Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ej...ludziska...dobra,poczekamy zobaczymy...zaufajmy Pchelce....napewno wszystki bedzie dopracowane..Jedno wiem,napewno to teraz jest lepsze,niz jak poprzednio zmienil forum...tu przynajmniej mozna sie polapac juz w miare Ja tam jeszcze poczekam,mam nadzieje ze bedzie udoskonalone wszystki i nikt nie bedzie mial powodow do czepiania sie....Nawet ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja jedynie prosze o jakis inny dobor skorki,tzn. koloru skorki.Bo cimna jest za ciemna wedlug mnie,a ta tez mnie denerwuje jak juz wspominalam.Nie wiem,oze jkis delikatny niebieski,zielony...taki jakis mily kolorek,zeby nie meczyc oczek.No i zgadzam sie z mariopresem co do daty.A cytowania jeszcze nie rozgryzlam.Byloby fajnie,jakby bylo tak jak przedtem cytowanie...przy szybkiej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego sie tak niektĂłrzy burzÂą... Szalonaanka weÂź wrzuc na luz sbo kur** mac niedobrze mi sie to czyta! To PcheÂłka robi nasze forum i gdyby nie on to wÂątpie, Âże ktoÂś wpadÂłby na taki pomysÂł i chciaÂł samodzielnie opÂłacaĂŚ wszystko i robiĂŚ i sie staraĂŚ i wogĂłle :[ Sorki bardzo, ale jestescie przyzwyczajeni do starej wersji i jak sie nie umiecie przestawic to Wasz problem. Mi sie tez nie wszystko podoba ale trzeba isc na kompromis a nie dowalaĂŚ Pchelce. Moje ale: style forum ten za jasny drugi jest za ciemnybrak mi linka ktory pokazuje "wszystkie moje posty"gÂłupio jest jak daje na "nowe posty" i na dole pisze mi z tego dnia czy z innych dni. Niech wyswietla odrazu wszystkie nieczytane posty wogole, calosciowo. Shoutbox nie lapie odrazu tego co napisaÂłam. Musze dac pokaz shoutboxa i dopiero to widac. Troszke kiciato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiêc taki s¹ moje ale:- Jakby sie da³o zrobiÌ taki fajny bajer ¿e w jak w jakimœ podforum jest nowy post to ¿eby ta ikonka po prawej sie zrobi³a innego koloru.- Mam ustawion¹ na kompie rozdzielczoœÌ 1024x768 i forum wyœwietla mi sie w przegl¹darce po lewej stronie. Da³o by rade to jakoœ wyœrodkowaÌ? Za chwili jak sie troche z tym pobawie to napisze wiêcej ale No i ju¿ mam jeszcze kilka ale:- jakbyœ móg³ nawigater (o np. w tym temacie to: Forum Œl¹skich Motocyklistów > Inne > O Stronie i Forum) prze¿uciÌ jeszcze na dó³ strony.- dlaczego mam pokazane nowe posty w tematach które ju¿ czyta³em (ewentualnie nie czyta³em tych postów, bo mnie nieciekawi¹, wyloguje sie, zaloguje i dalej pokazuje ¿e mam tam nieprzeczytane posty np. z wczoraj, które ju¿ by³y wczeœniej)? Utrudnia to troche orjentacje na forum.- i jeszcze jedno, ten Polski to jest troche kulawy ame da sie domyœliÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawe³ - PRC, ja mam inne problemy z wyœrodkowaniemmianowicie jest ono ze sta³ym odstêpem z lewej strony, jak doda³em fotkê (800x600), to poprostu jej prawa czêœÌ znika za monitorem, a pasek do przewijania siê nie pokazuje!na starym forum ramka siêdopasowywa³a do zawartoœci i piêknie mia³em fotkê na œrodeczku, a tekst ³adnie dopasowany, teraz to jest do niczegoPchela, sprawdŸ jakbyœ móg³ co jest grane i daj znaÌ, czy to siê pprawino i jeszcze coœ temat otwioerany ze strony g³ównej otwiera siê na pierwszym poœcie, a nie na ostatnim jak to by³o - zmieù to! g³upio szukaÌ gdzie jest koniec jak siê nie wie ile temat ma stron, a wszystkie nie s¹ na spodzie wyœwietlone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroofka.... jo tez nie kapuja cytwoania !! kolory juz mi wisza... niech se beda..ale tak czy inaczej narazie mom tyle zarzutow...ze chyba sie beda wyprowadzac... jak nie na stale..to jestech jednego pewna..ze moje kontakty z foruym fest sie ogranicza ....skoncza.... ni bydzie jak dawniej.. ze od razu zech sie budzila to forum... toi byla pierwszo rzecz po przebudzeniu...przed zasnieciem tak samo... czuja...ze sie sysyto teraz zmieni !!!! :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie pokumaÂłam cytowania!!!!
mroofka.... jo tez nie kapuja cytwoania !!
pod kaÂżdym postem jest +CYTUJklikasz i masz -CYTUJwybiersz posty ktĂłre chcesz zacytowaĂŚ i po robocie, klikasz na ODPOWIEDZ i masz zaznaczone wypowiedzi w okienkuwybiersz te fragmenty ktĂłre chcesz, resztĂŞ usuwasz i gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa zrob cos z tym logowaniem bo mnie krew zaleje !!!I jako wsadzic fota do podpisa ????????
z fotkÂą bĂŞdzie kÂłopot, bo trzeba z adresu wstawiaĂŚ, musisz mieĂŚ to na jakimÂś serwerku a to do niczegomoze i szybko chodzi, nie bĂŞdzie siĂŞ wieszaĂŚ i sypaĂŚ (miejmy nadziejĂŞ), ale ma sporo brakĂłw!mroofka... popros Âładnie Wojtusia... a Ci wsystko Âładnusio wytlumaczy  tak jak mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z fotkÂą bĂŞdzie kÂłopot, bo trzeba z adresu wstawiaĂŚ, musisz mieĂŚ to na jakimÂś serwerku a to do niczegomoze i szybko chodzi, nie bĂŞdzie siĂŞ wieszaĂŚ i sypaĂŚ (miejmy nadziejĂŞ), ale ma sporo brakĂłw!To juz nie problem ale ty mniee powiedz jak to zrobic !!!A z tym logowaniem to jo szalu dostana !!!Mom trzy rozne tematy otwarte a jak szrajbna w jednym to z drugiego mnie wywali !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowziazanie problemu z logowaniem:jesli komuœ nie dzia³a logowanie - jest to wina jego przegladarki nie forumrozwi¹zaniem jest wejscie na forum przez adres http://forum.motocykle.slask.pl/ zalogowanie sie i klikniecie ctr+F5 oczywiscie mozna skonfigurowac lepiej swoja przegladarke zeby lata³a...ale to powinno wystarczyc....1. szo³t boks nie dzia³a tak jak powinien, odswieza sie tak jakby mu sie nie chcialo2. szybka odpowiedz - nie ma ikonek i innych pierdó³ek3. czat - abo jo jest slepo abo nie widza ale jego wogole chyba ni ma4. cytowanie - nie potrafie zacytowac fragmentu wypowiedzi tylko ca³oœÌ5. powiadomienie na gg - tyz ni ma a to by³o bardzo przydatne6. obrozek z podpisu - ni ma i jest mi niezmernie przykro z tego powodu7. Galeria - kaj ona jest bo niy widza8. i tak ma³o konkretnie: tak wogóle to ciulato tu i gdyby nie ludzie to bych juz tu nie by³a, ale jeszcze pora takich twoich akcji i powoli sie uzytkownicy zacznom traciÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.