Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3872


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie beda kryteria przyjmowania do klubu?Silniki powyzej 45cm3? (tak zeby wszyscy sie zalapali)-bez urazy!Ci ktorzy lubia chlopcow(NICK) lub dziewczyny noi oraz kobiety z forum?Jeszcze trzba bedzie pomyslec nad nazwa: MAKU RAYDERS <-dobre?Mozna bedzie kupic zolte kurtki przeciwdeszczowe, ktore sie pomaluje plakatowkami i beda barwy!A bedziecie cos spiewali ? Wysli maila do Michala Wisniewskiego, moze CI pozwoli spiewac jeden z jego kawalkow Stary i wlasnie to co powiedzial chyba MOTOBANDIT: stary probujesz sie na sile wylansowac co staje sie zalosne :| rozumiem sarnow Ty organizowales-ok..ale to co czasem tam na miejscu mowiles to bylo smieszne!!!!!!! A na piatkowej imporezie to przeszedles samego siebie jak zabrales sie za licytacje a jak w licytacje poszla twoja apaszka(chlopak w apaszce ) to to sie smiaLISMY Chlopie jak sie chcesz wybic ponad innych to kup sobie motocykl i ucz sie jakos na nim jezdzic, nie wiem zaczni spiewac, grac na fortepianie, fujarce(bez podtekstow) ale nie bierz sie za takei rzeczy! i nie mieszaj w to calego forum :|Rozmawialem dzisiaj akurat z paroma osobami z kompostowni i rowniez twoj pomysl wysmiali!Robta co chceta ale nas(a conajmniej mnie) w to nie mieszaj!NERKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawa wyglÂąda tak:RozmawiaÂłem z Kierownictwem Referatu Sportu w BĂŞdzinie...[cut pierdoly]
maku bez obrazy ale mlody jeszcze jestes i nie wiesz na co sie porywasz.O stworzeniu niezaleznego klubu motocyklowego zapomnij.Jesli zas o stowarzyszenie chodzi to juz ladnych pare lat temu jedno bylo, mianowicie slawne SMP stowarzyszenie motocyklistow polskich, stowarzyszenie to obejmowalo caly kraj, znam kilku ludzi, ktorzy w nim byli.Nie wiem dokladnie jak dlugo dzialali ale w pewnym momencie zrobilo sie o tym cicho, ot po prostu sie rozpadlo, kupa obowiazkow, ludzie mieli coraz mniej czasu, kazdy wolal dbac o wlasny interes i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio.. sorry ale uwaÂżam, Âże prywatne problemy z Makiem powinieneÂś zaÂłatwiaĂŚ poza forum bo to chyba nie miejsce do wyciagania jakis tam brudĂłw....Jak znam Maka to nie wydaje mi siĂŞ aby cokolwiek robiÂł dla wÂłasnej lanserki. ludzie puknijcie siĂŞ w gÂłowe!!! To, Âże ktoÂś chce coÂś zorganizowaĂŚ tylko dlatego, ze chce dzieciom pomĂłc wcale nie musi miec w tym, ukrytego celu............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie beda kryteria przyjmowania do klubu?Silniki powyzej 45cm3? (tak zeby wszyscy sie zalapali)-bez urazy!Ci ktorzy lubia chlopcow(NICK) lub dziewczyny noi oraz kobiety z forum?Jeszcze trzba bedzie pomyslec nad nazwa: MAKU RAYDERS <-dobre?Mozna bedzie kupic zolte kurtki przeciwdeszczowe, ktore sie pomaluje plakatowkami i beda barwy!A bedziecie cos spiewali ? Wysli maila do Michala Wisniewskiego, moze CI pozwoli spiewac jeden z jego kawalkow
juz powiedziales ze Ci sie ten pomysl nie podoba, wiec daruj sobie tego typu teksty, bo sa ÂżenujÂące. do zÂłoÂśliwoÂści i gÂłupich uwag wykorzystaj pw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. moim zdanie to bezsensowny pomysÂł!!! Ja to widze tak wszyscy chetni na zalozenie i przystapienie do stowarzyszenia na poczatku beda napaleni ale po jakims czasie powoli beda sie wykruszac tak jest zawsze ze wszytskim i dlatego nie widze sensu zakladanie takich "organizacji" !!! Zadajmy sobie pytanie po co? w jakim celu ? aby sie spotkac pojedzic i bez tego tak mozna wystarczy na forum dac jakiegos cynka ze cos jest organizowane i kto bedzie mial czas to napwno wpadnie i bedzie sie pisal na jakis wyjazd zlocik itp! Znajac ludzka nature to bedzie tez wygladac tak ze beda organizowane jakies spotkania klubowiczow niektorzy nie beda nieraz mogli przybyc i stworza sie niepotrzebne spiecia !!! a tak kazdy jest wolny nikt nie ma do nikogo pretensji ze nie przybyl na spotkanie !! kazdy robi to co chce i nie jest od nikogo i niczego uzalezniony przeciez nam chodzi tylko o jazde o czerpanie przyjemnosci z jazdy!!! dlatego stwierdzilem ze ja jestem na NIE do forum chce nalezec chce poznawac nowych ludzi jedzacych i majacych taka sama pasje jak ja MOTORY ale ja chce byc wolny nie chce byc uwiazany POZDRO DLA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. moim zdanie to bezsensowny pomysÂł!!! Ja to widze tak wszyscy chetni na zalozenie i przystapienie do stowarzyszenia na poczatku beda napaleni ale po jakims czasie powoli beda sie wykruszac tak jest zawsze ze wszytskim i dlatego nie widze sensu zakladanie takich "organizacji" !!! Zadajmy sobie pytanie po co? w jakim celu ? aby sie spotkac pojedzic i bez tego tak mozna wystarczy na forum dac jakiegos cynka ze cos jest organizowane i kto bedzie mial czas to napwno wpadnie i bedzie sie pisal na jakis wyjazd zlocik itp! Znajac ludzka nature to bedzie tez wygladac tak ze beda organizowane jakies spotkania klubowiczow niektorzy nie beda nieraz mogli przybyc i stworza sie niepotrzebne spiecia !!! a tak kazdy jest wolny nikt nie ma do nikogo pretensji ze nie przybyl na spotkanie !! kazdy robi to co chce i nie jest od nikogo i niczego uzalezniony przeciez nam chodzi tylko o jazde o czerpanie przyjemnosci z jazdy!!! dlatego stwierdzilem ze ja jestem na NIE do forum chce nalezec chce poznawac nowych ludzi jedzacych i majacych taka sama pasje jak ja MOTORY ale ja chce byc wolny nie chce byc uwiazany POZDRO DLA WSZYSTKICH 
MĂłj drogi Makowi chodzi nie o stowarzyszenie, ze bedziemy razem jezdzic musowo czy cos Ludzie czytajcie ze zrozumieniem Chodzi o stowarzyszenie dzieki ktoremu bezie mozna peÂłnoprawnie zorganizowac festyn, zbiorke pieniedzy, akcje na rzecz domow dziecka. Zorganizowac jakas duza impreze. Ja sie i tak nie przyÂłacze, ale jak juz piszecie, ze nie chcecie lub mowicie co wam sie nie podoba to przynajmniej wiedzcie dokladnie o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuszka mnie chodzi o to ze zobaczysz ze tak bedzie po jakims czasie kazdy bedzie maial do kogos pretensje ze ja robie tyle dla klubu stowarzyszenia lub cos w tym stylu a ty nic nie robisz bedzie wytykane ze ja latam zalatwiam imprezy kabinuje aby zorganizowac impreze festyn a ty nic nie robisz jednym slowem chodzi o to ze przez takie cos zaczynaja sie konflikty typu ja robie tyle a ty nic a nie kazdy zawsze ma czas !! rozumiesz o co mi chodzi! ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĂłj drogi Makowi chodzi nie o stowarzyszenie, ze bedziemy razem jezdzic musowo czy cos Ludzie czytajcie ze zrozumieniem Chodzi o stowarzyszenie dzieki ktoremu bezie mozna peÂłnoprawnie zorganizowac festyn, zbiorke pieniedzy, akcje na rzecz domow dziecka. Zorganizowac jakas duza impreze. Ja sie i tak nie przyÂłacze, ale jak juz piszecie, ze nie chcecie lub mowicie co wam sie nie podoba to przynajmniej wiedzcie dokladnie o co chodzi
Dobrze prawisz...........Stowarzyszenie to ma byc tylko przykrywka abysmy mogli cokolwiek zrobiĂŚ oficjalnie......... i miec na to wieksze fundusze.....Bo jak narazie dzialamy jak grupa nieformalna i w zasadzie nic nie mozemy....Pozatym jak sie komus nie podoba, ze stowarzyszenie bedzie zaraejestrowane w Bedzinie zawsze moze utworzyc cos w rodzaju terenowego oddzialu!!!Pozatym dlaczego niklt z was sie nie podejmie takiej dzialanosci??? Czy organizacji imprezy typu SarnĂłw?? Dlaczego nikt z was nie lata z mikrofonem???Bo albo siĂŞ wam nie chce, macie to gÂłeboko w d........ albo boicie siĂŞ wÂłaÂśnie takich komentarzy....... Wolicie uniknÂąc odpowiedizalnosci i przyjechac na gotowe?????? Ja tez nie jestem za rejestracja forum jako stowarzyszenia....... i nie na tym ma to polegaĂŚ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takÂże jestem na NIE .Nie bĂŞdĂŞ tego komentowal dlaczego tak a nie inaczej bo znowu bĂŞdÂą jakies zgrzyty a to niepowinno miec tu miejsca.Napisze tylko tyle(co do imprez lub pomocy domĂłw dziecka np.Sarnowa lub jakiegokolwiek innego):pomagamy na tyle ile moÂżemy lub chcemy a JURKIEM OWSIAKIEM i tak z nas nikt NIEZOSTANIE-to miejsce juÂż jest zajĂŞte -takÂże po co jakieÂś STOWARZYSZENIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takÂże jestem na NIE .Nie bĂŞdĂŞ tego komentowal dlaczego tak a nie inaczej bo znowu bĂŞdÂą jakies zgrzyty a to niepowinno miec tu miejsca.Napisze tylko tyle(co do imprez lub pomocy domĂłw dziecka np.Sarnowa lub jakiegokolwiek innego):pomagamy na tyle ile moÂżemy lub chcemy a JURKIEM OWSIAKIEM i tak z nas nikt NIEZOSTANIE-to miejsce juÂż jest zajĂŞte -takÂże po co jakieÂś STOWARZYSZENIE???
ÂŚwieta prawda, dobrze prawisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariopres zobacz jak wyglÂąda temat,to majÂą byĂŚ nasze opinie na ten temat,a ja wiem Âże jest to trudne do realizacji,ciĂŞÂżkie w prowadzeniu, ipiszemy tylko nasze zdanie, jak dla mnie moÂże byĂŚ takie stowarzyszenie ale niech siĂŞ nazywa : BĂDZIĂSKIE STWOARZYSZENIE MOTOCYKLISTĂW , a nie ÂślÂąskie bo przez reszte Âświata takÂże ci ktĂłrzy nie majÂą nic w spĂłlnego z tym stowarzyszeniem bĂŞdÂą pod nie podpisywani,a ja np tego nie chcĂŞ-czemu? tÂłumaczyÂł siĂŞn nie bede,co do zlotĂłw to chĂŞtnie przyjade,na dom dziecka siĂŞ zÂłoÂże,swojÂą opiniĂŞ przedstawiÂłem, i tyle, proszĂŞ tylko Âżeby wzi¹œc pod uwagĂŞ moje zdanie i nie robiĂŚ np :STOWARZYSZENIA FORUMOWICZĂW-MOTOCYKLISTĂW ZE ÂŚLÂĄSKA, bo nie o to chodzia czy forum to zabawa??? ALEÂŻ OCZYWIÂŚCIE!! to absolutnie zabawa! jeÂśli robie to co lubie to dla mnie to zabawa,do czego sÂłuÂży forum??? do kÂłucenia siĂŞ z kumplami, wymiany poglÂądĂłw,udzielenia komuÂś rady jeÂśli o to prosi,informacji o zlotach(chyba najwaÂżniejsze)i osobiÂście nie ÂżyczĂŞ sobie Âżeby ktoÂś mi mĂłwiÂł gdzie mogĂŞ siĂŞ wypowiadaĂŚ,jak mam to robiĂŚ i inne tego rodzaju teksty,koleÂżanko czy kolego jesteÂś tutaj na takiej samej zasadzie jak ja i nie Âżycze sobie moralizacji itp,(to nie tyczy siĂŞ Pcheli wiadomo czemu) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuszka mnie chodzi o to ze zobaczysz ze tak bedzie po jakims czasie kazdy bedzie maial do kogos pretensje ze ja robie tyle dla klubu stowarzyszenia lub cos w tym stylu a ty nic nie robisz bedzie wytykane ze ja latam zalatwiam imprezy kabinuje aby zorganizowac impreze festyn a ty nic nie robisz jednym slowem chodzi o to ze przez takie cos zaczynaja sie konflikty typu ja robie tyle a ty nic a nie kazdy zawsze ma czas !! rozumiesz o co mi chodzi! ?????
Jasne, ze rozumiem o co Ci chodzi. Tak zasze jest pomiedzy ludzmi, nie ma bata zeby zawsze wszystyko, wszystkim pasowaÂło. Jak narazie wiekszosc rzeczy robi sam Maku ( pomijajac 1 sarnow ) i tak mysle, kiedy bedzie mial tego serdecznie dosc. Maku, ja Ci Âżycze powodzenia, masz ludzi z ktorymi chcesz to robic prosze bardzo, nie minie Ci zapaÂł tym lepiej dla dzieciakow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo nazwa regionu nie jest chyba zarezerwowana i jesli bedzie chcial to bedzie w nazwie "slask,slaskich,slazakow" itd na tej samej zasadzie jest nazwa tego forum Forum ÂŚlÂąskich MotocyklistĂłw - co nie znaczy ze wszyscy motopierdolnieci sa tutaj , ze wszyscy sie znaja i kochaja. A przeciez nikt nie rzuca sie o ta nazwe. Tez uwazam ze ten pomysl nie jest chyba trafiony ale tylko tyle - za checi i zaangazowanie pzodr all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze niektorzy z Was jeszcze nie dorosli widza tylko czubek wlasnego nosa nie sa zdolni do bezinteresownej pomocy innym innym ktorzy tego potrzebuja dla niektorych jest wazne ze maja pelny brzuch i dach nad glowa takich ludzi nazywa sie EGOISTAMI Mysle ze Maku choc jest mlody to przerosl niektore osoby o lata moze i chce sie wylansowac choc watpie wiec jesli chce cos zrobic dobrego to przynajmniej tego nie utrudniajcie jesli chodzi o akcje charytatywne to do organizowania i pomocyjest znikoma ilosc osob ale jesli nadchodzi czas realizacji to wtedy wszyscy chca sie pod to podpiac doskonaly przyklad byl na drugim Sarnowie organizowal w zasadzie sam Maku a jak bylo kazdy widzialdebilne komentarze zostawcie dla siebie tutaj chodzi o to by moc pomoc potrzebujacym i nikt nie chce byc tu drugim Owsiakiem chodzi o to by dac czastke siebie innym''czlowiek jest wielki nie przez to co ma nie przez to kim jest lecz przez to czym dzieli sie z innymi'' JAN PAWEL IIJesli tego nie rozumiecie nie warto z Wami gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamsin i wszyscy inni, ktorzy popieraja ta inicjatywe.....AUTOR TEGO TEMATU W INNYM TEMACIE NAPISAL:"Juz mi sie zygac chce tym domem dziecka"............Wiec jak mamy traktowac te dzialania, jesli nie jako lanserke??????????????????Dla mnie ktos, kto wypowiada sie tak o czyms co robi nie jest wiarygodnym czlowiekiem.....PS Dla tych, ktorzy mysla, ze pieniadze wyciaga sie tak latwo.........Puknijcie sie w glowy .....Jesli tak by bylo to mielibysmy same stowarzyszenia.............Jeszcze z Bedzina, ktorego UM jest biedniejszy niz ten z mojej wiochy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariopres zobacz jak wyglÂąda temat,to majÂą byĂŚ nasze opinie na ten temat,a ja wiem Âże jest to trudne do realizacji,ciĂŞÂżkie w prowadzeniu, ipiszemy tylko nasze zdanie, jak dla mnie moÂże byĂŚ takie stowarzyszenie ale niech siĂŞ nazywa : BĂDZIĂSKIE STWOARZYSZENIE MOTOCYKLISTĂW , a nie ÂślÂąskie bo przez reszte Âświata takÂże ci ktĂłrzy nie majÂą nic w spĂłlnego z tym stowarzyszeniem bĂŞdÂą pod nie podpisywani,a ja np tego nie chcĂŞ-czemu? tÂłumaczyÂł siĂŞn nie bede,co do zlotĂłw to chĂŞtnie przyjade,na dom dziecka siĂŞ zÂłoÂże,swojÂą opiniĂŞ przedstawiÂłem, i tyle, proszĂŞ tylko Âżeby wzi¹œc pod uwagĂŞ moje zdanie i nie robiĂŚ np :STOWARZYSZENIA FORUMOWICZĂW-MOTOCYKLISTĂW ZE ÂŚLÂĄSKA, bo nie o to chodzia czy forum to zabawa??? ALEÂŻ OCZYWIÂŚCIE!! to absolutnie zabawa! jeÂśli robie to co lubie to dla mnie to zabawa,do czego sÂłuÂży forum??? do kÂłucenia siĂŞ z kumplami, wymiany poglÂądĂłw,udzielenia komuÂś rady jeÂśli o to prosi,informacji o zlotach(chyba najwaÂżniejsze)i osobiÂście nie ÂżyczĂŞ sobie Âżeby ktoÂś mi mĂłwiÂł gdzie mogĂŞ siĂŞ wypowiadaĂŚ,jak mam to robiĂŚ i inne tego rodzaju teksty,koleÂżanko czy kolego jesteÂś tutaj na takiej samej zasadzie jak ja i nie Âżycze sobie moralizacji itp,(to nie tyczy siĂŞ Pcheli wiadomo czemu)   pozdro
Heh cos mi sie wydaje ze Leo nie czyatsz wszystkich pozstow prawie to samo klepalem wczesniej No ale widac myslisz tak samo
Chamsin i wszyscy inni, ktorzy popieraja ta inicjatywe.....AUTOR TEGO TEMATU W INNYM TEMACIE NAPISAL:"Juz mi sie zygac chce tym domem dziecka"............Wiec jak mamy traktowac te dzialania, jesli nie jako lanserke??????????????????Dla mnie ktos, kto wypowiada sie tak o czyms co robi nie jest wiarygodnym czlowiekiem.....PS Dla tych, ktorzy mysla, ze pieniadze wyciaga sie tak latwo.........Puknijcie sie w glowy .....Jesli tak by bylo to mielibysmy same stowarzyszenia.............Jeszcze z Bedzina, ktorego UM jest biedniejszy niz ten z mojej wiochy.....
Dobrze gada - dac mu browar Jesli ktos mowi ze mu sie chce chewtac domem dziecka to po co dalej w to brnie ???? Po to tylko zeby sie pokazac !!!! Maku jak ci sie chce juz zygac tym wszystkim to sobie daj juz spokoj z tym !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.