SKALAR KOCUREK KICIUÂŚ MANKI HAHA.......BEZ OBRAZY SPON CZY JAK CI SIE TAM PISZE;) TYLKO BY SIE PRZYTULAÂŁ I SÂŁODZIÂŁ......WESOÂŁY I SYMPATYCZNYGADGET I TU KOLEJNA DUSZA CZÂŁOWIEKA SWIETNY PRZYJACIEL ....PODNOSI NA DUCHU....MA FAJERA W GARAZU ......HAH MAM NADZIEJE ZE MUS SIE NIE PALI...SWIREK NR 2...LUBI DIABEÂŁKI I PO SMIERCIZ PEWNOSCIA CHCIAL BY ISC DO PIEKÂŁÂŁÂŁÂŁÂŁÂŁÂŁÂŁAAAA!!!!!!!ANUSZKASYMPATYCZNA DZIWUSZKA.......NIE ZNAM CIE DOBRZE ALE MAM NADZUIEJE ZE POZNAM BOA I ASIA- SWIATNA PARA.......TEZ MAJA ZJECHANE TAK JAK WSZYSCY.....ASIA SPOKOJNIEJSZA.....FAJNIE SIE RUSZA...I WOGOLE OBYWOJE SA FAJNI...KIEDY GRAMY W BILARDA???/MADZIA---MADZIA TANCZY JAK BY TO ROBILA OD LAT WESOLA SPONTANIOCZNA......KIEDY JEDZIEMY NADYSKE----ZAWSZE ZADAJE TO PYTANIE JAK MNIE WIDZI/....ZUZA---MOJA LEZBA HAHA OSTATNIO ROZWOD CHCIALA CIEKAWE CZY CHETNA JET DO TEGO DALEJ......DAVKA----CIECHY MILY CHLOPACZEK.....COZ WIECEJ MOWIC...NIEZLE SMIGA NA GUMIE...HMMMM O INNYCH.......KUDLATY , CZARNA, MAKU,..SAINT.....ROWNIERZ MILI I SYMPATYCZNI NIE ZNAM WAS DOBRZE ALE MAM ANDZIEJE ZE JESZCZE NIE JEDNA OKAZJA SIE NADARZY BY WAS LIZEJ POZNAC JAK GOGOS POMINELAM TO SIE UPOMNIEC PROSZE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPOMNIALAM ...KUKI---NIE WIEM CZEMU ALE JAK CIE WIDZE TO OD RAZU MI SIE BANAN NA TWARZY ROBIE WSPOMINAM DYSKOTEKE MAM NADZIEJE ZE JESCZE NAM SIE UDA RAZEM POBAWIC.....SUZI------HAHA NIOO MOZE I DO CIEBIE MI TROCHE BRAKUJE ......ALE I TAJ JESTEM MOJA SAMICZKA WPGOLE SAMICZKI GĂRA HHAHAHA RYDY....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tez nie bĂŞdĂŞ o kaÂżdym pisaÂł jednych znam lepiej drugich gorzej, tak samo do jednych czuje wiĂŞkszÂą sympatie do innych mniejszÂą, choĂŚ duÂżo nowych osĂłb siĂŞ tu pojawiÂło, ktĂłrych nie maiÂłem okazji poznaĂŚ ale moze kiedyÂś siĂŞ zmieni:))a jak narazie to dziĂŞkuje tym, z ktĂłrymi miaÂłem okazje siĂŞ bawiĂŚ na kilku zlotach i imprezach, poprostu pozytywnie nastawienie ludzie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.