Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikolaj


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda do mikolajek jest jeszcze troche czasu ale kase mozna by juz zaczac zbierac jest tu nas prawie 1000osob jak kazdy da tylko 10 zl to pomyslcie ile to kasy!!!!!moja propozycja przebieramy sie za mikolaji i z prezentami walimy do domu do Sarnowa wyobrazacie sobie reakcje dzieci?pojedziemy autami chwile tam posiedzimy i bedzie okubaw dla dzieci i dla naspiszcie co o tym myslicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiscie ze jest wiecej domow dziecka ale ten temat juz byl poruszany i doszlismy do wnioskow ze pomagamy jednemuz kilku powodow wiemy ze prezenty beda dobrze spozytkowane i dostana je te dzieci ktore tego potrzebuja ten dom jest z tego co wiem dobrze zarzadzajacy i i dyrektor dba o komfort dzieci po za tym jak bedziemy pomagac wszystkim to nikt tego nie odczuje a tak przynajmniej jedni beda cos miec takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzuce swoje trzy grosze.Co do wyboru domu dziecka jestem rĂłwnieÂż za tym Âżeby pozostaĂŚ przy jednym - wszystkich nie uszczĂŞÂśliwimy :!: Co do prezentĂłw.Ostatnio daliÂśmy do domu dziecka jedno radio, tak sobie pomyÂślaÂłem Âże jedno radio na tyle dzieciakĂłw to trochĂŞ maÂło i zaÂświtaÂła mi myÂśl o zorganizowaniu akcji pt. "Radio w kaÂżdym pokoju" nie jakis super sprzĂŞt ale takie niewielkie radyjko coby dzieciakom caÂły dzieĂą graÂło.RozmawiaÂłem na ten temat z dyrektorem i on stwierdziÂł Âże pomysÂł jest dobry ale ma 25 pokoi i wolaÂłby mieĂŚ lepsze radio dla kazdej z grup, tych grup jest piĂŞĂŚ.Jestem za tym Âżeby kupiĂŚ te radia, sÂą to prezenty uzyteczne.Ania rzuciÂła hasÂło "komputer" dobra myÂśl tylko cholernie droga no i jeden komp na tyle paluchĂłw :?: P.S.Na radia dwie stĂłwki juÂż mam :roll: Czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym jak bedziemy pomagac wszystkim to nikt tego nie odczuje a tak przynajmniej jedni beda cos miec takie moje zdanie
Zgadzam siĂŞ z Jurkiem i z pozostaÂłymi forumowiczami, nie moÂżna siĂŞ opiekowaĂŚ wszystkimi.
Ania rzuciÂła hasÂło "komputer" dobra myÂśl tylko cholernie droga
Mam mo¿liwoœÌ kupiÌ czêœci w hurtowni komputerowej, a kompa sam z³o¿e. To mo¿e byÌ sporo taniej ni¿ w sklepie.Mam te¿ pomys³ jak zebraÌ trochê kasy na dzieciaki, ale o tym napiszê póŸniej w nowym temacie. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie ¿e wszyscy bêd¹ siê sk¹³dali, jak bêdzie ze 100 osób sie sk³ada³o to bêdzie dobrze, wiêc trzeba bêdzie sie ska³adaÌ po trochê wiêcej.A co do komputerów, to pomyœleliœcie co bêdzie póŸniej z serwisowaniem tego, je¿eli samemu bêdziemy to sk³adac :?: Bo nie wierze ¿eby chodzi³y bez problemów. I pomyœlcie, do ka¿dego kompa trzeba orginalne oprogramowanie zakupiÌ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie ¿e wszyscy bêd¹ siê sk¹³dali, jak bêdzie ze 100 osób sie sk³ada³o to bêdzie dobrze, wiêc trzeba bêdzie sie ska³adaÌ po trochê wiêcej.
ok wszystko jest OK. tylko lepiej napisaĂŚ ile Âłaska bo nie pracujĂŞ ani nie zrabiam, tylko siĂŞ uczĂŞ. WiĂŞc dam tyle ile bĂŞdĂŞ mĂłgÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.