Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spotkanie ustalone na 29.01.06 godz od 17 w pubie ONYX (mapka w za³¹czniku)Jeœli ktoœ bêdzie mia³ obojetnie jaki problem zwi¹zany z spotkaniem proszê o kontakt spróbujemy coœ zaradziÌ !!!! - celem spotkania jest dobra zabawa, picie piwa i poznanie jak najwiêkszej grupy napewno zajefajnych ludzi!!!! mam nadziejê ¿e na spotaniu wyjdzie kikla fajnych propozycji na spotkaù, wyjazdów, na ca³y zbli¿aj¹cy siê wielkimi krokami sezon !!! chcia³em podziêkowaÌ wszyskim którzy do tej pory raczyli zaszczyciÌ mnie swoimi wypowiedziami i uwagami na moim pierwszym temacie !!! by³o ostro czasami ale mam nadziejê ¿e to spotaknie udowodni ¿e by³o warto !!!oczekujê na jeszcze wiêcej postów co o tym wszystkim myœlicie !!! Zapraszamy wszystkich powtarzam WSZYSTKICH którzy maj¹ benzynê we krwi, motocykle w sercu i na tyle chêci ¿êby siê na to za dupie dokulaÌ !!! post-1338-1137795237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna. Z gliwic masz takie opcje: 41(KZK GOP) albo 33(MZK) do miko³owa, potem z dworca w miko³owie przesiadka na 294(MZK) i wysiadasz na przystanku "ZawiœÌ Skrzy¿owanie" (zaznaczone na mapce) ale jest z tamt¹d kawa³ek taplania sie w sniegu. Myœle ¿e jak dojedziesz do miko to inaczej to rozwi¹¿emy (jak bedziesz na gg to sie odezwij 7163681 lub 5952724)A tu link MZK http://www.mzk.pl/index.phpW zak³adce "plan sieci" mapka lini autobusowychpost-1353-1137833376.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyx, knajpa w mojej wsi. Niezbyt za nia przepadam, mam o niej calkowicie odmienne zdanie niz tu napisaliscie, klimatu to ona zadnego nie posiada ale mozna sie raz na jakis czas przejsc, daleko nie mam. Szkoda ze Bunkier w Orzeszu juz nie istnieje hehe to byla kanjpa Gdyby z Onyxem nie wypalilo to polecam jeszcze Sfinksa w Orzeszu. Aha. 29 mi nie pasi... egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej skalar !!! klimat miesjca tworz¹ ludzie którzy tam przebywaj¹ a nas tam jeszcze nie by³o sfinks jest te¿ spoko ale ma trochê gorsz¹ lokalizacjê ! zreszt¹ onyx jest na próbê i zobaczymy co dalej wa¿ne ¿eby siê poznaÌ wiêc jak mo¿esz to wpanij choÌ na chwilkê !!! Czêsto jestem Orzeszu jestem z nim doœÌ mocno zwi¹zany wiêc chêtnie bym z tob¹ pogada³ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,dobra wiêc taknie mam si³y czytaÌ tego tematu od pocz¹tku,wiêc napisze coœ co wywnioskowa³em po pierwszych 2 stronachwidze Gostyù i £aziska hmmm ja na Gostynii jestem 4 razy w tydniu,w lato by³o czêœciej ->a¿ dziw bierze ¿e siê nie znamy hmmm do BIG Bike te¿ czêsto jeŸdzi³em pogadaÌ a przez ³aziska to przeje¿dzom codziennie conajmniej raz,ale do rzeczy -> macie racje cza siê spotkaÌ,coœ tam o Onyxie czyta³em ale to troszka chujnia jest ale jeœli chcecie to moge siê tam dostaÌ,w sumie to nawet na Gostynii w Ranczo albo jednym z tych starudkich oldschoolowych barów mo¿emy siê spikn¹Ì,P.S. do ludzi z Gostynii: a mo¿e ktoœ z Wos mieszka na Pszczyùskiej??? s¹siad mojej Klaudiusi ma chyba VTR 1000 -> ale to dziewczyna zgadywa³a wiêc mog³a siê myliÌ UPS CHYBA JU¯ PO SPRAWIE- WIDZE DOPIERO TERAZ DATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS CHYBA JUÂŻ PO SPRAWIE- WIDZE DOPIERO TERAZ DATE     
Hej , jesli chodziÂło Ci o to Âże spotkanie jest 29.01 i nie masz wtedy czasu to szkoda, a jesli chodzi o miejsce to zostaÂło wybrane z uwagi na lokalizacje i co z tym wszystkim bedzie dalej to juz sie na miejscu ugadamy. Mam nadzieje Âże i tak wpadniesz - zresztÂą masz nie daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.