Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOST yeeeahhh spotkania piątkowe?


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do filmu to mogê siê podj¹Ì zadania, zreszt¹ zobaczycie to co zrobi³em do tej pory. Tylko, ¿e Wy musicie mi trochê pomóc Od tego jak bêdziecie lataÌ na Kompostowni zale¿y co znajdzie siê na filmie.W³aœnie zamontowali mi w pracy nagrywarkê DVD, wiêc jestem w stanie zrobiÌ film o dobrej jakoœci. No a jak ADMIN u¿yczy³by jakieœ 200 MB na serwerze, to móg³bym pokazaÌ wszystkim to co zrobi³em do tej pory, bo teraz to mogê tylko nagraÌ parê p³ytek i rozdaÌ na Kompostowni. :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teÂż dopiero wrĂłciÂłem z roboty i zjadÂłem obiadek... jak siĂŞ wyrobie to podjade zobaczyĂŚ Wasze mo... motory :mrgreen: Czy ja widziaÂłem Timaca u mnie pod blokiem centrum S-ca ??? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wysÂłaĂŚ 200 MB na maila, to juÂż prĂŞdzej pocztÂą wyÂślĂŞ Ci pÂłytkĂŞ, jakby co to podaj adres na priv [ Dodano: 2005-08-28, 10:16 ]No w ostatecznoÂści mogĂŞ przygotowaĂŚ wersjĂŞ o mniejszej rozdzielczosci i rozmiarach, ale i tak bĂŞdzie miaÂła jakieÂś 30 MB, zobaczĂŞ co da sie zrobiĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dzisiaj nie byÂło sÂłynnej kompostowej parady ? MoÂże umĂłwmy siĂŞ wszyscy na miejscu w 1 grupĂŞ szturmowÂą a nie rozjeÂżdÂżajmy w maÂłych grupkach na 4 str Âświata - w jednoÂści i w dÂżemie siÂła drzemie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska trza raczej pomyÂśleĂŚ coÂś o tych dzieciakach i skuterzystach bo jak tak dalej pĂłjdzie to bĂŞdzie jakiÂś unfall.MoÂże juÂż wiĂŞcej ludzi (oprĂłcz forumanĂłw of course) na Kompost nie napĂŞdzaĂŚ bo juÂż i tak siĂŞ tÂłumy robiÂą i paÂły zaczynajÂą siĂŞ interesowaĂŚ.Nie wiem moÂże widzom niezmotorowanym i bardzo maÂłoletnim jakiÂś sektor wyznaczyĂŚ albo cuÂś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bylo cos z palami w tym tygodniu ?Powiem wam ze ja mieszkam pol kilometra od kompostowni i slysze jak tam ktos jezdzi!(nawet potrafie powoli czasem rozroznic motocykle:P). Ale nie o tym mowa, chodzi o to ze do Milowic bardzo to niesie :| a ze ludzie w Milowicach sa czasem poje*** mysla ze to ja jezdze i chca dzwonic na policje...:| juz mnie starszyli :| Nie wiem jak to sie stalo, ze policja wczoraj tam przyjechala. ale moja rada jest taka zeby nie bylo zabawy w stylu odkrecania tlumika itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie stalo, ze policja wczoraj tam przyjechala
Wczoraj policji chyba niebyÂło, ale Bartek mĂłwiÂł Âże w czwartek byli....
ale moja rada jest taka zeby nie bylo zabawy w stylu odkrecania tlumika itp
DokÂładnie, tak jak byÂło w zeszÂłym tygodniu, ten koleÂś co miaÂł zamiast rejestracji "Kocham policje" i szlaÂł bez tÂłumika to sÂłychac go byÂło aÂż pod Realem w Czeladzi... :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio napisaÂł/a:  ale moja rada jest taka zeby nie bylo zabawy w stylu odkrecania tlumika itpDokÂładnie, tak jak byÂło w zeszÂłym tygodniu, ten koleÂś co miaÂł zamiast rejestracji "Kocham policje" i szlaÂł bez tÂłumika to sÂłychac go byÂło aÂż pod Realem w Czeladzi... Neutral
Ale fajnie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja tez jestem za moge wzioasci pare kolesi na skuterkach i teÂż potrafimy wymiataĂŚ tylko gdzie to jest dokÂładnie ???? i w raziecz czego teÂż pomgĂŞ w czymÂś pomuc [ Dodano: 2005-09-03, 23:27 ]wÂłasnie przeczytaÂłem powyzej co psizecie sorka ale nie przeczytaÂłem wszystkiego i jescze raz przepraszam w swoim imieniu za trych co tam (maÂłolaci)robia zamieszanie mam nadzieje Âże jak im powieci idzi z tÂąd to bedzie git i macie racje bo jak paly sie zainteresuja to nei bedzie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.