Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3986


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaczne od tych ktorych bardziej znam:Bahama tak jak pisal - przyjaciel, potyrafi poprawic humor, jaja z nim jak z nikim innym. W zyciu chce tego samego co ja. Zawsze mozna na niego liczyc itd SZACUN !!Anushka juz sie troche znamy;) z nia jest zawsze polewa z byle czego, najlepszy pasazer z jakim jezdzilem czaji baze, wie jak jest, tak trzymac dzioÂłcha!!Zimer zajebisty koles, jajcarz, wyjazdy z nim to sama przyjemnosc, ma rowno pod sufitem, fajnie furgo na Jawce Czai bazeFajna potrafi rozesmiac, mozna z nia gadac o wszystkim, otwarta dla wszystkich, szalona , ciagle mnie zaskakuje, a przede wszystkim piekna dziewczyna Manka Dziewczyna nie do zdarcia, ile ta ma energu to sie w glowie nie miesci!! zajebiscie sie z nia imprezuje!! Szacun!!Suzi Dawno my sie nie widzieli. Hardcore laska, zloty z nia przechodza do historii, fajny plecaczek dla ktorego brak hamulcow nei straszny... Arczi cichy synek, czesto sie widzimy na zlotach czy innych imprezach ale malo gadamy bym cos mogl wiecej napisacOstek hehe zajebiscie ciagnie juz gumy. Fajnie sie po wertepach zapiernicza z nim. Jak czasem zapoda haslo to polewa na maxa. czekej az kupia DRa Gadged krol imprez... hardcorowy imprezowicz:) fota na avatarcie mnie rozpierdala Skalar skromny, cichy synek, jak sie napije to banan od ucha do ucha, ÂŁysy Zajebiscie sie z nim gada, jajcarz, fajnie smiga, wyciagnie Cie wszedzie ( zwlaszcza nieczynne lodowisko)Spun pelna powaga, opanowany, fajnie smiga i fajnie sie z nim bawi czy to na zlotach czy gdzie indziej Kuki co tu duzo gadac... go trzeba widziec w akcji, opanowany, jajcarz, na zlorach odchodzi ostatniBOA postepy w jezdzie na gumie, swietne wspolne zloty i imprezy!!Bronx malo sie znamy ale pare imperz przezylismy. Czlowiek do pogaduchy i do jaj Madzia imprezowa dziewczyna i to bardzo, nei da se w kasze dmuchac, jak kogos slychac to tylko ja Ziobu fajnego ma jednoslada, fajnie sie z nim jezdzi na spontaniczne weekendowe wyjazdy, Adas7 za gumy ma u mnie respekt.Davka fajnie ciagnie gumy na jedynce wciepnij w koncu ta dwojke Tomcio fajne pogaduchy ciagnie, zajebiscie smigal GSem, obadamy jak pojdzie na DRce;)maku o aprilce to my se juz pogadali, za imprezy respekt!!Buli Spokojny gosc, fajnie sie z nim gada i gubi drogi. Dzieki za info o filmikach Leo pamietam jak sie poznalismy w gumie, ma duzo do powiedzenia, otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma Ja dziêkuje wszstkim forumowiczom za to ¿e teraz jestem z Wami Poznaliœmy siê doœÌ nietypowo poprzez TV, nastêpnie odwedziliœcie mnie na swoich i tak teraz jestem z Wami Wszyscy jesteœcie CL i Ty fajna kole¿anka Do zobaczyska nastêpnym razem, Dragon zapowiedzia³ przywieœÌ browar post-1030-1136643843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbit- konkretny facet z jajmi, swietny kolega i organizator, ma lep na karku i daje ostro na moto, dobry przyjaciel jak i caly BOOSTER.Broda- sympatyczny koleÂś, ktory wyczaruje czesci z pod ziemi naprawde super kolo duzo pali i zycze mu zeby rzucil Anushka- nasza zlota "forumKobietka"Ziobu- mĂłj obroĂąca, zajefajny ziomek pamietam jak dawal derbikiem na gumie na S1 Jaca- z nim to zwiedzalem lasy, puszcze i pustynie, przesympatyczny facet Zimmer- wrazliwy na krzywde mrowek i owadow fajny ludzik Bahama- fajnie daje na simsonie spoko kumpelGixer- nie raz mialem z nim na pienku ale wydaje mi sie ze to w porzadku kolesMusze spadac i nie moge teraz pisac o innych, dokoncze za niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.