Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Szalonaanka Z caÂłym szacunkiem dla Ciebie i lokalu "StodoÂła" ale tu chyba nie chodzi o spokojne spotkanie przy kominku w nowym sweterku tylko o spotkanie motocyklistĂłw a pozatym chyba nie wazne gdzie tylko kto tam bĂŞdzie. JeÂśli MANCIK czyta twĂłj post to pewnie podcina se teraz ÂżyÂły bo chyba miaÂł co innego na myÂśli tworzÂąc ten temat
nio to chyba kolego zle mnie zrozumiaÂłes..w stodole nigdy nie bylo takiego klimatu o jakim piszesz widac ze tam nie byÂłes Sabel aaa nioo chyba ze tak... u gory na pienterku to wiem..fajnie..jest...z tego co slyszalam...aczkolwiek jeszcze tam nie bylam...bo na dole to sama menelnia siedzi z tego co wiem a co do Stodo... heheh nio wiesz... ja tam zawsze mam spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra koniec srania po kszokach - nie obchodzi mnie kto gdzie byÂł a gdzie nie bo to wogĂłle nie ma zwiazku ze sprawÂą a ludzie z poza ÂŁaziska nie maja pojecia o czym sie tu mĂłwi a przecierz nie o tym to miaÂło byĂŚ
Wybacz ale poszukujemy jakies knajpy a najpierw trzeba cos o niej wiedziec, wiec moim zdaniem wazne sa opinie innych.Ja juÂż podalem ciekawe miejsce jak dla mnie, niech reszta tez sie odezwie i cos zaproponuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec srania po kszokach - nie obchodzi mnie kto gdzie byÂł a gdzie nie bo to wogĂłle nie ma zwiazku ze sprawÂą a ludzie z poza ÂŁazisk nie maja pojecia o czym sie tu mĂłwi a przecierz nie o tym to miaÂło byĂŚ
Wlasnie drodzy forumowicze:nie odzywac sie tu bo to temat MadMike'a i MANCIKA a oni zadnych innnych sugestii nie przyjmuja Ale jak sami wszystko najlepiej wiedza to po co ten temat? Dobra,ja jestem spoza "strefy" wiec sie juz nie odzywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co z wami nie waÂżne gdzie !!!!!!! waÂżne poco i z kim !!!!!Lecicie tu w h...jak zorro w ostanim odcinku !!!!A gixser chyba czytasz co 2 post bo napisaÂłeÂś takÂą gÂłupotĂŞ Âże ale koĂą by siĂŞ uÂśmiaÂł ja przyjmujĂŞ kaÂżdÂą logicznÂą sugestiĂŞ tylko ( czytaj u gĂłry ) waÂżne Âżeby siĂŞ spotkaĂŚ i Âżeby siĂŞ zjawiÂło jak najwiĂŞcej ludzi a co to za rĂłznica czy to bĂŞdzie stodoÂła, mucha czy bar bo kĂłr... lipÂą mnie to wisi i powiewa bo ...jeszcze raz nie o to w tym temacie chodzi !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie drodzy forumowicze:nie odzywac sie tu bo to temat MadMike'a i MANCIKA a oni zadnych innnych sugestii nie przyjmuja  Ale jak sami wszystko najlepiej wiedza to po co ten temat?  Dobra,ja jestem spoza "strefy" wiec sie juz nie odzywam 
Po pierwsze to kolega Gixer chyba nie ma zielonego pojĂŞcia o jakich knajpach tu dyskutujemy bo tam nie byÂł (nie ma to jak z bielska wypowiadac sie natemat barĂłw w ÂŁaziskach)a po drugie to chĂŞtnie wysÂłuchamy wszyskich opini i wskazĂłwek - wszyscy mile widziani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabel masz racjĂŞ ale zrozum Âże mnie krew zalewa jak czytam Âże od kilku postĂłw spieracie siĂŞ o knajpĂŞ poprostu wybierzmy coÂś fajnego i zacznijmy siĂŞ zastanawiaĂŚ kiedy to zorganizowaĂŚ !!! i jak zrobiĂŚ Âżeby siĂŞ o tym jak najwiĂŞcej motocyklistĂłw dowiedziaÂło !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabel masz racjĂŞ ale zrozum Âże mnie krew zalewa jak czytam Âże od kilku postĂłw spieracie siĂŞ o knajpĂŞ poprostu wybierzmy coÂś fajnego i zacznijmy siĂŞ zastanawiaĂŚ kiedy to zorganizowaĂŚ !!! i jak zrobiĂŚ Âżeby siĂŞ o tym jak najwiĂŞcej motocyklistĂłw dowiedziaÂło !!!
O to nie masz sie co martwic wystarczy ze ustalimy date miejsce i osoby z forum ktorzy to czytali zalatwia jakies towarzystwo. Przeciez kazdy ma jakis znajomych ktorych moze o tym poinformowac i zaprosic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to nie masz sie co martwic wystarczy ze ustalimy date miejsce i osoby z forum ktorzy to czytali zalatwia jakies towarzystwo. Przeciez kazdy  ma jakis znajomych ktorych moze o tym poinformowac i zaprosic.
DokÂładnie.... widzisz... jak Ci kolega to swietnie wytlumaczyl... A jesli .. szukasz... MANCIK wskazowek..jak takie cos organizowac.. i wogole..to looknij sobie do tematu o spotkaniu forumowym w Metamorfozie Nio a jesli chodzi... Ci poprostu o to aby kazdy wtrazal swoja opinie.. to pozwol to robic... a nie komentuj kazdego posta... niech sie wypowiadaja..a potem sie to podsumuje i zadecyduje... wspolnie co sie ustala jak i gdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak MANCIK,piszesz ze przyjmujesz kazda sugestie i miejsce nie wazne a pare postow wyzej Twoj kumpel (chyba) MadMike skrytykowal propozycje Szalonejanki...Teraz to ja sie smieje z Ciebie jak kon (bez urazy).A co do tego ze niby nie znam Waszych okolicznych knajp to skad mozesz wiedziec?Tak dobrze mnie znasz?Nie sadze...A jakbys chcial wiedziec to smigalem kiedys duzo z ludzikami z Mikolowa,Lazisk i okolic...no ale skad Ty mozesz o tym wiedziec....Dobra,ja juz sie tu nie wypowiadam bo to nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak MANCIK,piszesz ze przyjmujesz kazda sugestie i miejsce nie wazne a pare postow wyzej Twoj kumpel (chyba) MadMike skrytykowal propozycje Szalonejanki...Teraz to ja sie smieje z Ciebie jak kon (bez urazy).A co do tego ze niby nie znam Waszych okolicznych knajp to skad mozesz wiedziec?Tak dobrze mnie znasz?Nie sadze...A jakbys chcial wiedziec to smigalem kiedys duzo z ludzikami z Mikolowa,Lazisk i okolic...no ale skad Ty mozesz o tym wiedziec....Dobra,ja juz sie tu nie wypowiadam bo to nie ma sensu 
Popieram... Cie..w kazdym..slowie..jakie tu padly..od Ciebie... Heh.. a moze najwidoczniej..wiesz.. . MANCIK i MadMike sa jak widac..nowicjuszami..na forum.. moze... nie...wiedza... jak i co trzeba robic...a jesli chodzi o organizacje czegokolwiek..to chyba nie sa w tym najlepsi... wiec ... bez komentarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokujcie sie bo zrobia z wami ku... porzadke ! ;)PomyÂłki sie zdarzaja !MAdMike zabardzo sie rzuca jestes nowy forum i chyba nie masz pojecia ze tu sie bedzie wypowiadal kazdy kto chce. Jesli ci sie nie podoba czyjas wypowiedz a nie rani cie w zaden sposob nie uraza twoich pogladow nie komentoj I LooZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za jak najbardziej !MyÂśle Âże poniewaÂż z TychĂłw jestem to najbliÂżej mi do MikoÂłowa. ÂŁadne uliczki tam macie i ryneczek teÂż niczego sobie to moze tam sie znajdzie jakiÂś fajny Pub ?Dajcie znaĂŚ to siĂŞ postaram Misiem PandÂą tam podskoczyc.Pozdrawiam
nio jesli chodzi o mikoÂłow... hmm.. nio to napewno cosik fajnego by sie znalazlo..ale hehe z tego co ja wiem..to w miko... czasem nie toleruja.. nie tamtejszych... a tymbardziej ludzi z gĂłrnych a co dopiero Tychow... Ale to juz do ugadania jest..jesli ktos zna jakis fajny pub w miko..to niech mowi Ja jak bywam to w klimat pub, replayu, vivie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za spotkaniami. Jak bedzie wolny czas to napewno zawitam. Moze i bumerang juz zszedl na psy ale i tak zawsze sie tam zjawiam bo duzo znajomych tam przyjezdza - z forum czy tez nie, zawsze jest z kim pogadac. Potem se jezdzimy do Chudowa na zamek i jest sympatycznie. Nie znam sie na MikoÂłowie wiec bede na biezaco z tym tematem i poczekam az sie cos konkretnego ustali. Mam nadzieje ze ten temat sie nie zamieni w to samo co bylo o boosterze bo cos znowu widze ze sie nieprzyjemnie robi.... Dajcie na luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to wiêkszoœÌ chcia³o by mieÌ ten lokal jaknajbli¿ej siebie najlepiej za p³otem, rozumiem ¿e mo¿e byÌ ktoœ kto nie ma jak dojechaÌ !!! anka za ma³o wiosenek widzia³aœ ¿eby zemn¹ dyskutowaÌ a na forum to ja ju¿ by³em jak ty jeszcze na ksiêdza zorro mówi³aœ taki ma³y odzew ale nie wa¿ne !!!! ja dajê na luz !!!musimy coœ wrescie ustaliÌ a nie siê ca³y czas k³óciÌ !!! mo¿emy zrobiÌ sondê i podaÌ kikla knajp !!!niech ka¿dy zag³osuje !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio jesli chodzi o miko³ow... hmm.. nio to napewno cosik fajnego by sie znalazlo..ale  hehe z tego co ja wiem..to w miko... czasem nie toleruja.. nie tamtejszych... a tymbardziej ludzi z górnych a co dopiero Tychow...  Ale to juz do ugadania jest..jesli ktos zna jakis fajny pub w miko..to niech mowi Ja jak bywam to w klimat pub, replayu, vivie
Hehehehe Dobre ! Nie no warszawiakiem nie jestem to chyba az tak zle nie powinno byĂŚ Poza tym jak jeÂżdzĂŞ do BĂŞdzina i Sosnowca to zawsze Âżartuje Âże paszport biorĂŞ i jest wporzÂądku.W razie czego w Tychach nie mamy obsesji na punktcie przyjezdnych a prostych jest od zaj....nia , co do pubu to musze jesio pomyÂślec bo te co mi teraz na mysl przychodza to odpadaja bo ze sprzĂŞtu trzeba by non stop sciagac jakis pacjentĂłw i wystawiĂŚ dwĂłch ochotnikĂłw co siĂŞ bĂŞdzie trzaskaĂŚ na zmiany zeby reszta w spokoju mogÂła dopijaĂŚ soczki WaÂżne ze sie cos dzieje w tym kierunku.Pozdrawiam i jeszcze raz jestem za (muza oczywiÂście rockowa ale "umcyÂś umcyÂś umcyÂś" to tez sie nie obraÂże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to wiêkszoœÌ chcia³o by mieÌ ten lokal jaknajbli¿ej siebie najlepiej za p³otem, rozumiem ¿e mo¿e byÌ ktoœ kto nie ma jak dojechaÌ !!! anka za ma³o wiosenek widzia³aœ ¿eby zemn¹ dyskutowaÌ a na forum to ja ju¿ by³em jak ty jeszcze na ksiêdza zorro mówi³aœ taki ma³y odzew ale nie wa¿ne !!!! ja dajê na luz !!!musimy coœ wrescie ustaliÌ a nie siê ca³y czas k³óciÌ !!! mo¿emy zrobiÌ sondê i podaÌ kikla knajp !!!niech ka¿dy zag³osuje !!!!
Wiesz.. wydaje mi sie ze zanim cos napiszesz to proponuje to przemyslec niz potem gafe walnacz..i dla Twojej wiadomosci... forum...istnieje dopiero 13miesiecy Ahh.. nie ma jak to byc... i zyc nabierzaco... forum... i tym co sie dzieje.. CaÂła reszte zostawiam bez komentarza . Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.