Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikolaj


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WiĂŞc tak:ile mamy na stanie luÂźnej kasy?Jezeli jest jej ponizej 200 zÂł to przeznaczamy ja na MikoÂłaja, natomiast jezeli powyzej to zostawmy jÂą na Kwiecien poniewaz wiem ze na ten okres letni bĂŞdzie potrzebna kaÂżda zÂłotĂłwka, ja bĂŞde mĂŞczyÂł RadĂŞ BĂŞdzina na spotkaniu sesyjnym o przyjĂŞcie mojego projektu w ktĂłrym skÂładam pomysÂł wybudowania pracowni komputerowej w domu dziecka chodzi mi o jakies 2-3 komputery w jakiejs sali... Licze ze mi siem uda.... ale jesli sie uda to to bedzie super prezent tylko bedzie on zrealizowane po nowym roku poniewaz wtedy bedzie planowany budÂżet miasta na 2006 rok.Aha! Bogas uaktywnij sobie wiadomoÂści PW bo nie dfa sie nic do Ciebie wysÂłac na dzieĂą dzisiejszy dzieciaki nie maja dostĂŞpu do komputerĂłw wiec gry bĂŞdÂą zbĂŞdne....Moja propozycja jest taka zebys wystawiÂł te gry na allegro i kwota ktĂłrÂą wylicytuje ktos zostanie przekazana na konto FÂŚM po czym zostanie spozytkowana dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Makiem Maku super pomysl gratuluje z tego co wiem kasy jest okolo 1000zl i mysle sobie ze jesli dokupimy po pomaranczu i kilku mandarynek do paczki to bedzie ok za duzo tez nie mozemy dawac bo dzieciaki sie od razu objedza i bedzie potem bol brzucha itp wiec taki standard czekolada batonik cukierki owoce bedzie ok a faktycznie reszte kasy zostawic na pracownie komputerowa tak uwazamja spotykam sie z Czarrna na dworcu w katowicach gdzies okolo 14 mam wolne miejsce wiec moge kogos wziac pojedziemy przez parking Castoramy potem jedziemy do Maka i tam popakujemy paczki a potem do dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarrna czytam uwaznie tylko ze nie ma tu jak narazie konkretnych informacji co do tego ile juz jest i co juz jest tylko sa caly czas wypowiedzi wlasnie w stylu "ztego co wiem" dla mnie to zaden konkret jest to kasa wszystkich forumowiczow (no prawie wszystkich) i chyba potrzbna byla by informacja typu " na dzien dzisiejszy mamy: kasyxxx, cukierkowXXkg, czekolad XX szt." i wtedy jest jasne no dobra sory ale w takich sytuacjach lubie konkret. A co do calego mikolaja nie bardzo wiem o co chodzi z tym kwietniem i dlaczego kasa ma byc trzymana do kwietnia ? dzieciaki maja duza frajde wlasnie z mikolaja i moje zdanie jest, dac dzieciakowi na mikolaja skromna paczuszke i trzymac kase do kwietnia na cos innego nie jest dobre. Dzieci powinny dostac duze paczki na mikolaja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys111Uwiesh ze warto sie pojawiÌ na takiej duzej imprezie charytatywnej... bo przede weszystkim robimy to dla dzieciaków a w taki dzien one maj¹ uœmiech na twarzy od ucha do ucha Zobacz sobie fotki na stronie g³ównej w galerii tam jest ich pe³no w³aœnie z imprezy z 2 PaŸdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarrna czytam uwaznie tylko ze nie ma tu jak narazie konkretnych informacji co do tego ile juz jest i co juz jest tylko sa caly czas wypowiedzi wlasnie w stylu "ztego co wiem" dla mnie to zaden konkret jest to kasa wszystkich forumowiczow (no prawie wszystkich) i chyba potrzbna byla by informacja typu " na dzien dzisiejszy mamy: kasyxxx, cukierkowXXkg, czekolad XX szt." i wtedy jest jasne no dobra sory ale w takich sytuacjach lubie konkret.
ajjj....10 wdechow i prosze sie nie denerwowac jesli chozi o kase nie mam pojecia ile dokladnie jej jest, ale czekolad jest 127, batonikow tyz, cukierkow mamy 3kg jak na razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys111Uwiesh ze warto sie pojawiÌ na takiej duzej imprezie charytatywnej... bo przede weszystkim robimy to dla dzieciaków a w taki dzien one maj¹ uœmiech na twarzy od ucha do ucha Zobacz sobie fotki na stronie g³ównej w galerii tam jest ich pe³no w³aœnie z imprezy z 2 PaŸdziernika
hehe nie ma takiej opcji zebym sie nie pojawil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.