Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ÂŁo boshe, bosheLudzie czytaÂłem to od poczÂątku i dalej niewiem czy spotkanie jest w:1.STODOÂŁA2ONYX3inne, bo niepamientam dalej...tak wiĂŞc jesio kto ma wolne rĂŞce niechaj mi wystuka gdzie to w koĂącu jest? Sorki za kÂłopociki ale resztunia cheba do koĂąca tesh niewie!!NARESQWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie ustalone na 29.01.06 godz od 17 w pubie ONYX (mapka w za³¹czniku)Jeœli ktoœ bêdzie mia³ obojetnie jaki  problem zwi¹zany z spotkaniem proszê o kontakt spróbujemy coœ zaradziÌ !!!! - celem spotkania jest  dobra zabawa, picie piwa i poznanie jak najwiêkszej grupy napewno zajefajnych ludzi!!!! mam nadziejê ¿e na spotaniu wyjdzie kikla fajnych propozycji na spotkaù, wyjazdów, na ca³y zbli¿aj¹cy siê wielkimi krokami sezon !!! chcia³em podziêkowaÌ wszyskim którzy do tej pory  raczyli zaszczyciÌ mnie swoimi wypowiedziami i uwagami na moim pierwszym temacie !!! by³o ostro czasami ale mam nadziejê ¿e to spotaknie udowodni ¿e by³o warto !!!oczekujê na jeszcze wiêcej postów co o tym wszystkim myœlicie !!! Zapraszamy wszystkich powtarzam WSZYSTKICH  którzy maj¹ benzynê we krwi, motocykle w sercu i na tyle chêci ¿êby siê na to za dupie dokulaÌ !!!
post-1353-1138143502.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka, Czarrna Zdalem egzamin wiec wszystko na to wskazuje ze w niedziele jade wiec po drodze was zabiore. Jesli Baham i Zimer beda chcieli jechac to moge Czarrna po Ciebie wpasc kolo przyszowic. Napisz jak najlepiej Ci pasuje na gliwickiej;) Jak cos niczego nie obiecuje bo (odpukac) moze sie zdarzyc ze nie pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca weÂź teÂż Anushke-fajna dziewczyna sie wydaje najwyÂżej w piÂątke pojedziecie (chyba Âże malaczem ) Gdzie niegdzie mam policje znajomom ( jak by co)PomyÂśl !!! A!!! jeÂśli moÂżna tam potaĂączyĂŚ to...no jakieÂś koleÂżanki teÂż by sie zdaÂły, bo z chÂłopakami niemam w zwyczaju taĂączyĂŚ (chyba Âże inni forumowicze rasy mĂŞskiej to lubiÂą to sory...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono... ja widz eludzie sie zbieraja:)fajnie to i ja postaram sie pojawic by wasze mordki zlookac ponownie:),walic biochemie:)no ale teraz idee poczytac moz ebym jutor przystapiÂła do egzaminu:)caÂła noc przedemnÂąktos jeszcze sie wybieraa..Gadged???????? dupo mojaaa paskudnistaaa co robimy??..cyz on mnie w ogĂłle sÂłyszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ wam wszystkim przeczyta³am prawie ca³¹ t¹ opowieœÌ i uwa¿am ¿e pomys³ jest dobry a nawet bardzo dobry! Nareszcie ktoœ wzi¹³ sprawê w swoje rêce no i to z jakim skutkiem. Gratulujê pomys³u i oczywiœcie rezultatu bo z tego co przeczyta³am trudno by³o co kolwiek ustaliÌ.Na razie 2 kó³ek nie posiadam a jak do tej pory by³am tylko "plecaczkiem" ale mam nadziejê ze znajdzie sie odrobinka miejsca w onyxie i dla mnie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moge Czarrna po Ciebie wpasc kolo przyszowic. Napisz jak najlepiej Ci pasuje na gliwickiej;)
hm hm....mi pasuje, zeby byÂło jak najbliÂżej pszczyĂąskiej najlepiej tak, zeby sie tam dalo czyms dojechac, bo w niedziele mĂłj 'szofer', ktory moglby mnie tam podrzucic wyjezdza a kiedy bedzie widomo czy jedziesz? bo awaryjnie mam inna opcje dojazdu, ale musiaÂłabym siĂŞ z niÂą jakby co nie wypaliÂło potwierdziĂŚ do soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos jeszcze  sie wybieraa..Gadged???????? dupo mojaaa paskudnistaaa co robimy??..cyz on mnie w ogĂłle sÂłyszy?
slysze slysze wszystko sie okaze w niedzielepo pierwsze nieciekawie z moim zdrowiem ciagle a po drugie w sobote bede mial mega impreze do rana takze nie wiem czy bede w stanie zyc na drugi dzien, jak zalatwicie transport to se walne klina i bedzie PIEKÂŁOOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.