Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOST yeeeahhh spotkania piątkowe?


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pawel skoluj cos z tym serwerem... transfer przekroczony i dupa nikt se nie pooglada hehe ale nic nie pobije naszej wycieczki objazdowej po katowicach i myslowicach [ Dodano: 2005-07-08, 23:10 ]Przem - ognisko to juz bylo w planach dzisiaj.... no ale klapa:/ rozjechali sie ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie tez jestem za!Wrazie czego moge pomoc zorganizowac jakiegos grila czy cos (mieszkam bardzo niedaleko ) wiec jak co to walcie...Powiedzcie wszystkim znajomym o tym! Zeby bylo jakos ciekawie... Jedzie ktos samochodem? (zeby byla muzyka )Pozdro!
JakoÂś tego grila nie uraczyÂłem...dopiero w Siodle sobie upiekliÂśmy kieÂłbaski i moÂżna byÂło porozmawiaĂŚ....jakoÂś sztywno byÂło na tej kompostowni...gdyby nie to, zĂŞ znaÂłem kilka osĂłb wczeÂśniej to bym wogule nie miaÂł z kim gadaĂŚ...W drodze do SiodÂła i na miejscu byÂło juÂż duÂżo lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

³eee dotar³em do domu... no wsumie najpozniej ale mialem jeszcze pare wiekszych miast i fajnych miejsc do zwiedzenia.. Na kompostowni.. mi³o by³o no i najwa¿niejsze ¿¹dnych szlif... no a ludzie tam czzasem ostro dawali mysle ze zbiegiem czasu wiecej z "NAS" bedzie chcialo wy³adowaÌ swoja agresje i stres codziennosci wlasnie tam zamiast np na ulicach ... ³e juz dupole jak sprzedawca biblji A co do audio sprzêtu! ha jeszcze was zagne! wykombinuje magnetofon szpuloy! a co! Ale tak na powa¿nie apropo tego co moglismy zobaczyc... PODZIW dla coponiektorych ludzi za umiejetnosci... heah chyba se kupie supermoto ...i kask intergralny..bo teraz musza isc wydlubac komary z zebow baj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mozecie miec do mnie pretensji ze nie bylo grila....jakby wiecej osob sie zainteresowalo to moze by sie cos wymyslilo...Ja napisalem ze moge pomoc, a nie zrobic! o jest roznica!A co do spotkania, uwazam ze bylo fajnie napewno lepiej niz ostatnio! Ciesze sie ze tyle osob sie zjawilo! A zaczynalo sie bardzo niewinnie w 4-5 motocykli bylismy u balem sie ze wiecej nie przyjedzie....Tak jak wszyscy mowili brakowalo miejsca zeby sobie usiasc, napic sie i pogadac ale jesli sie bedzie chcialo to, to wszystko jest do dopracowania Jelsli mam byc szczery to zdjecie ktore robilem sa zalosne ale nie wiem czemu nie potrafie ich tutaj zapodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki.. st¹³o sie i nei ma co ju¿ pisaÌ...po prostu mia³em ochotê na tego grila A teraz przytocze myœl Browarnego, by po kompostowni jeŸdziÌ w³aœnie do Siod³a..fajnie tam jest, mo¿na posiedzieÌ przy w sumie to bardziej ognisku niz grilu i pogadaÌ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRC jest leĂą i nie chce mu sie zakÂładac Âżadnego porzÂądnego konta to wrzuciÂłem te filmy z imprezy do mnie Powiem tyle : Faaajne.. szkoda, Âże mnie tam nie byÂło www.dna.foxnet.pl/upload/pliki/folder/100_3114.MOVwww.dna.foxnet.pl/upload/pliki/folder/100_3155.MOVPozdrawiam…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chĂŞtnie przyjechaÂł poĂŚwiczyĂŚ i popatrzeĂŚ na innych ale nie mam pojĂŞcia jak tam trafiĂŚ-najlepiej jakby ktoÂś jechaÂł z okolic MikoÂłowa,Rybnika,ÂŻor,albo nawet mĂłgÂłbym siĂŞ rpzyczepiĂŚ do kogoÂś w Katowicach,ale sam raczej nie trafiĂŞ Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.offroad napisaÂł/a:rowerek w koncu jedziemy sie tam uczyc na jednym...  Siema jak chcesz to moge ci miĂŞdzy innymi jak najÂłatwiej i jak najdalej zajechaĂŚ ostatnio ok 500metrĂłw przejechaÂłem (juÂż nie miaÂłem siÂły w nogach)jak tam wpadne to podbij do mnie bĂŞde na suzuki RM (¿ó³te)  /dobra wbijam do garaÂżu juÂż skrĂŞcaĂŚ moto  POZDRO  
Wiesz suzi250-ja ostatnio siê dowiedzia³em ¿e mr.offroad przejecha³ na tylnim 2800metrów,iju¿ nie mam pytaù ale on jest doœÌ skromny,na przednim te¿ paredziesiat przejedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.