Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikolaj


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

moi drodzy nie ma zadnej stawki ile trzeba dac, kazdy daje ile moze, z calym szacunkem dla pomyslu Ani i Marcina, co do kompow, mozemy im zrobic niedzwiedzia przysluge, ten serwis i w ogole programy ,a po za tym tam sa male dzieciaczki i mysle ze ci starsi i tak by ich nie dopuscili radia lub plyt posluchaja wszyscy, owszem mozna kupic kompa jednego, dla dyrekcji, bo wiem, ze nie maja a pwenie im by sie przydal, wiec moja oferta, radia dla dzieci a jak starczy kasy to komputer dla dyrekcji co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chamsin, pomysÂł super. PieniÂądze oczywiÂście wpÂłacamy w dalszym ciÂągu do Marcina (SDMC) na konto lub do banku:

Dane konta bankowego:BRE BANK S.A.MARCIN CZARDYBON25 1140 2004 0000 3702 3538 4620
Tamat o koncie i wszystkoe rozliczenia z niego: http://forum.motocykle.slask.pl/tematy25/1589.htmCo do wyboru domu dziecka, tak jak by³a ju¿ kiedyœ rozmowa, jestem za tym aby wzi¹œÌ pod systematyczn¹ opieke jeden dom dziecka - je¿eli coœ robimy róbmy to po¿¹dnie. Niestety wszystkich nam sie nieuda zadowoliÌ. Oczywiœcie w dalszym ci¹gu jestem za organizowaniem takich akcji jak np. w Sosnowcu.PozdrawiamP.S.Chyba Pchele musimy pogonic - dlaczego temat nie jest jeszcze przyklejony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamsin, wszytko mi jedno co bedzie... ale moze tak jak byla mowa najpierw radia zakupic a potem pomyslec o kompie najwyzej. Najpierw trzeba zobaczyc ile ksy sie uzbiera ... W sumie.. jakby chodzby kazdy dal po 10-15zÂł.. chodzby te 100 osĂłb.. to bedzie szlo zakupic pare radii teraz zreszta jak widze sa nawet takie z odtwarzaczem mp3 za ok 150zÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tego kompa powinniÂśmy odpuÂściĂŚ.  "Jeden komp dla dyrekcji" - gdzie go postawiĂŚ  U dyrektora ? U zastĂŞpcy ? Sekretariat ? KsiĂŞgowoœÌ ?  Wierzcie mi ze praca w "firmie" gdzie jest jeden komp a powinno byĂŚ ich wiĂŞcej to koszmar.
wiec odpuszczamy pozostajemy przy radiach i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u¿yjmy "znajomoœci" :roll: mo¿e ktoœ przez kogoœ zna jak¹œ firmê która ewentualnie zasponsorowa³a by SARNOOFwspomnia³em znajomemu o planach zlotu na lotnisku w Pyrzowicach, wyrazi³ zainteresowanie sponsoringiem w nieokreœlonej na raziej kwocie w zamian za jakiœ skromny baner na imprezie... na t¹ chwilê nie popadam w euforiê, ale bêdê drêczy³ temat jak bêdzie po co...im wiêkszy szum wokó³ tego zobimy, tym ³atwiej bêdzie zdobyÌ kasênawi¹¿my kontakt z tym goœciem co nas w gazecie opisywa³, nawet regionalna reklama du¿o pomo¿e, w Bêdzinie nie brak dobrze prosperuj¹cych firma mo¿e koledzy prowadz¹cy serwisy i salony pomog¹ ? :roll: jeœli nie osobiœcie, to mo¿e uruchomi¹ znajomoœci...W JEDNOŒCI SI£A, KUP¥ MOŒCIPANOWIE, KUP¥ ,KUPY NIKT NIE RUSZY... bo œmierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mio drodzy co do organizacji zbierania pieniedzy oczywiscie nie ma zadnej stawki kazdy daje ile moze i wplacajmy to i Marcina w salonie YAMAHY w CHORZOWIE wiemy ze juz to zdawalo egzamin i kasa jest tam bezpieczna pisalem juz do marcina i pewnie niedlugo poda tez numer konta Trzymajcie sie bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej pogadaĂŚ z dyrekcjÂą i spytac czego dzieciakÂą brakuje, oczywiÂście Âżeby to byÂło do zrealizowania przez nas.
myÂślĂŞ Âże MichaÂł ma racje, dyrekcja powie co i jak a my przeanalizujemy czy jesteÂśmy w stanie to speÂłniĂŚ. Tylko Âżeby nie byÂło jak ostatnio ze temat ucichÂł po paru tygodniach :? i potem tydzieĂą prĂŞdzej nas ruszyÂło. Lepiej wczeÂśniej wiĂŞcej ogÂłoÂśiĂŚ kasy pozbieraĂŚ od instytucji. Wiem Âże Szpila jest chetny do pomocy tylko chcieli Âżeby daĂŚ im wiĂŞcej czasu a nie tak z dnia na dzieĂą...No ja pomoge jeÂśli bede w stanie - cholerne studia moÂżna przecieÂż zorganizowaĂŚ im MikoÂłajki z rozmachem, dziewuch siĂŞ poprzebierajÂą za diabeÂłki, panowie za anioÂłki i bedzie i Âśmiesznie dla Nas i radoÂśnie dla dzieciakĂłw... no ale to tylko moja luzna propozycja, dajcie znaĂŚ co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozmawialem z dyr. domu dziecka bardzo sie ucieszyl ze znow chemy cos zrobic dla dziciaczkow najpierw pomyslal troche posrednio o dzieciach a mianowicie spytal czy moglibysmy zakupic przyborow szkolnych ale powiedzialem mu ze mikojal ma byc dla dzieci zabawa a z zeszytow to pewnie nie bardzo sie uciesza.pomyslalem ze gdybys my chcieli dac kazdemu prezent to moglby byc problem finansowy i wymyslilem ze moglibysmy im zorganizowac atrakcje w postaci teatru iluzji czary jak wiemy fascynuja wszystkich a dzieci szczegolnie.znalazlem juz taki teatrzyk ktory to zrobi cena dla prywatnych ludzi wynosi 1200zl dla domu dziecka jest o polowe mniejsza wystapia za 600zl wystep trwa okolo godziny i jest przezanczony typowo dla dzieci dzieci sa proszone na scene i same moga tez czarowac w domu dziecka jest duza swietlica i jest scena wiec technicznie jest to wykonalne.Problem jest w tym ze trzeba teatrowi dac sygal o przedstawieniu powiedzmy do 15 listopada a z tego co sie orientuje nie mamy na razie ani groszateraz pytanie do Was czy jestesmy w stanie to zrobic i czy akceptujecie tego rodzaju prezent jak starczy kasy to kupimy jeszcze wor slodyczy i jako mikolaje wreczymy lub bedziemy czestowac dzieci prosze o opinie zaczynam od siebie i jutro jade wplacic kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Œwietny pomys³ Chamsin, ja siê przy³¹czam. Mam te¿ pewn¹ sugestiê jak zebraÌ trochê pieniedzy. Od reporterki Radia Katowice, Gabrysi, dosta³em p³ytkê z nagranymi audycjami o motocyklistach. S¹ dwie audycje z Sarnowa i jedna z Sosnowca. U mnie mo¿na zamówiÌ sobie t¹ p³ytkê, nagranie i p³ytka bêd¹ free of charge, natomiast jeœli ktoœ bêdzie chcia³ to niech zostawi parê z³otych to do³¹czymy t¹ kasê na wystêp dla dzieciaków. Co Wy na to ??Je¿eli oczywiœcie ktoœ nie ma akurat wolnej kasy a chce p³ytkê to j¹ oczywiœcie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.