Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3986


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Ja nie mam o nikim zdania i chyba niekogo nie lubiĂŞ.Ci ktĂłrych poznaÂłem ani mnie nie podniecajÂą, ani nie przeszkadzajÂą.O ÂświeÂżych userach nie wiem nic i nie miaÂłem okazji poznaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie moge sie ttak konkretnie wypowiadac o forumowiczach, ale uwaÂżam Âże wszyscy mamy fioÂła na tym samym punkcie nora^^ uwielbiam, najlepsza kompanka na imprezy, kobitka z ktĂłrÂą o wszystkim moÂżna pogadaĂŚ, sÂłuÂży ramieniem gdy chce sie pÂłakaĂŚ, brakuje mi jej i innych kumpel najbardziej z pszczyny Pozdrawiam serdecznie i sle buziaki :**Timac no fakt to facet ze specyficznym poczuciem humoru, ale jak sie czlowiek przyzwyczai to jest git, sympatyczny rownieÂż brak mi tych jego tekscikĂłw i zawsze usmiechnietej buzki Davka kojarze go bardziej ze szkoly, z paru wypadzikĂłw, jazdy na gumie, sympatyczny chÂłopaczyna Asmo bardzo mily, swietnie mi sie z nim pisze, poradzi, fajny gosc Gixer bardzo go lubie sympatyczny, kompan na imprezy , zawsze usmiechniety jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem GEDOR nie znam nikogo,tyle coz forum.Jestem pod %,wiĂŞc pisze spontaniczniie.PACZA-----------pierwszy czÂłowiek ktĂłry mmi pomĂłgÂł........ na kompie i w forumie.Wirtualni z Rybnika co podczymywali na duchuZawiercie i okolice co "zmuszali " do dyskusjiiii.Leo-------jeden z mondrzejszych.Sean-------jeden ze sztarszych BRATNIA DUSZA.Wszystkie dziewczyny--------uwielbiam dziewczyny,JESTEM STARY NIC WAM NIE GROZI.rESZTA FORUMOWICZĂW -----------SPOKO!!!!!!!!!!!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca,Anushka,Zimer,BahamSZACUN!!!     i kazdy z nich wie o co chodzi,super ludziki,dobre wspolne imprezy
Anushka...maskotka nasza forumowa, genialna osĂłbka o wyglÂądzie anioÂłka ale to tylko pozory
HAHAH MANKA DZIEKI ANUSZKASYMPATYCZNA DZIWUSZKA.......NIE ZNAM CIE DOBRZE ALE MAM NADZUIEJE ZE POZNAM
ojej ile tu sie mozna o sobie dowiedziec Hehehe to ja tak niewinnie wygladam? Moze i lepiej Hmmm powiem tak ogromna wiekszosc bardzo lubie chociaz z 2-3 osobki maja u mnie kreche, ale nie da sie palac do wszystkich przyjaznia. Uwazam was za zajebista ekipe! Pierwszy SarnĂłw, Bielawa, Invadersi, wyjazdy do dzieciakĂłw i wszystkie inne spotkania! ( Sylwester tez ) Pierwsza klasa! Bez Was byloby bardzo nudno! Psychole hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo tych co ¿ech mio³ okazyja poznoÌ to lubja a mo¿e o niektórych coœ napisza hehe-Spider - mi³o wspominam,odwiedzi³ mnie pare razy w szpitalu -d³ug wdziêcznoœci mom-Gixer-pogl¹dy czasem ró¿ne,ale jest bardzo wporz¹dku i te¿ mi pomóg³ -a ja zepsu³em mu t³umik w K2 -Gadged-pomaga³ mi odkrêciÌ t³umik na ostrawie,bardzo wporz¹dku!!!! i znalaz³ mnie w zbo¿u -BOA tak¿e super- zdobywaÌ sceny bardzo lubi -Maisha -nie znam(przez okolicznoœci hehe) ale ³adna dziewczyna-doœÌ lekka-prawie nie czuÌ ¿e siedzi z ty³u-theKamil-tego jelenia widze codziennie wiêc mam go doœÌ - polecam nie znaÌ hahaaa-Sargon - bardzo dobrze siê narazie rozumiemy czuje jeszcze siê du¿o wypije -Rekrut76 (Krzysiek) bardzo siê ciesze ¿e pozna³em!!! pomog³em kupiÌ CBR i jeszcze na niej mandat dosta³em hehe-dziêkuje!!to by³a pierwsza jazda od wypadku i wiele dla mnie znaczy-Suzi - wypi³a mi wino,trochê podzicza³a-jakby mia³a owsiki hehe-Kud³aty -zawsze mo¿na o wszystkim porozmawiaÌ-mam jak¹œ tendendcjê do spotykania w ró¿nych miejscach hehe-Jaca - móg³by sobie ³aùcuch wymieniÌ hehe-Manka - bardzo fajne dziewcze - nic dziwnego ¿e wszyscy j¹ znaj¹ -> maskotka-Skalar-z jednej wsi a pozna³em przez forum -Kuki-hmmm organizuje wyœcigi MZetek po lesie(po¿ycza swoje sprzêty),skromny,zajebiœcie jeŸdzi,w zimie w zakrêcty BMW wchodzi zwykle bokiem,wisze mu 200z³ za podwiezienie z imprezy,lubi jeŸdziÌ po zlotowisku bez t³umika o 5rano i nie wie czemu po nim rycz¹,kto widzia³ moto wie o co chodzi ca³¹ resztê osób a trochê ich jest nie opisujê bo nie mia³em okazji lepiej poznaÌ-coprawda Ci wypisani niektórzy tak¿e s³abo znani jednak jakieœ charakterystyczne wspomnienia mom hehekurcze dobrze ¿e jeszcze nikt nie napisa³ jak je¿dze po drodze,mogê kogoœ prosiÌ o recenzje-fajnie siê czyta hehe pewnie pare osób znam osobiœcie a nawet nie wiem ¿e to forumowicze-pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no rispekta men jakims cudem konto zaczê³o mi dzia³aÌ :D dobra wiec tak Baham - wiadomo goœc jakich ma³o hyh sympatyczny uczuciowy :D poprostu nic dodaÌ nic uj¹Ì Jaca - (przyjaciel) tu nie bede sie za wiele rozpisywa³ synek czai baze wie o co biega poprostu SZACUN jak byk !!! (wiadomo o co chodzi) :-)Zimmer - super kumpel, zapodaje fajne breki na jawie dobre wspólne impry Anushka - spoko blondi tylko troszke roztrzepana chyba nie wie czego chce ale ogólnie bardzo mi³a dziefcynka Fajna - hmm czêsto sie ze mnie smieje ale ostatnio pozna³em j¹ troszke lepiej no i jest okej ³adna :-)qrde nie chce mi sie pisac o ka¿dym z osobna wszystkim poznanych bardzo lubie :-) Amanka, Arczi, Pacza i jego dziefcynka, Madzia i jej boyfriend, hmm kto tam jeszcze Gadget wiadomo Spoon, itd.... SZACUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna - hmm czĂŞsto sie ze mnie smieje ale ostatnio poznaÂłem jÂą troszke lepiej no i jest okej Âładna :-)dzieki baham leo--- mnie pominoÂłes jak moesz znasz mnie troszke a nic nie napisaÂłes........ty mi sie mily i fajny wydajesz wesoÂły....duze poczucie humoru ....co poniektorzy mogga nie jarzyc ale mniejsza z tym reszta forumowiczow mam nadziejeje ze WAS poznam ......czekam pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mieszcze sie w tej trojce ?
Nawet jak sie miescisz to na nic to nie wpÂływa Masz prawo mnie nie lubic chociaz mnie nie znasz ( troszke to dziwne, ale ok )Baham wiele z tego co widzisz to tylko pozory No ale fakt, troche jestem niepoukÂładana Ale tez Cie lubie chociaz nerwus z Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie moge sie ttak konkretnie wypowiadac o forumowiczach, ale uwa¿am ¿e wszyscy mamy fio³a na tym samym punkcie  nora^^ uwielbiam, najlepsza kompanka na imprezy, kobitka z któr¹ o wszystkim mo¿na pogadaÌ, s³u¿y ramieniem gdy chce sie p³akaÌ, brakuje mi jej i innych kumpel najbardziej z pszczyny  ...
Midanium: dziekuje za te miÂłe sÂłowa. Kilka sÂłow o Mirce vel Midanium Szalona Kobieta z kolczykiem w jĂŞzyku Konkretna, miÂła i bardzoo sympatyczna. Dziekuje Ci Skarbie ze byÂłas dla mnie ostojÂą w wakacje. Sle buziaka do WrocÂławia Timac: te jego docinki niektorzy odbieraja zbyt dosadnie...on poprostu ma taki sposob bycia - konkretny Facet- nie owija w baweÂłne Davka : kilka razy miaÂła okazje zobaczyc jak fantastycznie stawia......... Moto na Gumie ... swintuchy Leo: bardzo przyjemnie prowadzi sie z nim rozmowy na gg. Nie znam go osobiscie ale musze przyznac ze lubie tego Faceta Gabriel : cicha woda brzegi rwie ... Ps; pozdrowienia dla Agnieszkio innych ktorych poznaÂłam nie pisze bo moga sobie tego poprostu nie zyczyc A tych ktorych nie poznaÂłam...pozdrawiam i mam nadzieje ze poznamy sie na ktoryms zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka a czy ja powiedzialem ze Ciebie nielubie ??Cos sobie nieprzypominam no chyba ze mi pomozesz w tym
Nie, dosÂłownie mi tego nie powiedziaÂłes. Takie mialam po prostu odczucia i myÂśle, ze ktos inny na moim miejscu tez by mial. Wybacz, za niesluszne posadzenie Taki masz chyba harakterek juz. W kazdym razie ja tam do Ciebie nic nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka : to jest mylne...1 wrazenie ktore niektorzy sprawiaja. Najgorsze jest to gdy "Ci" inni robiÂą super opinie wsrod osob ktore cie 1 raz na oczy widza i juz slysza co tylko najgorsze o Tobie.Moim zdaniem zanim sie cos o kims powie powinno sie go troszke poznac a nie oceniac po 1 wrazeniu czy opini innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam co by tu napisac bo nudy dzis konkretne hmmm....wiec tych co znam i mnie znaja to wiedza co a reszta to paly zasysacze i lachociagi ze mna na czele spoko babecki to je manka,suzi,asija,BOA no i gadzio , e tam anuszka i czarna tez wpadacie w liste no bo w koncu kiedys tam poznalo sie tuych ludkow a o reszcie pedalach nie bede sie rozpisywal bo i tak nie wiem jak juz wydole a co by to bylo jakby kolejka sie rozrozla dla wszystkich poznanych ludkow umiejacych sie bawic do zasdodano:Buska dozucam cie do listy DUZYMI LITERAMI ujeto p.sspunek i maneczka Wy wiecie co no !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.