Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej dostac siê na Dworzec autobusowy w Miko³owie (ten obok dworca PKP) a pozniej na Orzesze autobusami:655- http://www.mzk.pl/rozklady/0655/0655t001.htm 605- http://www.mzk.pl/rozklady/0605/0605t001.htmwysi¹Ìœ w Orzeszu i isc albo sie kogoœ spytaÌ w kierunku Rybnika tam niedaleko jest SfinksJa i kilka osób bedziemy wsiadaÌ w £aziskach do busa 655 tego wyjezdzaj¹cego z MIko³owa o 18:17 wiec jak ktoœ bedzie w tym busie to ju¿ dalej sie nie zgubi Pozdro i do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i kilka osĂłb bedziemy wsiadaĂŚ w ÂŁaziskach do busa 655 tego wyjezdzajÂącego z MIkoÂłowa o 18:17 wiec jak ktoÂś bedzie w tym busie to juÂż dalej sie nie zgubi Pozdro i do jutra.
jak nie znajde innego transportu (a na to sie nie zapowiada, chyba ze....ktos sie zlituje nade mna ) to pojade tym busem 655, wiec krzyczcie gÂłoÂśno, co bym was poznaÂła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ODBĂDZIE SIĂ TO W LOKALU ZWANYM SFINKS ZNAJDUJE SIĂ ON NA DRODZE Z ORZESZA DO RYBNIKA !!! CHYBA JEST TO JESZCZE ORZESZE CHOĂ NIE JESTEM PEWNY (moÂże beÂłk ??)           
Kaj BeÂłk????!!! przeca miĂŞdzy beÂłkiem a ÂŁorzyszem jest jeszcze zawada a swojÂą drogÂą to ÂŁorzeszkowo mo 10 dzielnic i powierzchniĂŞ mo wiĂŞkszÂą Âłod MikoÂłowa!!!!a sam Sfinks jest moÂże z kilometr Âłod samego centrum czyli ronda.no musioÂłech zaprotestowaĂŚ mi miejsce i czas pasuje - moge zarezerwowaĂŚ miejsca - stoliki ino musza wiedzieĂŚ wiela.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaj Be³k????!!! przeca miêdzy be³kiem a £orzyszem jest jeszcze zawada a swoj¹ drog¹ to £orzeszkowo mo 10 dzielnic  i powierzchniê mo wiêksz¹ ³od Miko³owa!!!!
aha zawada mosz racjo zapomnio³ech sorry ale zawada,zawiœÌ,zazdroœÌ jest tego tam trocha:)
a sam Sfinks jest moÂże z kilometr Âłod samego centrum czyli ronda.no musioÂłech zaprotestowaĂŚ
no i dobrze jak tam miyszkosz to wiysz lepij jo tam ino robia
mi miejsce i czas pasuje - moge zarezerwowaĂŚ miejsca - stoliki ino musza wiedzieĂŚ wiela.Pozdrawiam
no wÂłasnie wiela najlepij caÂło ta knajpa a tak na powaznie to som nie wiym ile nos tam bydzie zarezerwuj ile chcesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,wiêdz narazie rezerwuja 2 stoliki - na ok 12-14 osób,co do wynajêcia ca³ego lokalu to jak w³aœcicielem by³ mój kumpel(któy mio³ Honda Silverwing-180 skuterem ¿ech jecho³!) to wszystko siê d¹³ oza³atwiÌ,pare imprez na ca³y lokal tam robiliœmy a teraz to chujowo obs³uga jo mom blisko to moga piÌaha dodam ¿e z miko³owa przez wyry i œrednie jedzie jeszcze bus 69 (bez skojarzeù )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bĂŞdĂŞ miaÂł napewno samochĂłd i mojego prywatnego kierowcĂŞ niestety na przyjazd jest peÂłny choĂŚ nie wiem co z paÂździochem bo siĂŞ jak narazie nie odzywa ale napewno jak ktoÂś nie bĂŞdzie miaÂł jak wrĂłciĂŚ do domu to go tam nie zostawiĂŞ i kierowca go zawiezie to do dogadania na miejscu wiec bez obawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje siê niez³a bibka:D o powrót to raczej siê nie boje bo tym bêde siê martwi³ pó¿niej a zreszt¹ Wyry le¿¹ dwie wioski dalej Impreza najwa¿niejsza
Ty siĂŞ lepiej przygotoj do egzaminow polibuda to nie ma to tamtoNo to do jutra wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje siê niez³a bibka:D o powrót to raczej siê nie boje bo tym bêde siê martwi³ pó¿niej a zreszt¹ Wyry le¿¹ dwie wioski dalej Impreza najwa¿niejsza
Troche dziwie siê ¿e w trakcie trwania ¿a³oby na Œl¹sku, gdzie poproszono o wszczymanie siê od organizowana imprez zdecydowaliœcie siê teraz na ni¹ W temacie Miedzynarodowe Katowickie Hale Targowe -rune£y! wiêkszoœÌ z Was jednoczy³a siê z rodzinami ofiar - by³o to szczere, czy tylko spamowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.