Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pche³a naprowda sie lepi we¿ za nauka do matury !!!!!!!!!!!!!!!!! Kurde !!!!!!!!!!!! To forum mo byÌ dla nos czy ino dla Ciebie ????? Bo kurde naprowda tu bydziesz som i se bydziesz som ze sobom topiki szrajbowol!!!!!!!!!!!!!!! Ciebie to sie chyba nudzi fest i ni mosz co ze wolnym czasem robic !!!!!!!!!tak jak napiso³ Bogas - ty mioles dopiescic poprzednie a tymczasem jest gorzej niz jak wprowdziles pierwszy raz nowe forum !!!!!!!!! Zastanow sie lepij dwa razy zanim cos zrobisz!!!!!!!!!!!!!!! Widziales jakie bylu reakcje poprzednim razem !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Brak mi s³ów!!!!!!! Przestaon zyc w swoim wirtualnym, wyimaginowanym swiecie, prze³¹cz sie na rzeczywistosc i zacznij zauwazac ze na tym forum jest sporo uzytkownikow ktorym sie conieco nie podoba!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wogóle to denerwuje-wiem ¿e to dziwny argument,jeœli ju¿ tak musi byc to mam nadziejê ¿e siê przyzwyczaje,ale szkoda ¿e na g³ównej nie pisze kto odpowiada³ na jaki temat-poprostu s¹ kropki,w szybkiej odp nie ma emotikonek,trza siê logowaÌ za ka¿dym razem prawie,w profilu nie ma zdiêc,to ze jest po angielsku nie jest problemem,ale ca³y czas dziewczyny siê rzucaj¹ wiêc mo¿eby im pójœÌ na rêkê???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To forum zostanie2. Jak co piscie tylko o konkretach... 3. 5osob to nie wszyscy4. gwarantuje ze bedzie dobrze .... 5. shout to nie czat i on nigdy tak nie dzialal i nie bedzie dzialac 6. narzekac kazdy moze, chocby dla zasady7. narazie wstawianie obrazkow do podpisu z kompa jest wylonczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To forum zostanie2. Jak co piscie tylko o konkretach... 3. 5osob to nie wszyscy4. gwarantuje ze bedzie dobrze .... 5. shout to nie czat i on nigdy tak nie dzialal i nie bedzie dzialac 6. narzekac kazdy moze, chocby dla zasady7. narazie wstawianie obrazkow do podpisu z kompa jest wylonczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co zd¹¿y³em zaobserwowaÌ to nie tylko Pchela ma obrazek w podpisie, inni te¿ maj¹.Na plusy podoba mi sie opcja ,,Mój asystent" , ale mo¿na by troche poprawiÌ szybk¹ odpowiedŸ i cytowanie (bo jakos nie umie zacytowaÌ fragmentów, tylko ca³¹ wypowiedŸ), jak narazie to wszystyko, jak coœ wiecej zauwa¿e to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pche³a!!!!! To w takim razie konkrety (sam tego chciales) :1. szo³t boks nie dzia³a tak jak powinien, odswieza sie tak jakby mu sie nie chcialo2. szybka odpowiedz - nie ma ikonek i innych pierdó³ek3. czat - abo jo jest slepo abo nie widza ale jego wogole chyba ni ma4. cytowanie - nie potrafie zacytowac fragmentu wypowiedzi tylko ca³oœÌ5. powiadomienie na gg - tyz ni ma a to by³o bardzo przydatne6. obrozek z podpisu - ni ma i jest mi niezmernie przykro z tego powodu 7. Galeria - kaj ona jest bo niy widza8. i tak ma³o konkretnie: tak wogóle to ciulato tu i gdyby nie ludzie to bych juz tu nie by³a, ale jeszcze pora takich twoich akcji i powoli sie uzytkownicy zacznom traciÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec ( nie zaczyna sie zdan od "a wiec" jak to mowi prof. XXX ) :- w shoutboxie grasuje czarodziej - posty znikaja- ten sam czarodziej w dzialach sie przemieszcza - napisalem jakiegos tam posta i go zapier@#$% - dodajac sygnaturke (obrazek) po chwili go nie ma ( kod znika , chodz nie pojawia sie zaden komunikat o bledzie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciaÂł troche inne kolorki w skĂłrce, bo te sÂą za jasne i mnie oczĂŞta boleĂŚ bĂŞdÂą...jest do wyboru jeszcze czarna, ale jest paskudna...coÂś z jasnoniebieskim tÂłem by siĂŞ przydaÂło! Reszta mi siĂŞ bardzo podoba! No i emotki w oknie szybkiej odpowiedzi by siĂŞ przydaÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest wypasik tylko kolor móg³by byÌ ciemniejszy.Automatyczne logowanie dzia³a tylko trzeba to w³¹czyÌ(trudne nieprawda¿?).Chodzi o wiele szybciej ni¿ poprzednie.Pozdrawiam Tylko kolory i nic wiêcej GJ!Edit:Zmieni³em kolorek na czarny i ju¿ jest w pytke. Zostaw tak jak jest.Edit 2:Przyda³a by siê opcja "Posty od Ostatniej wizyty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.