Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bedzie wersja Pawla, dopracuje je i wrzyce wam gotowe w ladnych kolorach :-)   :wink:
Pchela, Jak bys ciepnol kolorystyka i dopracowol tamta fora to by nie bylo takowej wojny !!!Bylo pora fajnych funkcji ale no wlasnie jak bys je dopiescil i wciepol to moznu by takowo nie bylo !!!Dopiesc wychuchej wydmuchej zapodej temata ze ruszo i mosz gwarancjo ze sie najazd na cia nie bydzie szykowol !!!!Idzie sie do wszystkiego dopasowac ale nic nagle po to po diable !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchela, Jak bys ciepnol kolorystyka i dopracowol tamta fora to by nie bylo takowej wojny !!!  Bylo pora fajnych funkcji ale no wlasnie jak bys je dopiescil i wciepol to moznu by takowo nie bylo !!!  Dopiesc wychuchej wydmuchej zapodej temata ze ruszo i mosz gwarancjo ze sie najazd na cia nie bydzie szykowol !!!!  Idzie sie do wszystkiego dopasowac ale nic nagle po to po diable !!!!
Dobrze prawi, dobrze :!::!::!:ChciaÂłach jeszcze dodaĂŚ, Âże skoro PcheÂła twierdzi, Âże nowe forum bĂŞdzie bez wzglĂŞdu na wynik ankiety to tak wÂłaÂściwie chyba n ma po co jÂą robiĂŚ. Do supy z tym sytskim :!::!::!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wÂłasnie w tym nowym forum, moÂżna byÂło nadaĂŚ sobie odpowiednia rangĂŞ
He... ja byÂłam "zdezorientowana" [ Dodano: 2005-11-02, 14:08 ]PcheÂłek. no dopieszczaj dopieszczaj tamto forum.... hmmmmm wersja testowa wyglÂąda coraz lepiej ......... Tylko ciekawe jak to bĂŞdzie funkcjonowaÂło potem. tzn. jak nie bedzie juz tylko wersjÂą testowÂą .... MoÂże nie bĂŞdzie wjazdu na TwĂłj dom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj tutaj ...coi slychac w nowym forum ?zrobione+ nowy styl dla forum [mnie sie podoba :-)]+ dodany shout [troche sie meczylem ale juz wiem co i jak]+ pliki cookie dzialaja [testy trwaja, i nie ma problemow]+ kalendarzdo zrobienia:- poprawic krzaki w tlumaczeniu- dorobic 2 styl- poprawic forum pod wzgledem SEO- przestudiowaie wszystkich opcji i ustawienie ich propozycje* czekam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŻeby to cytowanie inne byÂło... choc juz to powoli opanowywaÂłam, no i tak jak Bogas wspomniaÂł. czemy tam byÂło "od" a nie tak jak tutaj "skÂąd" przy miejscowoÂści. Skoro szoÂłtboks jeste to dobrze.... no i styl do wyboru....... To by byÂło narazie na tyle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie ma szybkiej odopwiedzi abo jo jej niy widza, nie ma mojego foto i zolwika a tak dugo go szukaÂłach !!!!!!!!! PcheÂła a gdzie szoÂłt boks ?????????? Ty to zawsze trafiosz ze tymi zmianami w nieodpowiednim momencie !!!!!!!! dzis akurat mnie gÂłowa boli i jestem zla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do dupy emotyÂŁeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!! WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.