Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3872


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

Zachwoanie niektĂłrych z Was utwierdza mnie w przekonaniu, Âże jednak akcje charytatywne warto organizowaĂŚ chocby z tego wzglĂŞdu, Âże chetnych do takiej roboty jest tak maÂło a potrzebujÂących duÂżo wiĂŞcej.....I zrozumcie wreszcie jedno: forum i stowarzyszenie to dwie osobne sprawy i jedno drugiemu przeszkadzaĂŚ nie bĂŞdzie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No toÂście siĂŞ rozpisali Ja juÂż nic dodawac nie bĂŞdĂŞ bo wszystko zostaÂło napisane...do stowarzyszenia naleÂżeĂŚ nie bĂŞdĂŞ wiĂŞc i wypowiadaĂŚ siĂŞ za bardzo nie powinnam. A skoro nie ma byĂŚ bezpoÂśrednio zwiÂązane z FORUM to czy ono powstanie czy nie jest mi obojĂŞtne Maku - Âżycze Ci powodzenia Pozdro,Motomaniaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo, ze w ankiecie pochopnie kliknalem w "tak", ja w tym wszystkim popieram Motobandita, MarianKe, Tomcia, Gixera, Skalara, Leo i Ziobu... pomysl nie wydaje sie zly, ale jego wykonanie i sens moga byc kiepskie. wiarygodnosc kolegi Maku rowniez mi podpada, a lokalizacja z gory zalozona taka, jak Bedzin (bez zadnych uprzedzen of course), jest dla mnie kiepskim, jak nie glupim pomyslem. jest wiele przeciw, jest pare za, ja staje jednak po stronie przeciwnej. mam swoje podstawy do tego

do stowarzyszenia naleÂżeĂŚ nie bĂŞdĂŞ wiĂŞc i wypowiadaĂŚ siĂŞ za bardzo nie powinnam. A skoro nie ma byĂŚ bezpoÂśrednio zwiÂązane z FORUM to czy ono powstanie czy nie jest mi obojĂŞtne Maku - Âżycze Ci powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,nie popadajmy w paranoje!! znam Maka i mi w niczym nie podpadÂł-wrĂŞcz przeciwnie fascynuje mi tym co potrafi zdziaÂłaĂŚ taka mÂłoda osoba,ale nie rozmiawiamy o znanym wiĂŞkszoÂści Maku ino o pomysle na stowarzyszenie!!!jeÂśli chcecie to sprĂłbujcie zaÂłoÂżyĂŚ,Âżycze jak najlepiej,ale sprawa jest skomplikowana i ja nie lekcewaÂżyÂłbym np clubu RR (a tak byÂło napisane wczeÂśniej),byÂła sonda,teraz jest dyskusja,jeÂśli takie stowarzyszenie ma w czymÂś pomĂłc to prosÂże bardzo ÂświĂŞta sÂą!!! wyluzowaĂŚ i uspokoiĂŚ siĂŞ!!! stare powiedzenie mĂłwi : tylko spokĂłj nas uratuje Zdrowych i wesoÂłych!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK . JednakÂże zgodze sie z tomciem i kilkoma osobami ze MAku chce sie wylansowaĂŚ na waÂżnÂą osobe na forum... ogĂłlnie maku jest spoko i go lubie tak samo tomcia wiec nie bedĂŞ sie wtrÂącaÂł w ich konflikty:] niech zaÂłatwia to miedzy sobÂą ale musze powiedziec ze i w tej sprawie poniekÂąt racje ma i Tomcio i Maku .Tak czy inaczej ja popieram ten pomysl ;] Pozdrawiam WesoÂłych i spokojnych ÂŚwiÂąt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toÂście siĂŞ rozpisali Ja juÂż nic dodawac nie bĂŞdĂŞ bo wszystko zostaÂło napisane...do stowarzyszenia naleÂżeĂŚ nie bĂŞdĂŞ wiĂŞc i wypowiadaĂŚ siĂŞ za bardzo nie powinnam. A skoro nie ma byĂŚ bezpoÂśrednio zwiÂązane z FORUM to czy ono powstanie czy nie jest mi obojĂŞtne Maku - Âżycze Ci powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogĂłle mnie nostalgia zÂłapaÂła....jakoÂś siĂŞ ta nasza akcja rozrosÂła....byÂła taka sympatyczna, spontaniczna...paru ludkĂłw daÂło ile miaÂło - tak iczysty dar od serca....fakt Âże maÂło tego byÂło i na pewno dzieciaki bĂŞdÂą siĂŞ bardziej cieszyc gdy wiecej bedzie...ale tak jakoÂś czujĂŞ siĂŞ przytÂłoczony...a zreszta niewazne. pierdoÂły...
pomyslalam dokladnie tak samo, spontaniczna w sumie akcja, tak od serca ehh, nawet foty ostatnio przegladalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslalam dokladnie tak samo, spontaniczna w sumie akcja, tak od serca ehh, nawet foty ostatnio przegladalam
Dok³adnie myœlê tak samo...by³em na wszystkich "Sarnowach" i to pierwsze jakoœ najlepsiejsze by³o! Ile mogê, tyle zawsze dorzucê "na tacê".....Popieram Maka w jego staraniach...jak bêde móg³, to chêtnie jakoœ pomogê!ktoœ ju¿ napisa³, ¿e stowarzyszenie mo¿e byÌ, kto chce niech nale¿y....ale niech sie nie przedstawia jako nasze forum-niech zostanie neutralne. Mo¿na zawsze zrobiÌ ankietê, czy obj¹Ì jak¹œ imprezê patronatem i tyle...Co do wybicia siê Maka na forum....ja widzê tylko, ¿e chce pomóc....i czy mamy tu jakieœ rangi, ¿eby by³o siê po co wybijaÌ?Dla mnie nie ma ludzi waznych, mniej wa¿nych itp. na forum.... jedynie Pchela ma u mnie Rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci taki przykÂład ... gdy przypuscmy nie zarejestrujemy siĂŞ to w chwili gdy bedziemy chcieli zorganizowac duzÂą impre np. na tym stadionie w BĂŞdzinie dla wielu domow dziecka bo o to tez wlasnie chodzi... nikt nam na to nie pozwoli... bo kto udostepni mi obiekt jak nie wie kto my jestesmy... i wtedy musielibysmy poprosic ten AUTOMOBIL KLUB BĂŞdzinski oni maja juz zarejestrowane stowarzyszenie i oni moga zorganizowac miejsce tylko ze gdy przyjdzie do organizowania to... Wszytsko pojdzie na nich ze to niby oni to organizowali itd. a my bedziemy wspolorganizatorami... i uwazam ze jest to niesprawiedliwe.. dac komus cos za free i miec mniejsza satysfakcjĂŞ?
Tak czytam te wypowiedzi i to mnie zastanowilo czy chcesz szczescia dzieciakow czy czegos innego? W tym przypadku wazne kto organizuje, jak dzieciaki usmiechniete?Ja Ci powiem jak to mialo byc u nas. Tez sie trafil jeden ktory chcial cos podobnego zrobic. Oczywiscie chetnych bylo duzo ale jak przyszlo co do czego KLAPA Potem chcial zebysmy mieli nalepki, naszywki chociaz na poczatku zastrzegalismy ze zadnych takich rzeczy ma nie byc. Nigdy nie nalezlem nie naleze i nie bede nalezal do ZADNEGO klubu. Chociaz poznalem fajnych kumpli z ktorymi jezdze do dzisiaj. A wiesz jak sie spotykamy? na telefon Proste, kazdy pracuje. Jazda to przyjemnosc a z czegos trzeba zyc. Zaczniecie wiazac forum ze stowarzyszeniem to po prostu ludzie stad odejda ot i cala filozofia. To tylko takich pare mysli mi sie nasunelo. Pozdrawiam i ZYCZE WSZYSTKIM RADOSNYCH I WESOLYCH SWIAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.Nigdy nie preferowalem tego typu organizacji, zrzeszenia, kluby, stowarzyszenia itd w moim wypadku nie wchodza w role. Chce byc wolny, jezdzic gdzie chce z kim chce i w czym chce A do tego nie potrzebuje "legitymacji czlonkowskiej" Kazdy robi co chce, nie bronie nikomu, mi sie podoba jak teraz jest i tyle pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczÂątek chciaÂłbym sprostowaĂŚ ca³¹ sytuacjĂŞ otoÂż sÂą 2 typy stowarzyszeĂą ZWYKÂŁE i SPORTOWEZwykÂłe to takie gdzie trzeba zak³¹dac dziaÂłanosc gosp. i prowadzic peÂłno biurokracji...Ja chce stwoarzyĂŚ Stowarzyszenie SPORTOWE w ktĂłrym nie ma opÂłat, zadnego prezydium, i nikt nie jest zobowiÂązany do uczestnictwa w w/w stowarzyszeniu... Potrzebne ono jest nam tylko po to by miec wieksze mozliwosci tworzenia imprez dla nas i dzieciakow....Tu od strony Prawnej:Stowarzyszenia kultury fizycznej tworzy siĂŞ zgodnie z przepisami Prawa o stowarzyszeniach, na zasadach dotyczÂących ogó³u stowarzyszeĂą. JednakÂże zgodnie z art. 7 a ustawy o kulturze fizycznej, stowarzyszenia sportowe, nieprowadzÂące dziaÂłalnoÂści gospodarczej nie sÂą rejestrowane w Krajowym Rejestrze SÂądowym, lecz podlegajÂą wpisowi do ewidencji, prowadzonej przez starostĂłw. Stowarzyszenia te uzyskujÂą osobowoœÌ prawnÂą z chwilÂą wpisania ich do ewidencji.Stowarzyszeniami kultury fizycznej rejestrowanymi przez starostĂłw sÂą stowarzyszenia, ktĂłrych cele statutowe obejmujÂą wy³¹cznie dziaÂłalnoœÌ zwiÂązanÂą z kulturÂą fizycznÂą i turystykÂą.Chodzi g³ównie o to ze w naszym Polskim prawie jest luka gdzie nie jest zaznaczone ze stowarzyszenie ktore nie prowadzi dziaÂłanlosci gosp. nie moze starac siĂŞ o wpÂływy pieniĂŞzne od UM bÂądÂź budzetu ktory nadaje miasto.I to stowarzyszenie nie ma nic wspolnego z naszym forum... nie jest z nim w zaden sposob postrzegane... Stowarzyszenie bedzie pod nazwa np. Stowarzyszenie ÂŚlÂąskich MotocyklistĂłw...Forum zostanie tylko patronatem czyli... przyjacielem towarzystwa...Wiec nie miejcie zadnych pretensji...Wiem tylko ze mojÂą winÂą jest to iz Âźle sformuÂłowaÂłem poczÂątek tematu wpisujÂąc sÂłowo KLUB...I NIKT NIE BĂDZIE Z WAS CZÂŁONKIEM TEGO STOWARZYSZENIA...zadnych legitmacji itd.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadaÂłem sobie trud przeczytania wszystkich postĂłw bo nie mialem ostatnio czasu na aktywnosc w zwiazku ze swietami.po 1. chcailem zauwazyc ze inicjatywa powolania stowarzyszenia w celu pomocy dzieciakom, oragnizowania imprez na ktorych mozna zbierac kase itd. jest bardzo szlachetna i z calego sercja ja popieram !!!!! po 2. sadze ze Maku w ostatnim poscie napisal bardzo wazna rzecz a mianowicie :"I to stowarzyszenie nie ma nic wspolnego z naszym forum... nie jest z nim w zaden sposob postrzegane... "oraz "Forum zostanie tylko patronatem czyli... przyjacielem towarzystwa..."zrozumialem to tak, Âże poprostu maku zakÂłada stowarzyszenie i bedzie organizowal imprezy, no i np zapoda temat na forum ze jest jakas akcja robiona przez stowarzyszenie i zaprosi motocyklistĂłw z FÂŚM zeby przyjechali i pomoglii to jest dobry pomysÂł !!!! pod jednym warunkiem ze to stowarzyszenie nie bedzie utorzsamiane z naszym forum bo wiekszosc ludzi jest chyba przeciwko temu.po 3. chetnie przyjade na impreze , wrzuce troche kasy, przewioze dzieciaki, itd. kazdy ma swoje zdanie i kazdy sie udzieli w tej inicjatywie w taki sposob w jaki bedzie chcial. ja jestem za pomoca dzieciakom, natomiast wstepowac w to stowarzyszenie nie bede !!!!wystarczy ze zarzucisz maku info na forum o imprezie a gadged postara sie jak zawsze zorganizowac wieksza lub mniejsza ekipe z rybnika i wspomoc szczytny cel.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - czy wy ju¿ doszczêtnie poszaleliœcie???mia³em sie nie wypowiadaÌ na takie ematy, ale co tam, do³o¿ê swoje 3 grosze wiedz¹c, ¿e i tak nie warto. trudno.po pierwsze - jakieœ pretensje po jakiejœ iprezie forumowej w jakiejœ knajpie ( z za³o¿enia siê tam nie wybiera³em ) - ¿e niby "braÌ motocyklowa" a ktoœ by³ "niemi³y" i "nieuprzejmy" a ktoœ inny baner ukrad³. mo a przecie¿ "my motocykliœci..." kur...!!!przecie¿ na forum mo¿e sie zalogowaÌ ka¿dy i w sumie to nawet moto se mo¿e sprawiÌ niejeden je³op, jak ma wystarczaj¹co du¿o gotówki. g³upich nie siej¹, wiêc przestaùcie, drogie dzieci, wypisywaÌ bzdury o "braci motocyklowej". tego na internetowym forum nie znajdziecie.³apie sie na tym, ¿e coraz czêœciej wytbiórczo czytam wypowiedzi na forum. pewne "problemy" ju¿ mnie nie œmiesz¹, lecz nudz¹. dlatego dajcie sobie luz, panowie (i panie). FORUM to TYLKO FORUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.