Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PcheÂła obudziÂło mnie pragnienie i bol gÂłowy !!!! = kac !!!!!!!!!!!!Âłeee czy ty zawsze musisz trafiac ze zmianami w moj zÂły humor ???? nawet nie wiesz jak to boli i rani moje serce !!!!!!!!!! jestes okrutny !!!!!!!!!!!!!!!!! to jest karygodne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem ponformowac ze jzu tak zostanie ... jesli styl wam sie niepodba mozecie go sobie zmienic... wszekie bledy itp.. piszcie w tym temacie... opinie co do forum sobie podarujcie i przyzwyczaicie sie ... innego wyjscia nie ma .... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja uwaga co do forum... wali sie cos z kolorami.. lang mi na glownej strone przelacza sie na ciemna... jak juz sie przelaczy shoutbox jest jasny..gdyz tez ma byc ciemny..dobrowanolnie sie zmienio jak gupie !! do tego cos sie wali z pokazywaniem wiadomosci.. zawsze na stronie glownej pisalo na bierzaco jak ktos cos napisal w temacie jakims a terz.. sie zacino to... do tego pisze ze np sa3strony a sa 4 !!! gupie te forum i tyle :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jeszcze jedno..lang mie wylogowuje !!! nie chce mi sie co chwila logowac na nowo !! kiedys to zech sie raz zalogowala.. i za kazdym razem juz zech nie musiala..boz ech byla zalogowano... a co do shout boxa.. to tez jest to gupie.. ze wiadomosci od gory sie wyswietlaja a nie od dolu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa pierdokom ida stod psycha mnie siadnyla ni mom sily !!Byda we czwortek i mo byc tyn bajzel posprzotany !!!!!!! Wylogowuje mnie !!!Avatora mnie zapierdzielili !!!nie urodzilech sie !!!Jak tu zyc ??????????????????I kuzwa se posta napisac nie moga !!!!!!Wyciepuje mnie non stop do dupy z tym !!!Pchela mioles dopiescic a potym wciepywac !!!!!A tu ggorszy sajgon niz za pierwszym razem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wÂłasnie !!!!!!!!! bo tu wsyscy zgupna.... nie widzisz...ze te zmiany sa zle.... niepotrzebne..nikt ich nie chce..ale ty na sila..po trupach..jo wiem.. sa ludzie zawzieci co darza na chmca po trupach do celu.. ale dej sie na wstrzymanie.. zrozumz es tu nie jest som.. Wikszosc z nas sie oswoiÂło z tamtym forum..ciezko jest nom sie teraz tak przesztalowac..koopa czasu uplynie.. a wiesz... nie kazdy mo nerwy.. na to zeby sie na nowo zaklimatyzowywac... jak som widzisz... wiekszosc.. chyba jak sie wkurzy to sie wyprowadzi z tego forum !! do czego ty chcesz doprowadzic.... !! chyba ino do ruiny !! Kulleee nio... jo juz nie wiemkto by ci sie przydol zeby ci do rozsadku przegodol !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co...troche sie denerwuje,bo cos tam nie tak jest i znowu musze sie na nowo odnajdywac...Ale ogolnie to ja nie mam takich klopotow jak wy,albo jeszcze nie powynajdywalam Tylko czy moze mi ktos powiedziec,czy mozna zmienic kolorki,bo te zolte wstawki dop5rowadzaja mnie do szalu....Poprostu jest inaczej...Pewnie zanim sie przyzwyczaimy i polubimy tak jak poprzedni styl forum...troche czasu minie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.