Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3986


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Anushka : to jest mylne...1 wrazenie ktore niektorzy sprawiaja.                Najgorsze jest to gdy "Ci" inni robiÂą super opinie wsrod osob ktore cie 1 raz na oczy widza i juz slysza co tylko najgorsze o Tobie.Moim zdaniem zanim sie cos o kims powie powinno sie go troszke poznac a nie oceniac po 1 wrazeniu czy opini innych. 
Dlatego ja moge sluchac opinii innych ale zdanie mam dopiero gdy kogos poznam, porozmawiam i nie beda to 3 urwane zdania w pospiechu. Bo pozory stwarzac jest latwo a przewaznie jest tak, ze ktos dziwny, nieprzyjemny, czasem idiota jak sie go dobrze pozna jest calkiem fajnym czlowiekiem z nieco innym poczuciem humoru niz reszta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozuss >> MĂłj przyjaciel... czesto smigamy razem po trasie:)PaweÂł PRC >> Loozik kumpel zajebiscie sie z nim gada Mendel >> CzÂłowiek ktory zawsze jest uczynny i wyrozumiaÂły Leo >> MAÂło go znam ale wiem ze forumowicz z niego wporzo KudÂłaty >> Zawriowany forumowicz DO PIEKÂŁA Anushka >> Ech... nasza kochana Ania Edy >> No kolega to jush wszystko przebiÂł max pozytyw Chamsin >> Super czÂłowiek ktory zawsze jest uczynny i ma dobre poczucie humoru Mroofka >> No tutaj to jest duzy plus... kobieta od korepetycji Dla caÂłej reszty wielkie pozdro.... tesh jesteÂście spoko oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapomnieliÂście o Sz.P. MiĂŞsku... wielki czÂłowiek o wielkim sercu i fantastycznym poczuciu humoru............Kamilku.. choppery teÂż potrafia lataĂŚ wsyztsko to tylko kwestia wyobraÂźni !!!!!! Maku...... hehe dzieki. co do korepetycji to moÂże nie na forum.... Edi...... mikoÂłaju..... zajefajne koncerty daje !!!! WiÂśniewski gĂłrÂą!!!!!!!!!Skalar. no fajnie siĂŞ z TobÂą na filmy patrzy. musza Ci kiedyÂś w koĂącu te galoty wypraĂŚ/wypucowaĂŚ czy jakoÂś tak.........no i jeszcze cosik mi siem tam poprzypomina to napiszem..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KudÂłaty heee...tez tez przoduje w wygÂłupach i na zdjeciahc sie z nim fjanie wychodzi,typowy mezczyzna patryz na pupcie i piersi oj kudÂłaty
hehehehe, dziĂŞki! doskonale to ujĂŞÂłaÂś Agatko!
KudÂłaty >> Zawriowany forumowicz DO PIEKÂŁA
racja, tam mĂłj cel, moja dusza spÂłonie w piekle za to, co manka opisaÂła wyÂżej buhehekaÂżdy ma swoje za uszami i to w Was lubiĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,,opil sie , wytrzezwial... maskotka forumowa....Anushka...ach:)ale sliczna maskotka:=czyzbym byl pijany nadal??wczorajszy efekt zostal...        
to jest podejrzane, to jest wszystko podejrzane Ale jak chcesz to kochaj, tylko tak na odleglosc to sie nie liczy ehehe ja juz nic nie pisze bo mnie zaraz w slub wrobisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielos.....razem przejechalismy chyba najwiecej kilometrow w tym sezonie Wielki dzieki Panie kolego!Rabbit....obys byl zawsze na posterunku, chociaz nalezy Ci sie wiecej odpoczynku. Mam nadzieje, ze mnie w koncu nauczysz tego kolana Jakjuz wsiadzie na moto to jakby go diabel opetal jezdzi baaaaardzo szybko....Broda....konkretny czlowiek w konkretnym miejscu.Adas7.....bardzo konkretny i skromny czlowiek, mimo ze potrafi wieleAnushka....odwazna dziewczynka.Gixer....jak to sie mowi i do tanca i do rozanca ;D Dla mnie jeden z najwiekszych fachmanow na forum....zawsze pomoze, doradzi....Davka....czlowiek, ktory stawia moto na gume najdelikatniej jak kiedykolwiek widzialem...Cebul, Motobandit, Zawiercie..........z Wami imprezki sa niezapomniane...Chamsin.....jego nick mowi wszystko cieply wiatr pustynny Taki jest wlasnie Jurek mily i uprzejmy... Jedzi tam gdzie sie da...chyba na wszystkich zlotach na kotrych bylem spotkalem JurkaTimac.... twardziel... potrafi mowic wiele rzeczy wprost...Gadged, Mendel, MotoChristo, Spun, Kuki, ....zabawowe chlopaki, a napija sie tez od czasu do czasu Kuki.......czlowiek legenda!!!! Ludzie jesli nigdzie z nim nie byliscie to jestescie lata swietlne w plecy!!!!Lysy.... konkretny facet....jedziemy to jedziemy...Bronx.... niezle smiga na nartach....Accord.... tez sie juz wspolnie napic zdazylo Maku....chwala mu za to co robi...chociaz jak dla mnie to czasami zbytnio probuje sie pokazac Kornik....sympatyczny kolega ze swoim ZX 7Prezes i Darek DR 800....wy byliscie jednymi z pierwszych osob z forum jaki mialem okazje poznac...bardzo milo to wspominam...Tomcio...sympatyczny byly posiadacz GS'a...Skalar....jestesmy na tym samym etapie jesli chodzi o wheelie...tez juz byla okazja cos lyknac Bart B wraz z malzonka........fascynaci wehikulow motoryzacyjnych Jej Krolewskiej Mosci...bardzo mili ludzie..The Kamil...........dzieki za klucze w Morsku !!!! Uczynny kolega!!!Kudlaty Bytom..........sympatyczny gadula Sean......posiadaczmojego bylego mootcykla....fajnie sie nam razem jezdzi..Nasch......czlowiek zajezdzajacy Zephyra.... bardzo OK...Chris.....przyszly mistrz polski freestyle....ktoremu jednak woda sodowa nie uderzyla do glowy.... na szczescie!Madzia Kawabusa....super dziewczyna... zawsze usmiechnieta Maciek XTZ 750.......czlowiek orkiestra...Zimer.....zycze ci abys w koncu kupil ta CBReJaca....robi ladne stoppie Bartolelum...moj przyjaciel, z ktorym rozpoczynalem ta przygodePewnie jeszcze kogos z Was spotkalem......ale jakos teraz sobie nie moge przypomniec....Kilka osob oczywiscie lubie mniej......tak dla rownowagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.