Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedziele chyba zaproponowa³ Mancik, a z tego co mi widomo nie mu ju¿ kontaktu ze szko³¹
Hej majusia !!! co tam s³ychac wiesz co z mirkiem le¿y po operacji !! ale w weekend graj¹ w usroniu na zawodach w na deseczkach twardziel to tak na marginesie.Sk¹d ty takie informacje masz o mnie no ale masz racjê :)szko³ê to ja oddawna mam w miejscu gdzie tictaki nie pasuj¹ ale nie wa¿ne jak ktoœ czyta moje posty to wie ¿e mi pasuje ka¿dy dzieù i ka¿da data jak¹ ktoœ tam sobie wymyœli !!! a niedziela by³a propozycj¹ i nikt do tej pory nie protestowa³ !!jak zrobicie to w poniedzia³ek o 4 rano to napewno nie bêdê marudzi³ jak wiêkszoœÌ zgromadzonych tylko wpandê napewno ja tam jestem ma³o wymag¹jacy i potafie siê dostosowaÌ !:) pozdo wszyskim sorry za b³êdy ale torchê siê wstawi³em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mancik nie tÂłumacz sie no to skoro onyx nie dziaÂła to gdzie??.. moze jakas inna izba??..Leo Skalar moze jakas melina u was w Orzeszu jest??Skalar ty mi na sylwestrze gadales o czym (no tma gdzie kupiÂłes szampana za .. zÂł) ciepnijcie jakimis propozycjami dopasuje sie oprĂłcz niedzieli bo nie dojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej majusia !!! co tam sÂłychac wiesz co z mirkiem leÂży po operacji !! ale w weekend grajÂą w usroniu na zawodach w na deseczkach twardziel to tak na marginesie.
No ja nic nie wiedziaÂłam, ale tez skaad mialam wiedziec... mam nadzieje, Âże szybko dojdzie do siebie... PozdrĂłw go ode mnieA jesli o sobote chodzi to wiem,wybieram siĂŞ tam wogĂłle zapraszam wszystkich www.backonsnow.pl mozna bedzie sprzet snowboardowy testowac no i organizatorzy zapewniajÂą fajne koncerciki w plenerzeA na temat, ja rezygnuje z wypadu w gĂłry w takim razie, 3 i 5 luty mi pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik swici, cosik blysko pewnie we wsi bydzie disco ! 
nie no chÂłopaki napewno jakiÂś karton wĂłdki bĂŞda mieli to siĂŞ napewno z nami podzielÂą W orzeszu jest fajna knajpa i ma fajny klimat czĂŞsto tam siĂŞ dobijam jak niedopity jestem ale nie wiem czy by odpowiadaÂła bo to trochĂŞ melina jest ale ludzie spoko i szef coool i grajÂą tam zawsze fajne rockowe kawaÂłki a cĂłrka wÂłaÂścicielki smiga na kawce ale niestety nie po polsce nazywa siĂŞ papaja i zawsze jest jeszcze sfinks i wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak!!!!!!!!!!!! sfinks moÂże byĂŚ - mam do niego 30sekund;) rezerwacje moÂżna zrobiĂŚ bilard jest,lotki i autka piwko ok aha jak w piÂątek tam byÂłem to byÂła dyskoteka(3zÂł od osoby za muzyke z szafy;) )szyszka( u wojtka) moÂże byĂŚ ale miejsca doÂśc maÂło i o 22 zamykajÂą(ale tyÂż mom blisko)ogĂłlnie to gdzie nie bedzie to mi pasuje pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK SPOTKANIE USTALAM NA PIÂĄTEK 3LUTY GODZINA 18 A ODBĂDZIE SIĂ TO W LOKALU ZWANYM SFINKS ZNAJDUJE SIĂ ON NA DRODZE Z ORZESZA DO RYBNIKA !!! CHYBA JEST TO JESZCZE ORZESZE CHOĂ NIE JESTEM PEWNY (moÂże beÂłk ??) jak ktoÂś ma objekcje co do miejsca to moÂżna jeszcze zmieniĂŚ czekam na odp.!!!!!!!! czekam na potwierdzenie przyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.