Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No po przelamaniu psychologicznej bariery oporu przed nowosciami, ktora wszyscy mamy powiem, ze forum jest chyba jednak fajniejsze. Wszystko zaczelo miec rece i nogi .................Jest schludnie i czysto.Niestety chyba liczba pisanych postow troszke zmalala ...ale mysle ze to wroci do normy.Ja mam tylko jedna duza prosbe, o ktorej juz wspominalem Licznik nowych postow i tematow przy kazdym z forow na stronie glownej Pchela nie zapomnij o tym !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO naszego Admina.Na FUN-JOKE-ETC robi sie taki syf ze szkoda gadac.Kazdy zaklada posta z 1 linkiem albo kawalem  gdzie mija sie z to z celem.Zrobic 1 post gdzie bedzie sie umieszczac te linki czy tez texty a nie tak jak jest teraz bo wyglada to jak wyglada.Pozdrawiam
dokadnie, co chwile jest temat z jednym linkiem, najlepiej niech jest jeden temat i tam niech kazdy wzyca jak ma cos fajnego ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PcheÂła nie byÂła bym na nie gdyby od poczatku wszystko smigalo bo po ostatniej zmianie miales wrzucic super cacy piknie dopieszczone forum a wyszedÂł jeszcze wiekszy bubel......... i te zjebki ktĂłre dostales... sÂłusznie zreszta........ byly spowodowane wÂłasnie tym szitem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnuÂś.... jo takie coÂś mom. tzn. mom takie okienko i se wybierosz na jakie forum chcesz wleÂż. obok napis "idÂż" .. na dole strony.. nie wiem czy cos skumosz z tego co napisaleach..W kazdym razie nie trza zas do gory stroy przewijac...........
kurde... mroofka... chyba zech tego nie pokapowaÂła ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PcheÂłku a mgÂłbys chociaz napisac dlaczego nie bedzie powiadomienia na gg.... bo odpowiedz nie bo nie to nie odpowiedz........ a mnie nasuwa sie wtedy tylko jedna mysl ze poprostu ci sie nie chce.Te powiadomienie to byÂła super sprawa....... bo na mejla info przychodzi nieco opoznione......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.