Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3986


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

no i wszystko jasne:)nico333miaÂłam okazje poznac faceta:)i powiem ze jestem zadowolona ze go znam,lubi szczerosc nadewszystko,motocyklem jezdziÂł nawte pod sÂąsiedni blok kumpla byle tylko mĂłc pojechac kawaÂłeczek:)widac ze kocha maszyny nad jego Âłozkiem wisi sliczna zielona Kawusia no i kiedysiejsza jego miÂłosc Jenifer Lopez:)czÂłowiek dzielny,przykÂład prawdziwej checi do zycia przeciw wszystkiemu,a sposĂłb w jaki opowiada np.o ksiedzu na koledzie czy psyhcoterapeutach naprawde moze doprowadzic do bĂłlu brzucha ze smiechu,najwiekszym zaskoczeniem byÂło dla mnie jego pogoda ducha ,z duza dawka wiedzy o zyciu,polityce. warto znac naprawdepozdro Nicusiu333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ja dokoĂącze:Tomcio- lubi topiĂŚ motocykle, nieletni przestepca hehe fajny kolega, madry chlopakWicher- zajebisty czlowiek, wielki spamer dobry friend Manka- wariat!! przesympatyczny "malutki" czlowieczek ktory potrafi komus dolozyc Suzi- hehe przypomina mi sie ADICK i Kotwica ale nic nie powiem spoko kolezankaTeraz spadam...dokoncze pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maniu Doskona³om pamiêciom dysponujesz, ka¿dy szczegó³ zapamiêta³aœ A mo¿e to wszystko potajemnie notowa³aœ Dziêki za wyjaœnienie co do qhutas, jednak taka by³a moja pierwsza myœl patrz¹c na iloœÌ postów No to teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher- zajebisty czlowiek, wielki spamer dobry friend
Heh, no tego siĂŞ nie spodziewaÂłem MyslaÂłem, Âże juz nikt o mnie nie pamiĂŞta, a tutaj takie miÂłe zaskoczenie MuszĂŞ przyznaĂŚ KrzyÂśku, Âże cholernie mnie tym zaskoczyÂłeÂś, a to dlatego Âże poczatki Naszej znajomoÂści nie zapowiadaÂły siĂŞ kolorowo(maÂłe niedomĂłwienia i spiĂŞcia na GG) Nie lubiĂŞ mĂłwiĂŚ o ludziach : "tego lubiĂŞ, a tego nie bo jest fe", jednak przyznaje sie bez bicia, Âże bardzo Cie polubiÂłem. Pomimo tych spiĂŞĂŚ i maÂłych rĂłznic wieku musze przyznaĂŚ, Âże jesteÂś dobrym czÂłowiekiem, dojrzaÂłym i masz juÂż okreslony jakis system wartoÂści(to cieszy) i nabiÂłes sobie u mnie wiele plusĂłw Moja lepsza poÂłowa tez bardzo Cie polubiÂła i do dzisiaj wspomina ta pamietnÂą rozgrywkĂŞ ping ponga w Sarnowie Liczy na kolejne starcie Pozdrawiam i szerokoÂści zyczĂŞ w nowym sezonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam nie czas Âżebych mĂłgÂł powiedzieĂŚ "lubia" , "nie lubia" ale sÂą tu na forum ró¿ni ludzie- o wielkim serduchu- kochliwi - fachowcy - pewni - co majom swoje "ja"- uczynni- rodzinki (plecaczki)- fajne dzioÂłszki POZNOM TO SIE WYPOWIEM - ogĂłlnie SKAÂŁKA CHORZĂW rodzinna atmosfera spoko goÂście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam nie czas Âżebych mĂłgÂł powiedzieĂŚ "lubia" , "nie lubia" ale sÂą tu na forum ró¿ni ludzie- o wielkim serduchu- kochliwi - fachowcy - pewni - co majom swoje "ja"- uczynni- rodzinki (plecaczki)- fajne dzioÂłszki POZNOM TO SIE WYPOWIEM - ogĂłlnie SKAÂŁKA CHORZĂW    rodzinna atmosfera spoko goÂście                        
.....kochliwi....?? ktos na A....a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiêc Manka ma³y-wielki wojownik BIJ MNIE KOBIETO, BIJ GadgeT psychopata, tego cz³owieka powinni odizolowaÌ od spo³eczeùstwa, nadworny forumowy pijak , myœli ¿e jak se fajera kupi³ to wszystko mu wolno Ziobu mistrz œwiata w zak³adniu disc-locka ( pamiêtacie Kostkowice )Boa6 peda³, g³upi placek na brzydkim motocyklu Nastêpnym razem nie dam ci siê zmolestowaÌ bez wazeliny FAJNA moje s³oneczko , totalnie zakrêcona laska (co ja bym bez Ciebie zrobi³ )Kuki cz³owiek legenda prawie tak samo legendarny jak jego CB-ek, a tak pozatym to pajac, g³upek i wogóle go nie lubiê Suzi buahahah.... dobrze wiesz ¿e Ciê nie lubiê Madzia Kawabusa Madziarrrrrraaaaa..... kobieta o któr¹ jestem zazdrosny Spun macie zbêdne kluczyki od motocykla? Dajcie temu goœciowi, na pewno je zgubi Bronx mistrz œwiata w poszukiwaniu idealnych miejsc na ognisko, forumowy cz³owiek od rozpalania fojery, £ysy boshe jedyny, sk¹d on siê tu wzi¹³? Z której choinki siê zerwa³ ?Sargon tego oszo³oma znam najd³u¿ej i nie wiem czy mam siê cieszyÌ czy p³akaÌ z tego powodu Saint Cz³ek z miasta umar³ych, nadworny serwisant zJAWY (szybki serwis sprzêg³a na imprezie na Kotwicy po³¹czony z pokazywaniem 4-rech liter )yyyyyyyyyy, pewnie jeszcze o kimœ zapomnia³em, ale jak mi siê przypomni to dopiszê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no tego siĂŞ nie spodziewaÂłem MyslaÂłem, Âże juz nikt o mnie nie pamiĂŞta, a tutaj takie miÂłe zaskoczenie MuszĂŞ przyznaĂŚ KrzyÂśku, Âże cholernie mnie tym zaskoczyÂłeÂś, a to dlatego Âże poczatki Naszej znajomoÂści nie zapowiadaÂły siĂŞ kolorowo(maÂłe niedomĂłwienia i spiĂŞcia na GG) Nie lubiĂŞ mĂłwiĂŚ o ludziach : "tego lubiĂŞ, a tego nie bo jest fe", jednak przyznaje sie bez bicia, Âże bardzo Cie polubiÂłem. Pomimo tych spiĂŞĂŚ i maÂłych rĂłznic wieku musze przyznaĂŚ, Âże jesteÂś dobrym czÂłowiekiem, dojrzaÂłym i masz juÂż okreslony jakis system wartoÂści(to cieszy) i nabiÂłes sobie u mnie wiele plusĂłw Moja lepsza poÂłowa tez bardzo Cie polubiÂła i do dzisiaj wspomina ta pamietnÂą rozgrywkĂŞ ping ponga w Sarnowie Liczy na kolejne starcie Pozdrawiam i szerokoÂści zyczĂŞ w nowym sezonie
o Tobie zapomniec nie moglem hehe...pamietam rozmowy na gg ale doszlismy do porozumienia...po pewnym czasie...nie wierzyles wtedy hehe a moze i ja tez przemadrzaly bylem...przekaz swojej drugiej polowie ze zabierasz ja kiedys na nowe moto i jedziemy razem na pingla zas dostane od kobiety po dupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico333 witam Musisz wejœc na strone g³ówn¹ i tam u góry znaleŸÌ zakadke PANEL KONTROLNY:) Oczywiœcie w nia klikasz i otwieraj¹ sie poszczególne jakbydzia³y z opcjami - Komunikator, Subskrypcja itp Ty wybierasz zak³adke OPCJE a na dole jest ZMIEN HAS£O Oczywiscie wchodzisz tam i wpisujesz nowe has³o, najlepiej CYCATA BLONDYNKA Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie mowic kogo lubie kogo nie....Ale ze bylem pare razy wymieniany to wypada odpowiedziec...Nie bede wymienial wszystkich ludzi, ktorych poznalem na kompostowni,s1 i na innych zlotach bo to bezsensu!Wymienie tylko tych, ktorych czasem widac na forum.Oczywiscie pozdrowienia dla wszystkich!!Fred-lamus Chris-nie jedna osoba moglaby sie od niego duzo nauczyc! I wbrew opinia, ktore wczesniej slyszalem nie uwazam go za jakiegos rozkaprryszonego bachora zakochanym w sobie....Gixer-zawsze pomoze, duzo postwo napierdala na forum oraz jest jedna z nielicznych osob, ktore maja pojecie o motocyklach na tym forum.Leo-zawsze mozna z nim pogadac na zywo i nie na zywo! zawsze stara sie pomoc i potrafi to zrobicZiobu-pierwszy, ktory o mnie pamietal musze zobaczyc w sezonie jak lata w winklach na sportowych oponkach...Anushka(tak sie to pisze?)nasza forumowa dziewczyna jedna z nielicznych,ktore sie udzielaja nie tylko na forum, ale widac ja na prawie kazdym spotkaniuPawel PRC-kup sobie ta dr:P Sympatyczny mlody chlopak (starszy odemnie jestes?)Maku-szacunek za Sarnow! Ale tylko za to! Bo to co wypisujesz na forum to 90% to sa glupoty! Przykro mi, ale z biegiem czasu widze, ze nie tylko ja to dostrzegam. Zebys byl w polowie taki silny naprawde jak jestes w gebie!Jaca-masz u mnie karniaka Zawsze pogadamy sobie...Dragon-Kreci zajebiste filmy i mimo roznicy wieku pomiedzy nami mysle, ze potarfimy sie dogadac..Ziom-swietny kompan do nocnych jazd..Ostek-hmmmm byly posiadacz GSa, spoko koles ale musi uwazac.....TomekCBR-zawsze mozna z nim swietnie pogadac i jak sie go poprosi to da sie przejechac na CBR z krzywymi tarczami Vitia-zawsze doradzi, zawsze pomoze bezinteresownie.....swietny kumpel na drogi i nie tylko Tez byly posiadacz GSa, oraz chodzil do szkoly do ktorej teraz ja uczeszczam- to o czym swiadcz Rekrut79-I tak mi nie udowodnisz, ze MBX jest lepszy niz ETZ Ale ze wszystkim innym sie chyba zgadzamy, nie ? Rowniez swietny kompan do jazdy,......i do picia Przem-Swietnie rozmawia z panami z niebieskich samochodow Swietna osoba, ktora zawsze jak jest to jest smiesznie Wracaj do zdrowia i na drogi Artur.so - jeszcze raz dzieki za wyciaganie z wody i za udana wycieczke w dzien wypadku Mankoot-moglbys przeczytac to co wyzej? Motobandit-Zgodzilismy sie ostatnio w jednej kwesti na forum na zywo chyba sie nie znamy...?Gawron89-jak mialem problemy ze sprzetam naprawde staral sie zeby mi pomoc-noc coz nie udalo sie :)ale licza sie checi lolo-to jak mnie zaskoczyles wtedy w Pszczynie to....a przeszedles samego siebie jeszcze raz dziekiSluchajcie pewnie pozapominalem o duzej ilosci osob jak mi sie przypomni to dopisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie mowic kogo lubie kogo nie....Ale ze bylem pare razy wymieniany to wypada odpowiedziec...Nie bede wymienial wszystkich ludzi, ktorych poznalem na kompostowni,s1 i na innych zlotach bo to bezsensu!Wymienie tylko tych, ktorych czasem widac na forum.Oczywiscie pozdrowienia dla wszystkich!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze o reszcie których pozna³em -Tomcio - Tomciowi nie dajemy STOP -Fajna - no có¿,naprawdê jest fajna z której kolwiek strony by nie patrzeÌ -> wiêcej niestety nie mogê napisaÌ bo za bardzo nie znam -Arczi - tak!! Arcziemu dajemy STOP!!! -> nie pomóg³ mi zabraÌ fajek Kukiemu z³odziejowi!!! hehe -Maku - tak¿e nie znam za dobrze,ale respect za to co robi-Anzo - bardzo dziêkuje za pomoc w dostaniu siê na impreze -Nora^^-œwietna dziewczyna jak o kimœ nie napisa³em to nie dlatego ¿e nie pamiêtam ale dlatego ¿e nasze osobiste wspomnienia lepiej ¿eby zosta³y miêdzy nami Nico dziêki,ten kolega napewno zrobi galerie tak¹ jak mi jeœli tylko o to Go poprosiÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.