Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikolaj


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze 2pyt, moze troche glupie, ale wole sie dopytac: czy te czekolady dla dzieciakow maja byc w roznych smakach czy w takim samym(jak tak to w jakim)? i drugie: czy beda owoce jakies, bo jak zalatwie te jednorazowki takie zwykle to one bede za duze na czekolade, batonika i 2 krowki i to bedzie troche zalosnie wygladac i nie wiem czy nie qpic takich malych woreczkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh uwazam ze czekolady powinny byc w jednym smaku poniewaz ( zeby sie dzieci nie pozabijaÂły o czekolady ze on hcce tÂą a nie tamta) wiecie o co mi chodzi...
tyz tak sadze, w takim razie zadzwonie tam i przekarze instrukcje tylko zeby potem nie bylo afery, ze czekolada jest np z orzechami, ktores dziecko sie nawpieprza tego, a potem spuchnie, bo jest na orzechy uczulone
ja jutro mam wreszcie niedoczekane spotkanie z realem na ktorym dadza mi odpowiedz czy sie dorzucÂą
yno daj szybko znac czy nas wspomoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynbamy od pierwszej sprawy Podziêkowanie do SANIT drukuje jaDruga sprawa Real odmówi³ wspó³pracy bo stwierdzili ze maj¹ juz du¿o innych propozycji, spyta³em sie czy nie dosta³bym choÌ pareu czekolad to sie nie odezwali nic... " Bogaci ludzie to sknery "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo w sobota wieczorem odbierom od moich Dzikuf raszta szpeji !!!Kaj i kiej to podciepac som to zabawki roznego pokroja, przybory do malowanio, bloki i deko slodyczy !!!
Z chamsinem uzgadnialismy ze wszytsko zwieziemy do mnie bo mieszkam 1,2 km od domu dziecka i u mnie w sobote przed wyjazdem to popakujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcia³em siê zapytaÌ jak mamy dostarczyÌ swoje motocyklowe ty³ki jeœli bêdzie niesprzyjaj¹co na drogach dla dwóch kó³ek?ka¿dy swoje, czy mo¿e jakiœ autobus za³atwiÌ? ilu jest chêtnych, mo¿e warto by by³o czasu niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze kazdy daje sobie rade sam ja odbieram czarrna z dworca w katowicach moge kogos jeszcze zabrac z katowic kudlaty jesli chcesz podjedz do katowic i pojedziesz z nami ja jade troszke wczesniej gdzies okolo 14 podjedziemy do maka i musimy tam jeszcze popakowac paczki kasy na czarodzieja potrzeba 600zl a chyba jest jej troszke wiecej wiec proponyje kupic za reszte owocow i dodac do paczki beda wtedy slodycze i owoce przypomunam ze wystep zaczyna sie o 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy juz troche wiecej kasy sa tez zalatwione slodycze tak ze wystarczy dla kazdego dziecka na skromna paczke bedzie tam czekolada batonik cukierki i teraz pytanie czy zostawiamy tak jak jest a reszte kasy po prostu zostawiamy na inna okazje czy spozytkujemy cala uzbierana kase jesli tak to mozna by dokupic owocow i dolozyc do paczek nie chce sam decydowac wiec prosze o opinie dodam ze indywidualnie dla dzieci sa te paczki ze slodyczami a dla domu tzn do podzialu przez dyrektora sa zabawki i przybory szkolne pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.