Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOST yeeeahhh spotkania piątkowe?


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jak juÂż sÂłyszaÂłem na kompoÂście najlepiej byÂło by zmieniĂŚ miejsce... bo z tego co widze latajÂą bachory . Nie daj boze by sie coÂś staÂło i rodzice wielce wkurwieni by byli i wogĂłle afera poszli na "plac zabaw" i motocyklista potrÂąciÂł ich dziecko... :? a moze tylko dni i godziny zmieniĂŚ ?? :| [ Dodano: 2005-09-11, 21:55 ]

i skuterzystach
wiesz co a mo¿e jeszcze podzielisz W£ADCO KOMPOSTOWNI na to zeby maszyny z firmy YAMAHY przyje¿d¿a³y w czwartki z SUZUKI w pi¹tki itd.... ja mam teraz skutiego ale co zorbiÌ sam go nie chce ale przynajmniej mi sie nie psuje jak moja poprzednia suzuka... pomysl nad sob¹ jesteœ nie sprawiedliwy skuter te¿ ma 2 kó³ka :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze tam bylam na tym komposcie za pierwszymi razami bylo spoko, ludzie sami swoi. A potem kurde blade male dzieci i zgraja dzieciakow ktorych sie nijak nie dalo przesunac... Moze Wy panowie jako wielcy silni i wogole krzyknelibyscie raz, ze sie maja posunac z drogi ? Zwykle proszenie nic nie daje, posuna sie na 2 minuty i za chwile znowu wchodza.... mnie sie nie przestraszÂą, ale moÂże kogoÂś wiĂŞkszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierdalali siĂŞ na Âśrodek drogi w czasie kiedy jeÂździÂły inne sprzĂŞty.
to mnie to naszczĂŞÂście nie dotyczy :mrgreen: ja sie ucze teÂż tym na kole stawaĂŚ ale przyjeÂżdzam w inne dni tygodnia i na kompoÂście jeszcze nie prĂłbowaÂłem :mrgreen: a tak wogĂłle chcesz sprzedaĂŚ swojÂą C Z-tke?? [ Dodano: 2005-09-11, 22:36 ]kompoÂście jeszcze nie prĂłbowaÂłem chodzi mi o to zĂŞ w piÂą tki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie ucze teÂż tym na kole stawaĂŚ ale przyjeÂżdzam w inne dni tygodnia i na kompoÂście jeszcze nie prĂłbowaÂłem
A szkoda chêtnie bym popatrzy³Zawsze jest taki moment ¿e nikt akurat nie jeŸdzi albo ¿e jeszcze nie wszystkie sprzêty wiêksze dojecha³y i ca³kiem spokojnie skuterowcy mog¹ siê zaprezentowaÌ. Nikt sobie tej drogi nie kupi³ na w³asnoœÌ.Chodzi tylko o elementarne zasady bezpieczeùstwa na przyk³ad: stoimy na poboczu a na jezdni tylko motocykle, tylko po jednej stronie drogi a nie po dwóch no i przede wszystkim jak je¿d¿¹ mocne sprzêty to nikt inny nie wy³azi i nie wyje¿d¿a na jezdniê.
a tak wogĂłle chcesz sprzedaĂŚ swojÂą C Z-tke
Nie ma mowy 8) ChociaÂż kto wie... moÂże w przyszÂłym roku jak bĂŞdzie kasa na coÂś innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.