Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOST yeeeahhh spotkania piątkowe?


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

no i przyjechaÂłem a to moje uczucia:pierw (woda mi ciekÂła z chÂłodnicy, Âświeca jak sie przegÂżaÂła to przerywaÂł)jak juÂż zajechaÂłem to :mrgreen: (z kolesi jak jeÂździli i z tego Âże dojechaÂłem :mrgreen: )potem :| (jak bym tam nie znaÂł paru ludzi to atmosfera by byÂła tragiczna ale naszczĂŞscie byÂło paru/bierkowi sie koÂło przebiÂło i tylko ci ktĂłrych znaÂł mu pomogli (tak mi sie wydaje))jak wracaÂłem to (jechaÂłem ok 40km/h i stopÂą w kamieĂą przywaliÂłem jak dojechaÂłem do domu to w sumie jeszcze raz bym sie tam przejechaÂł :mrgreen: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heh,byÂło fajnie,byÂł wyÂścig suzuki gs 500 kontra audi 2,8 V6 . no i audi dostaÂło mocno po dupie,jednak moto to cupeÂłnie inna bajka niÂż auto Biker
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a jak my potem zrobilismy mala rundke dopiero teraz wrocilem do domu do nastepnego piatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorcia Leo i Suzi250 ze dopiero teraz pisze... matka przynosi laptopa tak kolo 18 i wtedy moge cos zapodac... nie wiedzialem ze chciales sie przejechac mogles poprosic na kompost hehe korcilo mnie zeby sie karnac na Twoim Crossie... za tydzien jestem na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka no chciaÂłem sie przejechaĂŚ ale miaÂłem maÂło siÂł bo walczyÂłem w garaÂżu ze skrĂŞceniem moto :mrgreen: a ty jak chciaÂłeÂś sie przejechaĂŚ to 3a byÂło mĂłwiĂŚ!! :mrgreen: jedno sÂłowo i jedziesz mam nadzieje Âże to byÂło ostatni raz :mrgreen: jutro jade na kolonie i bĂŞdĂŞ za dwa tygi wiĂŞc niestety za dwa tygi najwczeÂśniej bĂŞdziesz sie mĂłgÂł mojÂą maszynkÂą przejechac , a ja na twoim rowerku i mam nadzieje na moto :mrgreen: WAS WSZYSTKICH POZDRAWIAM NIE POZABIJAĂ SIE!! NIE SZALEĂ BEZEMNIE :mrgreen: MA BYĂ TAKI SAM SQAD 8) narka bĂŞde tĂŞskniÂł za wami .PAPA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera...a ja ci¹gle tylko je¿d¿ê i je¿d¿ê puszk¹ po jakiœ znajomych i rodzinie zapraszaÌ na œlub...Ju¿ mnie krew zalewa...Ostatnio jak znalaz³em godzinkê to waln¹³em 120kilometrów Niez³a œrednia bir¹c pod uwagê ¿e trasa by³a mieszana....Mo¿e w pi¹tek jakoœ siê urwê ...Ale nic nie obiecuje bo ostatnio siê umawia³em na S³owacjê i Ostrawê i oczywiœcie by³a wielka dupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim KOMPOSCIARZOM,Czy w ten Piatek jesli bedzie pogoda to spotkanie aktualne? Kto sie wpisuje na liste obecnosci Aha, ostatnio przetestowalismy z Danielosem fajne luczki na nowy skrzyzowaniu dwu-poziomowym w okolicach podwarpia (10 km od bedzina). Troche lalo i nie dalo sie pozamykac opon, ale jak ktos jeszcze bedzie chcial pojezdzic na kolanie to mozemy sie tam wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto sie wpisuje na liste obecnosci Smile
jo
Aha, ostatnio przetestowalismy z Danielosem fajne luczki na nowy skrzyzowaniu dwu-poziomowym w okolicach podwarpia (10 km od bedzina). Troche lalo i nie dalo sie pozamykac opon, ale jak ktos jeszcze bedzie chcial pojezdzic na kolanie to mozemy sie tam wybrac Smile
ja chetnie bym pojechal bardzo lubie zamykac oponki w GS'e (niektore osoby z tego forum to widzialy, jhak tarlem gmolami i podnozkami o ziemie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja te¿ spróbuje, ale pownie niedam rady w pi¹tek bo musze zacz¹Ì przygotowywaÌ na imprezke urodzinow¹ na sobote, wiêc chyba niedam rady, mimo wszystko spróbuje.No Tomcio lubi przycieraÌ gmolami, podnó¿kami i nawed butem o asfalt P.S.W zesz³ym tygodniu niemog³em byÌ bo akurat siedzia³em na obozie w L¹dku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bĂŞdzie padaĂŚ to ja teÂż siĂŞ zjawiĂŞ.
tak jak ja
No Tomcio lubi przycieraÌ gmolami, podnó¿kami i nawed butem o asfalt Smile
ale czemu to napisales ? W zeszÂłym tygodniu niemogÂłem byĂŚ bo akurat siedziaÂłem na obozie w LÂądkuale i taknie bylo duzo motocyklow za to byly zloty w dabrowie gorniczej i duzo jezdzilismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaweÂł - PRC napisaÂł/a:No Tomcio lubi przycieraĂŚ gmolami, podnó¿kami i nawed butem o asfalt Smile   ale czemu to napisales ?  
temu:
ale i taknie bylo duzo motocyklow  za to byly zloty w dabrowie gorniczej i duzo jezdzilismy
Co za zlot w DG?? RR coÂś organizowaÂło?? Dlaczego wszystko ciekawe mnie ominja... :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio napisaÂł/a:  PaweÂł - PRC napisaÂł/a:No Tomcio lubi przycieraĂŚ gmolami, podnó¿kami i nawed butem o asfalt Smileale czemu to napisales ?temu:Cytat:  bardzo lubie zamykac oponki w GS'e(niektore osoby z tego forum to widzialy, jhak tarlem gmolami i podnozkami o ziemie )
sory
Tomcio napisaÂł/a:  ale i taknie bylo duzo motocyklow za to byly zloty w dabrowie gorniczej i duzo jezdzilismyCo za zlot w DG?? RR coÂś organizowaÂło?? Dlaczego wszystko ciekawe mnie ominja... Confused
to byl zlot choperowcow przedewszystkim, wiec nic superowego CIe nie ominelo ale za to my bardzo duzo jezdzilismy w te dni, calymi ekipami zrobilem okolo 800km w 3 dni ej bedzie ktos dzisiaj na kompostowni ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.