Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

ÂŻaÂłoba sie skonczyla w Âśrode. Wiec dzisiaj nie ma zaloby narodowej. Fakt zgineli tam ludzie, i jest przykro, moge sie za nich pomodlic, moge zapalic swieczke, ale to nie byla moja rodzina/ znajomy ani nikt taki wiec nie bede sie na sile dreczyc i smucic skoro moje serce tego nie czuje a pozatymprzyjade!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Troche dziwie siĂŞ Âże w trakcie trwania ÂżaÂłoby na ÂŚlÂąsku, gdzie poproszono o wszczymanie siĂŞ od organizowana imprez zdecydowaliÂście siĂŞ teraz na ni¹   W temacie Miedzynarodowe Katowickie Hale Targowe -runeÂŁy!  wiĂŞkszoœÌ z Was jednoczyÂła siĂŞ z rodzinami ofiar - byÂło to szczere, czy tylko spamowanie       
Nie wiem jak inni ale ja sie zjednocze dzis z niejednym kuflem piwa A co do ¿a³oby to dziennie gidzie kilkanascie ludzi na drogach i nikt nawet o tym nie wie - ca³e chalo jest o to ¿e to by³ impreza miedzynarodowa bo jakby zgineli tam œl¹scy go³êbiarze to pewnie w wiadamosciach podaliby tylko wzmianke o katastrofie. Kolejnym dowodem ignorancji "warszawki" na ca³om t¹ sprawe jest fakt podawania miejsca katastrofy jako -chorzów - nawet tym je...ym gorolom nie chci³o sie sprawdziÌ gdzie to le¿y - a adres w necie jest jak byk - K-ce ul. bytkowska ....Aha i jeszcze jedno Nico333 , rozumie ¿e wed³ug Ciebie do koùca roku nie powinno sie organizowaÌ zadnych imprez, bo z tego co wiem to ¿a³oba sie w œrode skoùczy³a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja sie zjednocze dzis z niejednym kuflem piwa  Aha i jeszcze jedno Nico333 , rozumie ¿e wed³ug Ciebie do koùca roku nie powinno sie organizowaÌ zadnych imprez,  bo z tego co wiem to ¿a³oba sie w œrode skoùczy³a
KaÂżdy robi co uwaÂża, ale twoje poglÂądy sÂą szceniackie i jesteÂś tak podniecony pierwszym spotkaniem, Âże czytaĂŚ zapomniaÂłeÂś - kto napisaÂł Âże do koĂąca roku WeÂź przykÂład z Leo, ktĂłry rozsÂądnie opowiedziaÂł na mĂłj post MYÂŚLISZ ÂŻE ZAKISISZ OGĂRA
ÂŻaÂłoba sie skonczyla w Âśrode. Wiec dzisiaj nie ma zaloby narodowej. Fakt zgineli tam ludzie, i jest przykro, moge sie za nich pomodlic, moge zapalic swieczke, ale to nie byla moja rodzina/ znajomy ani nikt taki wiec nie bede sie na sile dreczyc i smucic skoro moje serce tego nie czuje
Ciekae stwierdzenie, hhhmm Na konec, udanego spotkania
          rzeka piwa:) i dobra zabawa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze, ¿e wy ju¿ poprostu nie macie o co siê k³óciÌ... Przeciez to nie jest ¿adna impreza, tylko spotkanie przy piwku... to co podczas za³oby ju¿ ze sob¹ rozmawiaÌ nie mo¿na i piwa piÌ?? Przecie¿ to niedorzeczne... owszem wojewoda œl¹ski og³osi³ odwo³anie wsztskich imprez zorganizowanych, ale to nie znaczy, ze mamy sie zamkn¹Ì w domu i z przyjació³mi nie spotykaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele,ale mnie Âłeb boli...................mi siĂŞ podobaÂło baaaaardzo ,fajna ekipka -a dla ludzi z Gliwic albo MysÂłowic to dopiero szacunek - z tak daleka przyjechaĂŚ - wow tylko kurde tak mnie zajebiÂście gÂłowa boli.......................ino tych gupich zdiĂŞc nie dawejcie aha ta streeptizeka nie byÂła z Orzesza hehee jeszcze coÂś mi siĂŞ przypomniaÂło:- halba - 20zÂł, kieliszek-5zÂł --------spojerzenie mamy jak wracasz do domu ----bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejcie no sam trzezwym sie wypowiedziec:] Mancik - wielki Szacun za to ze dzieki Tobie doszlo do spotkania Ekipa super!! Dawno sie tak nie usmialem!! Milo znowu widziec stare twarze jak rowniez poznac nowe osoby!! Do nastepnego razu!!
to Âże spotkanie siĂŞ odbyÂło to nie moja zasÂługa tylko wasza:) wpadÂło masa fajnych osĂłb szacun dla wszystkich tak jak leo powiedziaÂł szczegĂłlnie do tych co przybyli do nas z daleka - dziĂŞki bardzo jaka streeptizeka nie wiedziaÂłem kurcze chyba musiaÂłem wtedy nasze najsÂłabsze ogniwo wyprowadzaĂŚ na powietrze szkoda Âże nie mieliÂście okazji zobaczyĂŚ jego zjazdu na jakimÂś znaku z zaspy na autostradzie o 2 w nocy ja a to piecyk byÂło naprawdĂŞ super nie moge siĂŞ doczekaĂŚ sezonu !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprezka byÂła the best trzeba to powtarzac co tydzieĂą niema wyjÂścia a jesli chodzi o striptizerke to niemogÂła ona byĂŚ z Orzesza bo tam mieszkajÂą tylko same dupcie przygoda na autostradzie byÂła smieszna to maÂło powiedziane niema to jak nawalonym stoczyĂŚ siĂŞ to rowu Pozdro dla caÂłej ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qtwa szkoda Âże mnie nie byÂło-miaÂłem nocki Ale jeÂśli chodzi o fotki to dawajcie-pooglÂądamy te zwÂłoki no i innewymysÂły natury Przynajmniej opowiedzcie szczeguÂłowo jak byÂło, albo te fotki-proszePROSZEEEEEEEEE...mĂłj e-mail: [email protected] raz prosim panocki NARESQWA!!" PRZECIESZ MUSIMY SOBIE POMAGAĂ, NIE??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz uwaga bo Sabel sie wypowiada ! Kurna Ale mi sie rece jeszcze trzesa imprezka bylwa suuuper dzieki ludziska ! mam nadzieje ze bedzie ich coraz wiecej Piecyk jak jechaÂło sie w bagaÂżniku ? hehe I Szybko mi tu zdjecia dajcie ale to wszytskie A o do striptizu to ja nie wiem czy jakis byl chyba wole nie pamietac A teraz spadam do roboty wyleczyc sie do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ludziska!Szacun jak byk for everybody Jaca thx za transport, sorty za bydlo w aucie Mancik szacun za ortganizacje i za kolejnke Dla calej reszty nowo poznanych i starych zjebow z moich stron - SZACUN!! Foty juz sie wysylaja na serwa, jak tylko dojda zapodam link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja juÂż Âżem wytrzeÂźwiaÂła wreszcie i nawet przestaÂło mnie suszyĂŚ spotkanie byÂło zajebiste ! oby wiĂŞcej takich szczegĂłlnie wielkie dziĂŞki dla Jacy, Anushki, Bahamy i "Cimera/Cipera(jak to byÂło?)"[cytat z MadMike'a ] za przygarniĂŞcie mnie i podwiezienie na impreze oraz ofkors dla Mancika za caÂłoksztaÂłt (m.in. za piwko i odwiezienie do domu ).MiÂło byÂło zobaczyĂŚ znane mi juz mordy i poznaĂŚ nowe I jedyne co byÂło pomyÂłkÂą na tym spotkaniu to lokal i tak striptizerka-paskudka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.