Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a tam okaÂże siĂŞ kto jest prawdziwym motocyklistÂą, a kto tylko bardzo chciaÂłby nim byĂŚ
MANCIK PROSZA CIE ! Juz tu takich bylo pare co tak gadali, ale dlugo nie pociagli.My nie dzielimy sie na wiek jestesmy poprostu motocyklistami. Naprawde nie interesuje nas ile masz lat ile jezdzisz na moto (bo wczesniej czy pozniej zaczol bys o tym pisac).Zacznijmy gadac na temat zakopmy topor wojeny, dejcie se wpysk i bedzie kwita. Jak juz pisalem ja proponuje Muche w ÂŁaziskach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy !!! Sabel sorry ale poczytaj dobrze sobie te posty i nie rĂłb zemnie jakiegoÂś terrorystĂŞ !!! jak ktoÂś na mnie najedzie to zawsze dostanie ripostĂŞ!!!Ja tam nikogo biĂŚ nie bĂŞdĂŞ bo nie jest to w moim stylu !!!Popieram w peÂłni anushke!!skoĂączmy dyskusjĂŞ na temat baru zawsze moÂżna go zmieniĂŚ narazie tylko poczekajmy na wiĂŞcej chĂŞtnych na to spotaknie !!!Sabel nawet jak bym byÂł na tym forum tylko godzine to nie prĂłwnuj mi tu siedzinia przed kompem i klikania do przejechania na motocyklu kilkaset tysiĂŞcy km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy !!! Sabel sorry ale poczytaj dobrze sobie te posty i nie rĂłb zemnie jakiegoÂś terrorystĂŞ !!! jak ktoÂś na mnie najedzie to zawsze dostanie ripostĂŞ!!!Ja tam nikogo biĂŚ nie bĂŞdĂŞ bo nie jest to w moim stylu !!!
Nie robie z ciebie terroyste ale takie chaselka u nas tu nie przechodza tylko cie informuje, a z tym biciem zartowalem ;)Czytam wszystkie posty i nikt cie tu nie obraza. Jestes nowy na forum wiec jestes mlody prosteMam nadzieje Âże kiedyÂś sie spotkamy przy pifku i bedzie wszytsko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki a teraz gÂłos zabierze najsympatyczniejsza....osobiscie jestem ZA ÂŁAPKAMI I SZÂŁAPKAMI i cyz to bedzie obora czy tez stodoÂła to mnie jest jedno bo i tam zrobimy piekÂło:)tak wiĂŞc ja siĂŞ na impreze szykuje:) kilka warunkĂłw:nie moÂże to byc czas sesjima byc gdzies niedalekomusze byc w Polsce no i gdzies na terenie slÂąska to dotre:)odpadaja dla mnie daty: 4-5.02, 4-11.03, 25.03, 22-23.03, 9-11.04, .... dalej nie pisze bo licze ze wyrobimy sie w tych miesiacach zreszta sezonik juz za niedÂługo:)no no dziaÂłamy cus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki a teraz gÂłos zabierze najsympatyczniejsza....osobiscie jestem ZA ÂŁAPKAMI I SZÂŁAPKAMI i cyz to bedzie obora czy tez stodoÂła to mnie jest jedno bo i tam zrobimy piekÂło:)tak wiĂŞc ja siĂŞ na impreze szykuje:) kilka warunkĂłw:nie moÂże to byc czas sesjima byc gdzies niedalekomusze byc w Polsce no i gdzies na terenie slÂąska to dotre:)odpadaja dla mnie daty: 4-5.02, 4-11.03, 25.03, 22-23.03, 9-11.04, .... dalej nie pisze bo licze ze wyrobimy sie w tych miesiacach zreszta sezonik juz za niedÂługo:)no no dziaÂłamy cus:)
Wymagajaca dziewczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz moja kolej Propozycje sÂą, idzie sprawdziĂŚ gdzie bedzie nam lepiej, tam zostaniemy, a nie od razu decydowac taka a taka knajpa.wg mojej subiektywnej opini, Mucha w ÂŁaziskach odpada, jest za bardzo w centrum miasta, jest za maÂła, wydaje mi sie ze na pierwsze spotkanie mozna wybrac wspomniany juz Onyx, choĂŚ nigdy tam jeszcze nie byÂłem, ma chyba ta knajpa o wiele lepsze warunki logistyczne, dojazd, jest wiĂŞksza, kazdy jÂą znajdzie, nie tak jak MuchĂŞ. ChoĂŚ to troche dalej odemnie, nie jestem jakis lokalnym patriotÂą, nie przesszkada mi to, chce zeby byÂło to dobre miejsce. Fajnie byÂło by robiĂŚ spotkania cyklicznie w jednym miejscu, tak jak robÂą to w Bumie. U muchy nawet jak pokocha nas wÂłasciciel to na pewno ludzie z blokĂłw obok juz nie Trzeba wybrac knajpe przy jakiejs trasie gdzie kazdy trafi. Gdzie jest Âłatwy dojazd.I tak wszystko wyjdzie w praniu co gdzie i jak, na pierwszy raz proponuje Onyx.Sam z mojÂą ekipÂą pewnie wpadne nie Sabel ?Odnosnie tej GolcĂłwki to wogĂłle nie na temat, obok jest przecierz Gosciniec ÂŚlÂąski, ktĂłrego historie motocyklowÂą kazdy chyba zna.StodaÂła w ÂŁaziskach to juz caÂłkowite nieporozumienie.PomysÂły mijsc sÂą, ankiete mozna zrobiĂŚ I tak pozniej Ci co bedÂą chcieli, w sezonie bĂŞdÂą tam jezdziĂŚ. Ja bede.Wszystko kwestia wybadania, co lepsze.Niech odwiedzÂą nas teÂż motonici z Bielska Pszczyny, Rybnika, Rudy, KAtowic Czechowic, TychĂłw itp. Chyba jestesmy razem a nie przeciw sobie ?Pozdro dla wszystkich, sory za dÂługi post. Szanujmu sie wzajemnie, bo jesli nie my nawzajem to kto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbe - co do Onyxu swietny pomysÂł.. calkiem o nim zapomnialam..swietny pub.. bywam tam czesto ze znajomymi... pub zaraz przy glownej drodze... Âłatwy dojazd.. fajna atmosferka tam panuje.. muzyczka..spoko...tzn..muzyczka..se leci..z vivy na biezÂąco... ogolnie naprawde bardzo miÂło, przyjemnie... WÂłasciciel tez spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram i zgadzam siĂŞ w 100% z erbe wreszcie ktoÂś kto ma coÂś sensownego do powiedznia !!!!! i zadeklarowaÂł swojÂą chĂŞĂŚ !!!Onyx od poczÂątku byÂł chyba najlepszÂą propozycjÂą i na poczÂątek ok !!! potem najwyÂżej znajdzie siĂŞ coÂś innego !!!
No to 1 spotkanie w Onyx'ie.Teraz pytanie kiedy ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w klubie onyx to nie w weekend bo tam s¹ z tego co wiem jakieœ dyski do ma³olatów czy coœ a jak bêdzie nap.... techno to sobie raczej nie pogadamy !!!Klub onyx znajduje siê przy wiœlance w miescowoœci ZawiœÌ jest to trasa miko³ów -¿ory np. za wiaduktem przy hucie £aziska po prawej stronie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was pamieta czasy kiedy to organizowane byly spotkania na rynku w Mikolowie? bylo to w srody. Pare razy bylem a potem to jakos to zaniklo... Siedzielismy na zewnatrz knajpki, bylo pozwolenie na "wniesienie" motocykla na rynek od burmuistrza, byl grill... Ogolnie bylo sympatycznie. Mozna to uznac za moja mala propozycje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 1 spotkanie w Onyx'ie.Teraz pytanie kiedy ??
tez tak sadze ze miejsce mamy juz uzgodnione hmm.. co do terminu... nio.. proponuje jakis piatek..bo w ciagu tygodnia.. jesli chodzi o mnie to mi nie pasuje..bo szkola... nio..i mi ferie odpadaja..ale po feriach..kazdy piatek i sobota mi pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...a gdzie jest ta knajpa i jak dojechac?
Jak juz mówi³em jest to na trasie z kato na wis³e, za ³aziskami. MiejscowoœÌ to ZawiœÌ a bar znajduje sie po prawej stronie lec¹c od katowic - niedaleko za hut¹ ³aziska. Jak ustalimy date to wszystkich poinformujemy dok³adnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was pamieta czasy kiedy to organizowane byly spotkania na rynku w Mikolowie? bylo to w srody. Pare razy bylem a potem to jakos to zaniklo... Siedzielismy na zewnatrz knajpki, bylo pozwolenie na "wniesienie" motocykla na rynek od burmuistrza, byl grill... Ogolnie bylo sympatycznie. Mozna to uznac za moja mala propozycje;)
nio..ja pamietam ze takie cos bylo..aczkolwiek tam nigdy nie bylam... Ale..to tez calkiem ciekawa propozycja tak mi sie bynajmniej wydaje nio..widze ze propozycji..coraz wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was pamieta czasy kiedy to organizowane byly spotkania na rynku w Mikolowie? bylo to w srody. Pare razy bylem a potem to jakos to zaniklo... Siedzielismy na zewnatrz knajpki, bylo pozwolenie na "wniesienie" motocykla na rynek od burmuistrza, byl grill... Ogolnie bylo sympatycznie. Mozna to uznac za moja mala propozycje;)
Jaca co do rynku to bardzo dobry pomysÂł ale trochĂŞ jak dla mnie zatÂłoczno i za duÂżo gapiĂłw !!! i nie wiem jak teraz by byÂło z wjazdem na rynek bo go odwalili na cacy i gril napewno odpada !! nie znam tam knajp ale chyba jest tylko 1 nie wiem czy daÂłaby radĂŞ nas pomieÂściĂŚ !! ale zawsze moÂżna sprĂłbowaĂŚ !!!A co do terminu to porostu trzeba podac datĂŞ i godzinĂŞ i kaÂżdy siĂŞ musi dostosowaĂŚ do tego bo w drugÂą stronĂŞ jest chyba to nie moÂżliwe wiĂŞc lepiej jak by nikt nie wypisywaÂł kiedy ma czas bo to nie ma sensu wtedy inni mogÂą prawie nie mieĂŚ czasu !!!Ja zgadzam siĂŞ na kaÂżdy termin i godzinĂŞ nie mam co do tego Âżadnych wymagaĂą!!! WaÂżne Âżeby tam byc !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.