Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoœ chêtny by wyznaczyÌ miejsce w naszych okolicach ¿eby wypiÌ piwo i pogadaÌ o motorkach ??Jest tu nas trochê a wiêkszoœÌ nawet siê nie zna trzeba by to by³o zmieniÌ !!! niby w sezonie jest bumerang ale to siê tam ju¿ poma³u pier.... i jest coraz mniej osób !!! pod ruinami jest nawet sopko!!! ale to i tak nie jest to oco mi chodzi !!!Jest tu ktoœ kto ma podobne zdanie do mojego ??zawsze siê mogê myliÌ !!! post-1338-1137666721.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No witam, w koncu ktos poruszy³ ta kwestie bo ka¿dy juz chyba ma doœÌ identyfikowania sie z miastem po³o¿onym 20km od miejsca zamieszkania. Mam tu na mysli okolice tych miast które wymieni³eœ. Jest nas tu w sumie sporo ale jak juz to spotykamy sie na wielkich zlotach. Jesli o mnie chodzi to pisze sie jak najbardziej i namawiam reszte - kwestia tylko gdzie i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem ZA Twoim pomyslem! mozna sie gdzies spotykac wypic sobie piwko pogadac. moim zdaniem najepiej bedzie jak beda ludzie tylko z forum i zeby bylo to w ciszy. dlatego ze bedzie tak samo jak np bymerang. wszystko sie spie... jeszcze lepiej bedzie jak bedziemy sie spotykac i bedziemy organizowac male wypadny np w gory lub cos takiego. Moja propozycja na spotkanie to "rancho" na murckach nawet przytulna knajpa i kawalek prostej gdzie malo ruchu. pozdrawiam Mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem ZA Twoim pomyslem! mozna sie gdzies spotykac wypic sobie piwko pogadac. moim zdaniem najepiej bedzie jak beda ludzie tylko z forum i zeby bylo to w ciszy. dlatego ze bedzie tak samo jak np bymerang. wszystko sie spie... jeszcze lepiej bedzie jak bedziemy sie spotykac i bedziemy organizowac male wypadny np w gory lub cos takiego. Moja propozycja na spotkanie to "rancho" na murckach nawet przytulna knajpa i kawalek prostej gdzie malo ruchu. pozdrawiam Mody
Tak masz racjĂŞ spotaknie ludzi z formum to bardzo dobry pomysÂł ale juÂż kotÂś o tym pisaÂł !!! jak ktoÂś poda konkretny termin i godzinĂŞ to napewno siĂŞ zjawiĂŞ !!!A mi chodziÂło o takie miejsce gdzie ludzie z moich okloic mogli by siĂŞ spotakĂŚ nie tylko w sezonie ale takÂże w tÂą jeb...zimĂŞ !!! to nie znaczy Âże nie CiĂŞ do nas nie zapraszamy !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ¿e kolega "Erbe" od nas - o to chodzi³o, wszyscy wiemy ilu jest zapaleùców w naszych okolicach. Mówie tu o terenie od bumerango po Tychy nie pomijajac wszystkich wiosek gdzie przez lato s³ychac tylko odg³osy traktorów i ryk silników motocykli a jesli chodzi o zime to juz tez mam doœÌ tego gó...a.Dobrze by by³o pogadaÌ o zapachu spalonej gumy przy piwku i dodatkowo nakrêcic jak¹s paczke na sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi traktorami to masz racjĂŞ nawet siĂŞ na jednego kiedyÂś nadziaÂłem ale to nic !!! WidzĂŞ Âże nie jestem sam !!! to mnie bardzo cieszy bo myÂślaÂłem Âże nie bĂŞdzie z kim o tym pogadaĂŚ !!! A erbe jesteÂś z Âłazisk moÂże znasz goÂści z mojej paczki z ktĂłrymi Âśmigam chicko-crb600f2 buli-cbr600f3 buÂła kawasaki ninja no i tomka ktĂłry juÂż jeÂździ troszkĂŞ wyÂżej niÂż my !!! yamaha 1000 thunderace RIP zawsze bĂŞdziesz w naszej pamiĂŞci !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tomka ktĂłry juÂż jeÂździ troszkĂŞ wyÂżej niÂż my !!! yamaha 1100 tunderace RIP zawsze bĂŞdziesz w naszej pamiĂŞci !!!
1000 Thunderace...ale nie wazne... Tez go dobrze znalem,pare razy z nim smigalem...Ksiaze byl spoko gosciem... Jezdzil z Lazisk jeszcze Jarek (Boczek) najpierw na ZXR750R (kupil ja odemnie) a potem na XX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak oto mniej wiêcej chodzi !!! jak myœla³em ¿eby przygarn¹Ì sobie jak¹œ fajn¹ knajpkê i zobiÌ tam np. co tygodniowe spotkania jak gdzie by sz³o pogadaÌ,wypiÌ, powspominaÌ, nie o takie jednorazowe spotkanie miejsce jest mi obojêtne byle by by³a tam fajna prosta ...i oczywiœcie klimat, obroty knajpce wzrosn¹ a w³aœciciel nas pokocha a ka¿dy bêdzie wiedzia³ ¿e to kanjpa motocyklistów !!! ale jeszcze jest problem jak pogadaÌ z ludzmi którzy nie czytaj¹ forum !!!aha jeszcze jedno to ma byÌ lokal nie tylko do motocylistów z wyr,³azisk itpka¿dy kto kocha motory i ¿yje jazd¹ pewnie te¿ myœli ¿eby mieÌ takie miejsce gdzie zawsze spotka kumpla z drogi i pogadaj¹ sobie przy zimnym browarze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha spoko, moze byÌ jak na teraz a jesli chodzi o coœ na spotkania w sezonie to weŸcie po uwage "Onyx" - zawiœÌ , jest przy g³ównej trasie na wis³e i lezy mniej wiêcej po srodku tej "naszej okolicy". Wszyscy jad¹cy od kato na wis³e pewnie nie raz obok niego przejezd¿ali- ³atwo tam trafiÌTeraz sprawa jest taka zeby zg³osi³o sie jak najwiêcej chêtnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak oto mniej wiêcej chodzi !!! jak myœla³em ¿eby przygarn¹Ì sobie jak¹œ fajn¹ knajpkê i zobiÌ tam np. co tygodniowe spotkania jak gdzie by sz³o pogadaÌ,wypiÌ, powspominaÌ, nie o takie jednorazowe spotkanie miejsce jest mi obojêtne byle by by³a tam fajna prosta ...i oczywiœcie klimat, obroty knajpce wzrosn¹ a w³aœciciel nas pokocha a ka¿dy bêdzie wiedzia³ ¿e to kanjpa motocyklistów !!! ale jeszcze jest problem jak pogadaÌ z ludzmi którzy nie czytaj¹ forum !!!aha jeszcze jedno to ma byÌ lokal nie tylko do motocylistów z wyr,³azisk itpka¿dy kto kocha motory i ¿yje jazd¹ pewnie te¿ myœli ¿eby mieÌ takie miejsce gdzie zawsze spotka kumpla z drogi i pogadaj¹ sobie przy zimnym browarze !!!
Prosta jest parking jest knajpka prosta z ludzmi ktorzy nie czytaja forum a znam moge pogadac bo wlasnie jeden gostyniok umnie siedzi ty z reszta ktora znasz itd . A co do spotkan to moga wszytscy przyjezdzac. Mi tylko chodzilo o to ze tak blisko mieszkamy a sie nie znamy.Miejsce wsumie nie jest az tak wazne do mnie najwazniejsze towarzysztwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Proponuje Spotkanie Ludzi Z ÂŁazisk Gostyni Wyr Zazdreosci Orzesza U Muchy w ÂŁaziskach. Knajpka fajno nima zadnych Macho i innych borokow.Co wy na to trzeba by bylo sie poznac bo wkoncu jestesmy sasiadami, Pozdrawiam.
hehehe nioo jestem zaaaa.... ale kurde...u muchy... nigdy tam w sumie nie bylam... ale uwazaÂłam..ta knajpe....za spelune..ale hehe... jak cos... moge tam isc... dla mnie to nie problem... To moze w stodole... tam jest lepiej... tak mi sie bynajmniej wydaje... spokoj...cisza... tzn.. wszystkich co tam siedza...to znam.. wiec napewno bedzie spokoj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nioo jestem zaaaa.... ale kurde...u muchy...  nigdy tam w sumie nie bylam... ale uwazaÂłam..ta knajpe....za spelune..ale hehe... jak cos... moge tam isc... dla mnie to nie problem...  To moze w stodole... tam jest lepiej... tak mi sie bynajmniej wydaje... spokoj...cisza...  tzn.. wszystkich co tam siedza...to znam.. wiec napewno bedzie spokoj.... 
CO ?? StodoÂła haha sama nazwa mowi za siebie A spokoju to ja tam nogdy nie widzialem ja sie tam juz nie pokarze a co do Muchy to chodzi mi o tego na pieterku.Klimacik jest ok, wygodne kanapy i wporzadku towarzystwo.W sam raz na tego typu spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalonaanka Z caÂłym szacunkiem dla Ciebie i lokalu "StodoÂła" ale tu chyba nie chodzi o spokojne spotkanie przy kominku w nowym sweterku tylko o spotkanie motocyklistĂłw a pozatym chyba nie wazne gdzie tylko kto tam bĂŞdzie. JeÂśli MANCIK czyta twĂłj post to pewnie podcina se teraz ÂżyÂły bo chyba miaÂł co innego na myÂśli tworzÂąc ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.