Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3872


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mĂłwi KudÂłaty, stowarzyszenie nie klub, bo na klub nie ma szans, a po drugie kobiety nie mogÂą nosiĂŚ barw a chyba by im to nie pasowaÂło:) Mam kilku znajomych w klubie WRM, czy Road Runners, i sporo w Invaders (chapter (czy jak to sie tam pisze:P) od Road RunnersĂłw). I nieraz rozmawialismy o klubach i ich powstawaniu, po prostu nikÂłe szanse na powstanie jakiegos niezaleÂżnego klubu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jeœli chodzi stworzyszenie to nie mam nic przeciwko temu, i faktycznie z tym dofinansowanie jest tak jak piszesz. Sam w Oœwiecimiu w czerwcu planujemy impreze dla dzieci po³aczon¹ z motocyklami i promowaniem miasta, w budrzecie imprez miasta jesteœmy wpisaniy,ale kase nie dostaje jak motocykliœci tylko w³asnie stowarzysznie. WieÌ jeœli by siê œl¹scy motocykliœci zebrali w bardzo du¿¹ grupe mogli by coœ stworzyÌ ciekawego )Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ¿e w skórcie chodzi o to ¿eby zrzeszenie ludzi jakie tworzy Forum, wysz³o po prostu z internetu i mog³o pos³u¿yÌ to zorganizowania czegoœ wiêcej bez ciasnych zasad, regó³, praw i obowi¹zków wszystkich czlonków Forum... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mĂłwi KudÂłaty, stowarzyszenie nie klub, bo na klub nie ma szans, a po drugie kobiety nie mogÂą nosiĂŚ barw a chyba by im to nie pasowaÂło:) Mam kilku znajomych w klubie WRM, czy Road Runners, i sporo w Invaders (chapter (czy jak to sie tam pisze:P) od Road RunnersĂłw). I nieraz rozmawialismy o klubach i ich powstawaniu, po prostu nikÂłe szanse na powstanie jakiegos niezaleÂżnego klubu. Pozdrawiam
Dokldanie tak jest.Przegadalem z Mirkeim z RR MC baaaaaaaaaardzo duzo godzin na temat klubow i fakt laski nie moga nosci barw a zeby zalozyc klub to dluuuga droga.RR ma pod soba caly slask i chcac zalozyc klub trzeba im postawic morze wĂłdki zeby cos zalatwic.I zarejestrowanie czegos w jakims urzedzie nic nie pomoze jak sie wczesniej nie zalatwi tego z Runnersami.Takze maku nie lataj po urzedach jak chcesz cos zalatwic bo tam kazdy moze cos zrobic.Jak chcesz sie wykazac to jedz do RR ale nie wiem czy beda chciaeli ogole gadac z Toba hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio po pierwsze to pisaÂłem ze nie wchodzimy sobioe w drogw wiec... miales nie pisac na moje tematy... i nie boj sie taki palant jak ty nie bedzie w takim stowarzyszeniu... SORKA ZA OFF TOPICmr.dipi czytaj wczesniejsze strony.... wypowiedzialem sie co i jak... wiec nie rozumiem tutaj twojej postawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku jak bêdziesz potrzebowa³p omocy moge Ciê skontaktowac ze stowarzyszniem motocyklistów "FOREVER YOUNG" Oœwiêcimia to Ci moga powiedziec jak to wszystko wygl¹da od strony formalnej.P.SProsze nie robiÌ tu of-topic'u n temat tego stowarzysznie bo pewnie co nie któzy maja ró¿ne zdania na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o sprawy formalne to mam to wszystko w jednym palcu i odpowiednie osoby ktore mi pomoga czyli jak siĂŞ deklarowaÂł Pan SÂławomir Witek PrzewodniczÂący Refaratu Sportu i Klutury w BĂŞdzinie... Ta rejestracja to wlasnie przez niego on mnie do tego namowil i wszytsko wytÂłumaczyÂł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub bedzie wygladal tak:-30% ludzi o ktorych mozna powiedziec motocyklisci!-20% ludzie, ktorzyt lubia ogladac motocykle i moze kiedys siobie kupia]-10% bo kolega sie przylaczyl to i ja-40% ktorzy sie zarejestruja a beda mieli to gleboko...!+ - 20% przy kazdym Moze bedzie inaczej i sie myle! Nie wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac dlaczego tak twierdzish ... przeciez Forum to nie anonimowoœÌ poniewaz jest miedzy nami jakas integracja.. kazda jedna impreza, zlot, to spotkanie i zapoznawanie sie nowych ludzi... Dzieki niektorym osobom z Forum ktos wie ze jestes cos takiego jak nasze FŒM wlasnie przez duze imprezy... I z gory chcia³bym tu podziêkowac naszej Gabrysi z Radia KAtowice która zawsze promuje nas na antenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio.. dobrze, Âże nie bĂŞdzie takiego palanta jak Ty........... Stowarzyszenie jak ma byĂŚ to niech bĂŞdzie...zwisa mi to...... Maku tylko jedno pytanie..... czy automatycznie kaÂżdy forumowicz bĂŞdzie do niego naleÂżaÂł ..... co z nowo zarejestrowanymi - czy automatycznie przy rejestracji bĂŞdÂą siĂŞ oni stawaĂŚ czÂłonkami stowarzyszenia...... ZastanĂłw siĂŞ nad tym.... bo moÂże siĂŞ w ewentualnym stowarzyszeniu niezÂły syf zrobiĂŚ... Col z uÂżytkowniakami forum ktĂłrzy wogĂłle siĂŞ nie udzielaja a sÂą zarejestrowani ???? A moÂże tak stowarzyszenie w ramach forum FÂŚM a nie forum=stowarzyszenie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi i stowarzyszenie to sÂą do tego potzrebne naj mniej 15 osob ( Prawnie musi byc 15 podpisĂłw na wniosku, ktĂłry wpÂływa do Starostwa ) i te osoby maja siedzibĂŞ w ktĂłrej raz na jakis czas spotykajÂą ( oczywiscie nie obowiÂązkowo wszyscy ) siĂŞ mozna to uznac jako spotkanie robocze ktore trwa 1-2-3 raz na jakies miesic czy kwartal.. na owym spotkaniu omawiamy nasze dziaÂłania rozpatrujemy propozycje ktore napewno bedziemy otrzymywac od roznych ludzi... Zapewne mozemy miec wiecej niz 15 osob bo napewno bedzie ich wiecej...Ja w UM jestem co 2 dzien i zawsze mam kontakt z osobami ktore organizujÂą cos na terenie BĂŞdzina czyliw szytskei mecze siatki... W najblizszym czasie zbliza siĂŞ Sylwestrowy mecz siatkĂłwki gdzie bĂŞdÂą graÂły grupy A i B.ale to tak na marginesie...Uwazam ze jesli jest taka okazja to nalezy jÂą wykorzystac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niewiem co o tym myÂślec  wydaje mi sie Âże forum samo w sobie troche Âłaczy ludzi zalogowanych na nim i nie potrzeba z niego robiĂŚ stowaÂżyszenia (formalnej grupy)
Dam Ci taki przykÂład ... gdy przypuscmy nie zarejestrujemy siĂŞ to w chwili gdy bedziemy chcieli zorganizowac duzÂą impre np. na tym stadionie w BĂŞdzinie dla wielu domow dziecka bo o to tez wlasnie chodzi... nikt nam na to nie pozwoli... bo kto udostepni mi obiekt jak nie wie kto my jestesmy... i wtedy musielibysmy poprosic ten AUTOMOBIL KLUB BĂŞdzinski oni maja juz zarejestrowane stowarzyszenie i oni moga zorganizowac miejsce tylko ze gdy przyjdzie do organizowania to... Wszytsko pojdzie na nich ze to niby oni to organizowali itd. a my bedziemy wspolorganizatorami... i uwazam ze jest to niesprawiedliwe.. dac komus cos za free i miec mniejsza satysfakcjĂŞ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za stworzeniem tego stowarzyszenia jesli ma pomoc forum.Ale pozostalo jedno pytanie bez odpowiedzi .. kto bedzie do niego nalezal ? jakie kryteria musi spelniac czlonek ? bo zaliczanie do niego wszystkich zarejestrowanych na forum jest bez sensu bedzie z tego tylko jeden wielki bajzel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.